2024. Május 08. - 10:44:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: engedelyezett tesztoszteron novelo  (Megtekintve 5537 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Január 14. - 13:42:12
Megtekintve 5537 alkalommal
Nem elérhető

emelo


Hello, profi sportolo vagyok mondhatnam de sajnos szerbiabol. es itt aztan senkitol sem tudok segitseget kerni. az erdekelne hogy milyen termeszetes eredetu tesztoszteron novelo kiegeszitot tudnek hasznalni amivel nem all fenn a veszely hogy elvagnak doppingvizsgan?elore is koszonom a valaszt de csak olyan valaszoljon aki tenyleg tudja!

2012. Január 14. - 16:27:47
Válasz #1
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szia!

T-BombII vagy Axis HT, de a természetes tesztoszteron termelés serkentőkre soha sincsen garancia, hogy ugyanúgy fog működni minden embernél. Egyiknél működik, a másik meg szinte semmit sem fog profitálni belőle.

Anti-aromatázokat azért nem ajánlok, pl. Methyl-Arimatest, Novatest, mert ezekkel meg már simán megbuknál a doppingteszten. Ha ki akarsz próbálni egy ilyen készítményt, akkor érdemes előtte elmenni egy laborba csináltatni pár mérést, főleg tesztoszteron szintre vonatkozólag, a szedés után 3 héttel, esetleg 2 hónappal. Akkor kiderül mennyire működik nálad a kiegészítő.  
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 11. - 17:36:50
Válasz #2
Nem elérhető

try2bebig


Szia!

T-BombII vagy Axis HT, de a természetes tesztoszteron termelés serkentőkre soha sincsen garancia, hogy ugyanúgy fog működni minden embernél. Egyiknél működik, a másik meg szinte semmit sem fog profitálni belőle.

Anti-aromatázokat azért nem ajánlok, pl. Methyl-Arimatest, Novatest, mert ezekkel meg már simán megbuknál a doppingteszten. Ha ki akarsz próbálni egy ilyen készítményt, akkor érdemes előtte elmenni egy laborba csináltatni pár mérést, főleg tesztoszteron szintre vonatkozólag, a szedés után 3 héttel, esetleg 2 hónappal. Akkor kiderül mennyire működik nálad a kiegészítő.  

Amúgy normálisabb háziorvos csináltathat ilyen hormonszint méréseket? Mert nekem anno a háziorvos azt mondta, hogy nem tud ilyesmit beikszelni, menjek endokrinológushoz.. (persze lhet csak gondolta ránézésre, hogy mihez is kellene és így előjött valami dumával). Mert persze van magánlabor is, de szerintem egy tízenikszezer forintos tápkieghez 20 ezer forintot kiadni laborért, azért túlzás.:D

2012. Február 12. - 09:27:35
Válasz #3
Nem elérhető

Woodslave


kórházi labor fizetős szolgáltatásaként 7.000 körüli összeget mondtak nekem régebben a Pécsi Klinikán... tesztoszteron szint mérésre

2012. Február 12. - 20:32:46
Válasz #4
Nem elérhető

try2bebig


kórházi labor fizetős szolgáltatásaként 7.000 körüli összeget mondtak nekem régebben a Pécsi Klinikán... tesztoszteron szint mérésre

Az addig oké.:) A tesztoszteron szint egy dolog... Persze több mint a semmi, de emellett még van kb 7-8 hormon, amit érdemes megnézetni...:)

2012. Február 21. - 09:36:51
Válasz #5
Nem elérhető

hankmoody


Hatha tudtok nekem segiteni!
Sportolo vagyok es az Igtropin IGF-1 long R3-rol szeretnek annyit megtudni h ha hasba szurjak bor ala!-mennyi ideig tudjak doppingvizsgalaton kimutatni?

En ugy tudom h 6-7oraig max, ez igaz vagy teves informaciom van?

Elore is koszonom!