2024. Május 09. - 04:14:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vékony testalkat tömegnövelés  (Megtekintve 7875 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 26. - 23:27:11
Megtekintve 7875 alkalommal
Nem elérhető

roland33


Hello mindenki!

20 éves vagyok, 178cm és 52kg, nagyon vékony testalkatom van.
Zöld JUMBO tömegnövelőt néztem ki neten, erről a termékről azonban lebeszélt egy kedves fórum tag.
Szerinte pénzkidobás volna, proteint  és szénhidrátot ajánlott +vitamint. Megnéztem a termékeket, jókat ajánlott :).
Ennek ellenére érdekelne a többiek véleménye is. Minden módszer érdekel a tömegnövelés érdekében.

2012. Június 27. - 01:58:44
Válasz #1
Nem elérhető

Jordan


Heti 3-4 súlyzós edzés, max 1 órába besűrítve alkalmanként. Multivitamin reggel, edés után tejsavófehérje, meg valami egyszerű szénhidrát (Ahogy te is írtad ezeket) Napi 5 étkezés. Csirke, pulyka, marha, hal, tojás fehérjénék - rizs, burgonya, zabpehely szénhidrátnak. Minden kajához ha telik költs zöldségre is, mert egyrészt rendeben lesz a gyomrod, másrészt többet bírsz majd enni is. Na meg kerüld el a Coronitát :DDDDDDDDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Június 27. - 10:29:18
Válasz #2
Nem elérhető

Fuji


Heti 3-4 súlyzós edzés, max 1 órába besűrítve alkalmanként. Multivitamin reggel, edés után tejsavófehérje, meg valami egyszerű szénhidrát (Ahogy te is írtad ezeket) Napi 5 étkezés. Csirke, pulyka, marha, hal, tojás fehérjénék - rizs, burgonya, zabpehely szénhidrátnak. Minden kajához ha telik költs zöldségre is, mert egyrészt rendeben lesz a gyomrod, másrészt többet bírsz majd enni is. Na meg kerüld el a Coronitát :DDDDDDDDDDD
Na meg keruld el a Coronitat. 8-) Łł=

2012. Június 27. - 10:43:30
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én azt hittem a Coronitában 500ml-es flakonokban kapod az instant izmot  :-O  :o ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 27. - 14:11:10
Válasz #4
Nem elérhető

Jordan


Én azt hittem a Coronitában 500ml-es flakonokban kapod az instant izmot  :-O  :o ;D.


Izmot nem, maximum önbizalmat :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)