2024. Május 08. - 07:10:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: új vagyok, tudnátok segíteni, szeretnék teljes egészséges emberként élni  (Megtekintve 21216 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Március 15. - 15:31:36
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 15. - 15:35:16
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ne haragudj Maszat, de ez elég felszinesre sikerült.  ;D
beszarok ;D

Basszus, Maszat rendesen kiszámolta picurkának grammra, hogy mennyi szénhidrátot kell bevinnie 1 nap. Ezt nevezem én szolgáltatásnak!  :D

Hát hol kap ilyet egy ember, még pénzért se, meg sms-ért se, maximum egy jóízű lecseszést...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 15. - 15:40:58
Válasz #17
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


... csak tényleg én sose voltam magammal megelégedve és lehet ez abból is következik, hogy most be szeretném bizonyítani, hogy igenis képes vagyok mindenre mindenáron, emelt fejjel végigvonulni és mindenki tekintetét látni, hogy csak rám irányul.Többet mondták már, hogy túl nagy a megfelelési kényszer bennem, de ez sajnos így is van, ezen szeretnék is változtatni,...

Így kezdik általában a fitness versenyző csajok, úgyhogy van esélyed picurka!

Viszont le kellene járnod tényleg egy edzőterembe, heti 3-4-szer és úgy elkezdenél fejlődni tényleg(plusz amiket Maszat is írt.)! Emellett kialakíthatod az étrendedet, de az edzés a kulcs egy olyan formához, mint a Virágé.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 15. - 15:48:23
Válasz #18
Nem elérhető

Milo


Szerintem keress fel egy jó személyiedzőt aki megtanít edzeni, étrendet összerakja. Nem olcsó dolog de, szerintem 1hónapig mindenképp érdemes lenne, hogy tiszutába légy az alap dolgokkal. Tápkieg márkákból a flájtek,bájotek dolgokat ne vegyél. olcsó húsnak híg a leve.
gaspari,bsn,universal stb. ezek a jó márkák
Riceman

2013. Március 15. - 16:07:20
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat


Szerintem keress fel egy jó személyiedzőt aki megtanít edzeni, étrendet összerakja. Nem olcsó dolog de, szerintem 1hónapig mindenképp érdemes lenne, hogy tiszutába légy az alap dolgokkal. Tápkieg márkákból a flájtek,bájotek dolgokat ne vegyél. olcsó húsnak híg a leve.
gaspari,bsn,universal stb. ezek a jó márkák

Én azt mondom,h aki személyi edzőhöz megy (kivétel itt azok a tényleg nagy tapasztalattal bíró versenyzőkhöz forduló személyek, akik kifejezetten versenyre való felkészítéssel keresik meg őket) az egyszerűen lusta, buta, és van felesleges pénze. Nem láttad mit írt? Nincs pénze főzni, (ami hülyeség, mert már kifejtettem,h olcsóbb ha főz) akkor miért lenne személyi edzőre? Akik az esetek többségében sík hülyék (tisztelet annak a 20%kivételnek). Faszt kell személyi edző. Elég ez a fórum, meg az eddigi hozzászólások.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 15. - 17:31:54
Válasz #20
Nem elérhető

Maszat


Én amúgy mindig el tudok csodálkozni azon,h a személyi edzőknek van munkájuk, sőt némelyik jól is él belőle... Pedig tényleg sokan keresik őket.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 15. - 19:16:40
Válasz #21
Nem elérhető

Milo


jó, étrendet össze lehet írni, meg edzéstervet. De hogy megtanuljon szabályosan csinálni egy gyakorlatot pl.oldalemelés, azért csak jó ha vki megmutatja élőbe
Riceman

2013. Március 15. - 19:26:34
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


jó, étrendet össze lehet írni, meg edzéstervet. De hogy megtanuljon szabályosan csinálni egy gyakorlatot pl.oldalemelés, azért csak jó ha vki megmutatja élőbe

De nehogy már fizessen érte. Szerintem itt mindenki személyi edző nélkül tanult meg edzeni. Én max akkor fizetnék ilyen szolgáltatásért, ha versenyre készülnék.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 15. - 19:27:44
Válasz #23
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
jó, étrendet össze lehet írni, meg edzéstervet. De hogy megtanuljon szabályosan csinálni egy gyakorlatot pl.oldalemelés, azért csak jó ha vki megmutatja élőbe

Vagy nézzen az edzésről videókat, és tanulja meg onnan a gyakorlatokat, úgy olcsóbb...

Pl. oldalemelés:


Lábak:



ezer és ezer jobbnál-jobb video van fenn a neten...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 15. - 20:56:14
Válasz #24
Nem elérhető

pmiller06


Azért van pár olyan edző, aki minden pénzt megér!

2013. Március 15. - 22:15:24
Válasz #25
Nem elérhető

Maszat


Igen, írtam is. 1 bizonyos szint felett. Nem hobby szinten. Még ha szarásig lennék pénzzel, akkor is meg tudnám szerezni az információt ami szükséges a céljaimhoz, legalábbis az Én szintemen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 17. - 09:05:41
Válasz #26
Nem elérhető

Gabor24




példakép

Szia! Az ilyen kinézethez genetika is szükséges. Annak ellenére, hogy a változtatás igényét mindig valami elégedetlenség generálja, azért fontos, hogy jóban légy önmagaddal.
Én speciális étrendet követek - egyéb okból kifolyólag -, de amit javasolhatok így látatlanban, azok a következők:

- a legfőbb folyadék beviteli forrásod a víz legyen (az ásványvizeket sem javaslom), kerüld a cukros és színezett üdítőitalokat, cukros, ízesített teákat
- kerüld a vörös húsokat, egyél inkább nagyrészt halat és esetleg baromfihúst, tojás is mehet
- semmilyen kenyeret ne egyél
- kerüld a tésztákat
- kerüld a burgonyát
- rizst ehetsz, de mindig csak kis mennyiségben
- egyél minél többféle zöldséget, nyersen leginkább
- gyümölcsök közül a banánt nem javaslom (ja és a lekvár nem gyümölcs!) :)
- kerüld a sok fűszert (főleg a csípős, extrém ízekre és a sóra gondolok itt)
- kerüld a répacukrot

Edzeni egyelőre eszközök nélkül is lehet, ha csak a saját testsúlyod használod eszközként kezdésnek az is jó.
Ha viszont testépítéssel akarsz majd foglalkozni a jövőben, az teljesen más dolog...

Kitartást és sok sikert kívánok az életmód váltásodhoz!  @:-)

Gab

2013. Március 17. - 09:09:36
Válasz #27
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 18. - 16:36:24
Válasz #28
Nem elérhető

Gabor24


Gab

2013. Március 19. - 14:15:40
Válasz #29
Nem elérhető

Gabe


Most akkor a jó kis ösztrogénes csapvizet kell inni?
"Yeah buddy, light weight baby!"