2024. Május 08. - 16:00:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: új vagyok, tudnátok segíteni, szeretnék teljes egészséges emberként élni  (Megtekintve 21217 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 30. - 13:58:47
Válasz #45
Nem elérhető

Gabe


Egyszerűen csak olvasgasd a fórumot és művelődj.
Ha valami konkrét kérdésed van, azt tedd fel, de ne várd el senkitől, hogy étrendet és edzéstervet ír neked.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 30. - 15:59:48
Válasz #46
Nem elérhető

H. Laci


#:-)
Sziasztok.
32 eves vagyok autoszerelö,kulföldön elek.
Sajnos köver kisgyerek voltam,de ahogy telt az idö,egyre jobban eltävolodtam a sporttol.Elötte fociztam,birkoztam,de jött a munka es mindennek vege lett.
Mindig napi 12-14 oräkat dolgoztam es nem fert bele az eletembe a sport,viszont sok dolog van amin szerettem volna es szeretnek vältoztatni.
Jelenleg mär nem dolgozok annyit es ugy lätom,hogy mostmär belefer az eletembe.
Most 168cm es 82 kg vagyok,15kg-ot vesztettem 4 honap alatt,de nem vagyok megelegedve.
A birkozäs miatt eleg jol kifejlett a vällam es a nyakam,de a karom nincs aränyban vele.A hasamrol es a mellkasomrol is sokat vesztettem,de hiänyoznak az izmok.
A munkäm miatt eleg sokat guggolok ezert nem is igazän van felesleg a läbaimon,es lätszanak az izmok is.
A legnagyobb bajom,hogy nem aränyos a testem,izmos läb,väll,nyak,de felesleg van a hasamon,a mellkasomon,es vekony a karom a vällamhoz kepest.
Ezert szeretnem testepitessel kijavitani a hibäkat,es a meglevö alapot toväbbfejleszteni.
Itt van konditerem,nagyon jol felszerelt,de kulön edzö nincs sajnos,mert itt minden tagnak kulön kulcsa van es akkor megyunk be amikor akarunk.
Edzö,trener nelkul pedig nem tudom,hogyan fogjak hozzä.Termeszetesen szeretnek pär honap alatt valami kicsi vältozäst is lätni,de ha magamtol csinälom nem hiszem,hogy lessz,ezert kerlek titeket profikat,hogy segitsetek.
Nem testsulyt akarok vesziteni,hanem a meglevö felesleget (has,mell) szeretnem izommä alakitani,valamint a karomat szeretnem aränyossä tenni a vällamhoz.
Ugy gondolom ez lenne az elsö lepes,utänna pedig egy ätfogo edzessel mindent izmot növelni.
Segitsetek,hogyan erjem el ezt,milyen edzestervel,tudtok ajänlani edzestervet,vagy irnätok nekem egyet?
Valamint milyen täplälkozäsra äljak rä,milyen kiegeszitöket fogyasszak?
Teljesen analfabeta vagyok ezen a teren mert sosem vegeztem sulyzos edzest,es täplälkozni sem täplälkoztam meg ugy mint egy testepitö,de itt az ideje elkezdeni.
Nagyon szepen  köszönöm elöre is mindenkinek a segitseget.
 

http://hu.lmgtfy.com/?q=body+builder+alapismeretek

Itt minden le van írva.   ;)