2024. Május 09. - 02:32:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Átalakulás :)  (Megtekintve 5698 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Február 02. - 20:16:20
Megtekintve 5698 alkalommal
Nem elérhető

Orsi888


 
  Sziasztok!
  Segítséget kérek! 24 éves csaj vagyok, 173 cm-hez 92-62-92-es méretekkel. Ezzel csak az a baj, hogy nem izom. Kb. fél éve járok edzőterembe, de nem látok jelentős           változást. Izmokat szeretnék, de első sorban minden ponton feszes testet!! Valamit biztosan rosszul csinálok...
  Milyen gyakorlatokat végezzek? Mit egyek? Esetleg milyen kiegészítőket szedjek a kívánt cél eléréséhez?

  Kösziii!
 
Orsi :)

2013. Február 02. - 20:18:54
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Maszat, tudnál segíteni Orsinak?   8-)

Orsi, milyen edzést végzel most? (Csak úgy nagyvonalakban...)  O0

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 02. - 20:43:51
Válasz #2
Nem elérhető

Orsi888



 Kezdésnek minden alkalommal tekerek 20 percet, utána többnyire saját testsúlyos edzés. Guggolás, kitörés, hiperhajlítás, fekvőtámasz...tulajdonképpen minden testrészemre igyekszem tornázni, kb 1,5 órán keresztül, 2 naponta.
 
Orsi :)

2013. Február 02. - 20:52:37
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

 Kezdésnek minden alkalommal tekerek 20 percet, utána többnyire saját testsúlyos edzés. Guggolás, kitörés, hiperhajlítás, fekvőtámasz...tulajdonképpen minden testrészemre igyekszem tornázni, kb 1,5 órán keresztül, 2 naponta.
 

OK, értem Orsi. Először is, saját testsúlyos edzéssel nem is fogsz jelentős változásokat elérni izomtömegben, ami ahhoz a formálódáshoz kellene, amit szeretnél.
Az izmokat folymatosan növekvő terheléssel tudod rendesen edzeni csak, ha eredményeket akarsz látni. Mindenképpen súlyzós edzéseket kellene elkezdened és jó lenne egy edző is, aki segít neked legalábbis az elején.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 02. - 20:59:29
Válasz #4
Nem elérhető

Maszat


ohhh 24 évesen a 92-62-92 még ha nem is izom, valóban elgondolkodtat. Köszönöm az ajánló levelet Efit  ;D  BÁRMIBEN segítek szívesen!  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 02. - 21:18:54
Válasz #5
Nem elérhető

Orsi888



 Köszi, keresek személyi edzöt...tényleg egyszerübb :)
 Sziasztok!
Orsi :)

2013. Február 02. - 22:00:21
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

 Köszi, keresek személyi edzöt...tényleg egyszerübb :)
 Sziasztok!


Nem rossz ötlet...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 15. - 14:03:40
Válasz #7
Nem elérhető

Gabe


Efit, igazán jó tanácsokat adsz a fórum felpörgetésének szempontjából. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Március 15. - 15:37:36
Válasz #8
Nem elérhető

pmiller06


Orsi, azért egy képet dobj be! :D

2013. Március 15. - 15:44:41
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit, igazán jó tanácsokat adsz a fórum felpörgetésének szempontjából. ;D

Ez az amit a politikusoknak meg kellene tanulni, hogy nem mindig a saját érdekünket nézzük, hanem a kliensét is.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 15. - 20:38:32
Válasz #10
Nem elérhető

Gabe


Efit, igazán jó tanácsokat adsz a fórum felpörgetésének szempontjából. ;D

Ez az amit a politikusoknak meg kellene tanulni, hogy nem mindig a saját érdekünket nézzük, hanem a kliensét is.  ;D
Ennél a résznél villog nekik az ERROR felirat. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"