2024. Május 09. - 21:50:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A mellizom belső részének fejlesztése  (Megtekintve 11069 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 25. - 13:18:25
Megtekintve 11069 alkalommal
Nem elérhető

zoli23


 Sziasztok!

 Nekem az lenne a problémám, hogy a mellizmom belső része nem akar fejlődni. Kívülről befelé haladva beisek az egész! Halottam már olyat, hogy ez genetikai probléma, mivel belső tapadású a mell izomom és ezért ilyen!Vagy esetleg más lehet a  probléma???

2010. Október 25. - 14:29:17
Válasz #1
Nem elérhető

Tóth Attila


Szűknyomás,tolóckodás,tárogatás!Problémás helyre koncentrálva!
Ezért amúgy kár volt külön topikot nyitnod!Ott lett volna a bb chat....
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Október 25. - 17:16:03
Válasz #2
Nem elérhető

dino


a mellizomnak nincs külső és belső része. vízszintes izomrostokból áll. amíg nincs tömege "belső része" sem lesz..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 26. - 06:43:39
Válasz #3
Nem elérhető

zoli23


Értem én amit mondasz, de én ismerek olyan srácot akinek, kb. akkora melltömege van, mint nekem de neki mégis arányos a mellkasa, nincs elmaradva a belső része. Amúgy tudom, hogy erre felesleges témát nyitni, de ha beírom egy régibe nem bitos, hogy kapok rá választ!Chatelni nem szoktam, nincs rá időm!
Kössz, hogy írtatok! :-){

2011. Április 03. - 20:10:44
Válasz #4
Nem elérhető

Troll


a mellizomnak nincs külső és belső része. vízszintes izomrostokból áll. amíg nincs tömege "belső része" sem lesz..
Azért ez nem teljesen így van,ha neki nem úgy tapadnak az izomrostok akkor tényleg fejletlenebb lesz a belső rész mindig,akármekkora tömege lesz.Arról nem is beszélve hogy a mellkas csontozat is sokat számít.

Nekem is ilyen cipész mellkasom van amikor a mellkas belső része beljebb van horpadva,a másik véglet a tyúkmellkas amikor a szegycsont kifelé áll.
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 05. - 15:19:53
Válasz #5
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
a mellizomnak nincs külső és belső része. vízszintes izomrostokból áll. amíg nincs tömege "belső része" sem lesz..
így..........
Ezeket a topicokat, vagy a kurva bb Chatet kellene erőltetni inkább, tanuljanak kicsit az emberek..........ne csak a kokszróóóó mááááá.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).