2024. Május 08. - 10:12:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kezdő edzésterv felsőtestre  (Megtekintve 4908 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 16. - 21:16:34
Megtekintve 4908 alkalommal
Nem elérhető

uveges8


Sikerült vásárolnom egy fekpadot ,60kg súllyal.. fekvenyomást el is kezdtem persze megfelelő bemelegítéssel! olvastam már sok mindent de elsősorban a felső testemet azaz a mellizmomat szeretném növelni leginkább.. szerintetek heti hány edzés kell és miből mennyi ismétlésszám? gondolom a kalóriabevitelemet is meg kell növelnem illetve szedjek valamilyen proteint esetleg mást? válaszotokat előre is köszönöm!

2012. Április 16. - 21:50:55
Válasz #1
Nem elérhető

Jordan


Guggolás, lábtoló, lábhajlító, vádli egylábbal. Ettől nő a delta :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 16. - 21:58:13
Válasz #2
Nem elérhető

dingo


Guggolás, lábtoló, lábhajlító, vádli egylábbal. Ettől nő a delta :D
Most komolyan Jordan, hogy tudtad kihagyni az elore gugolast es a setalos kitorest,egyenes labu felhuzast ?!?! Soha nem lessz ott cici ezek nelkul!!!  **:))))*   ;D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 16. - 23:45:26
Válasz #3
Nem elérhető

dino


egy haldokló, csak az agyament törzsgárdát magába foglaló fórumra ilyen jellegű (gondolok itt arra, hogy faszság!) kérdést feltenni felelőtlenség..:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 17. - 11:59:29
Válasz #4
Nem elérhető

Maszat


egy haldokló, csak az agyament törzsgárdát magába foglaló fórumra ilyen jellegű (gondolok itt arra, hogy faszság!) kérdést feltenni felelőtlenség..:)

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 17. - 12:06:43
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
egy haldokló, csak az agyament törzsgárdát magába foglaló fórumra ilyen jellegű (gondolok itt arra, hogy faszság!) kérdést feltenni felelőtlenség..:)

A probléma az, hogy az összes magyar bodybuilding fórum haldoklik évek óta, ha egyáltalán ezek éltek valaha is...mivel a testépítő közösségek még szektának is kicsik lennének ilyen kis országokban...
szóval alapvetően ez mindehol egy törzsgárda stílus, nem létezik bodybuilding mainstream, vagy kb. olyan mint a triatlon mainstream; vagy bugyit húzni a tenger fenekére  ;D szinte minden bb fórumon ugyanazok az emberek írogatnak "évtizedek" óta  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 17. - 12:25:21
Válasz #6
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sikerült vásárolnom egy fekpadot ,60kg súllyal.. fekvenyomást el is kezdtem persze megfelelő bemelegítéssel! olvastam már sok mindent de elsősorban a felső testemet azaz a mellizmomat szeretném növelni leginkább.. szerintetek heti hány edzés kell és miből mennyi ismétlésszám? gondolom a kalóriabevitelemet is meg kell növelnem illetve szedjek valamilyen proteint esetleg mást? válaszotokat előre is köszönöm!
Azért az mindenkit nagyon érdekelne, hogy miért csak a mellizmot, mert ugyebár a fizikum kiegyensúlyozottsága nem csak a testépítés szempontjából fontos. Pl. a testtartást segítő izmok, különféle stabilizáló izmok fejlettsége, edzettsége is fontos, meg mindegyiké tulajdonképpen. Szerintem ne csak a mellizmokat próbáld növelni......

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).