2024. Április 27. - 11:37:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítség kérés...  (Megtekintve 14855 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Január 05. - 16:06:26
Megtekintve 14855 alkalommal
Nem elérhető

VIkk


Sziasztok!

Egy kis tanácsra lenne szükségem. Egyetemi kolis vagy és a koliban sajnos nincs konditerem, ahova el tudnék menni, a legközelebbi meg túl messze van a kolimhoz. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek egy koli szobában (25m2) milyen gyakorlatokat lehet végezni, amivel átfogó fejlődés érhető el?(van 2db 5kg-s súlyzóm) Illetve, még annyi, hogy a minap súlyzóztam és másnapra a karhajlatom eléggé megfájdult, amit már pár napja érzek... Esetleg nem tujátok, hogy mit csináltam rosszul? Kevés bemelegítés, vagy hibás gyakorlat?
A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdvözlettel: VIktor

2012. Január 05. - 16:07:24
Válasz #1
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy-ezért ne csinálj külön topicot, mert úgyis töröljük..................

Kettő-vegyél nagyobb súlyzókat előbb...... :-}
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 05. - 17:10:59
Válasz #2
Nem elérhető

Milo


Három:vegyél egy Sóbert Norbi kazettát és táncolj a tv előtt..

otthoni edzésnek nincs értelme,időpazarlás,vagy csinálod rendesen vagy sehogy.
Riceman

2012. Január 06. - 13:41:20
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Három:vegyél egy Sóbert Norbi kazettát és táncolj a tv előtt..

otthoni edzésnek nincs értelme,időpazarlás,vagy csinálod rendesen vagy sehogy.
Lehetne otthon is, csak ahhoz kertes ház, megfelelő méretű garázs, és nem kevés pénz kellene a gépek, súlyzók beszerzéséhez......de ezek a feltételek ez esetben nem adottak.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 06. - 14:49:33
Válasz #4
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!

Egy kis tanácsra lenne szükségem. Egyetemi kolis vagy és a koliban sajnos nincs konditerem, ahova el tudnék menni, a legközelebbi meg túl messze van a kolimhoz. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek egy koli szobában (25m2) milyen gyakorlatokat lehet végezni, amivel átfogó fejlődés érhető el?(van 2db 5kg-s súlyzóm) Illetve, még annyi, hogy a minap súlyzóztam és másnapra a karhajlatom eléggé megfájdult, amit már pár napja érzek... Esetleg nem tujátok, hogy mit csináltam rosszul? Kevés bemelegítés, vagy hibás gyakorlat?
A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdvözlettel: VIktor
Helló!
Vegyél 5-10 e Ft-ért egy használt bringát,s azzal el tudsz járni abba a bizonyos konditerembe.
Ráadásul nem kell pluszba kardiózni.

2012. Január 06. - 16:05:32
Válasz #5
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Egy kis tanácsra lenne szükségem. Egyetemi kolis vagy és a koliban sajnos nincs konditerem, ahova el tudnék menni, a legközelebbi meg túl messze van a kolimhoz. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek egy koli szobában (25m2) milyen gyakorlatokat lehet végezni, amivel átfogó fejlődés érhető el?(van 2db 5kg-s súlyzóm) Illetve, még annyi, hogy a minap súlyzóztam és másnapra a karhajlatom eléggé megfájdult, amit már pár napja érzek... Esetleg nem tujátok, hogy mit csináltam rosszul? Kevés bemelegítés, vagy hibás gyakorlat?
A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdvözlettel: VIktor
Helló!
Vegyél 5-10 e Ft-ért egy használt bringát,s azzal el tudsz járni abba a bizonyos konditerembe.
Ráadásul nem kell pluszba kardiózni.
De, hogy ne legyek mindig bunkó a zöldfülűekkel a fórumon  ;D ;D, egy tanács, szerezz nagyobb súlyzókat első lépésben, ha kicsit drágállod őket, lehet jó árban lévő cement töltetű tárcsákkal szerelt súlyzókat kapni, gyakorlatilag fele áron. Vegyél húzódzkodót, illetve olyan karokat amivel fekvőtámasz lehet nyomni ( azokkal mélyebbre tudod engedni magad ). Utána jöhet a kerékpár, amivel el tudsz menni későbbiekben az edzőterembe  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 06. - 16:24:11
Válasz #6
Nem elérhető

Pretorian


És, hogy a fájdalomról is szót ejtsünk az valószínűsíthető, hogy izomláz (ami nem azt jelenti, hogy mindent marha jól csináltál csak, hogy nincsenek hozzászokva azok a karizmok a terheléshez)  :)
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Január 06. - 18:57:23
Válasz #7
Nem elérhető

dingo


 Hi szerintem addig amig nincs ra eselyed terembe jarni alap gyakorlatokat lehet csinalni huzockodni,tolockodni ,fekvotamasz .haspres,setalos kitores .gugolas . stb nyilvan azert ez 10 ede se lessz amit egy terembe tudnal de tobb mint a semmi de viszont a kajara odafigyelhtsz es ha az beall akkor mar tobb mint fel siker .Szoval egyel rendesen ne szart es amire odajutsz hogy a gym ott lessz legalabb lessz egy alapod ami nem csak viz meg zsir(szoval csirkemell nem pizza) szerintem de majd kijavitanak. ;-oo-;
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 07. - 10:35:25
Válasz #8
Nem elérhető

VIkk


Köszönöm szépen a válaszokat. Hát, lehet a befektetés mellett döntök, a kardiózást meg megpróbálom 4ütemü dolgokkal+ugrókötelezéssel letudni. :)

2012. Január 10. - 13:29:12
Válasz #9
Nem elérhető

Jordan


Köszönöm szépen a válaszokat. Hát, lehet a befektetés mellett döntök, a kardiózást meg megpróbálom 4ütemü dolgokkal+ugrókötelezéssel letudni. :)

Vagy heti 3-4x 1 óra gyors séta?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 10. - 15:59:14
Válasz #10
Nem elérhető

Maszat


2005-2006ban napi 12órát melóztam, 1 kibaszott poros, kibaszott zajos műhelyben. Gecinehéz fizikai meló volt. Hazamentem pécelröl vonattal Isaszegre (már ha nem aludtam el a 10perces vonatúton a fáradságtól...) hazagyalogoltam 20percet, ettem, majd felgyalogoltam Isaszeg másik végébe (20-25perc) és leedzettem 1 pincébe. Télen +5 fokba. Majd hazagyalogoltam 20-25percet. Volt,h szakadó hóba, volt,h -10be, volt,h esőbe. Úgyhogy bazd meg, nem is akarod Te ezt igazán.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 10. - 20:20:12
Válasz #11
Nem elérhető

vekony


és kérdem én...megérte?  ;D

2012. Január 10. - 21:21:53
Válasz #12
Nem elérhető

Jordan


és kérdem én...megérte?  ;D
mindenképp, mert nem a kifogásokat kereste, hanem kihozta a lehetőségeiből a maximumot  :)

Áááh, nem érted ezt te Pami! Ezek "Fészen" is orrba szájba szívatják egymást  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 10. - 21:26:56
Válasz #13
Nem elérhető

vekony


csak vicc volt, valójában igy motíváljuk egymást, hogy csakazértismegmutatomennekagyökérnek....

2012. Január 11. - 12:40:55
Válasz #14
Nem elérhető

Maszat


és kérdem én...megérte?  ;D

Az idő mindig engem igazol Te gyökér. Még jó,h megérte!  ;) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26