2024. Május 19. - 01:02:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54372 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 03. - 21:32:56
Válasz #105
Nem elérhető

Maszat


Amúgy már több képzeletbeli barátommal ecseteltük,h tiszta gyász ez a boldenon  ;D  Rendesen elveszti a kúra az egész feelingjét. Simán eltelnek úgy napok,h nem mászok rá a barátnőmre. Nemhogy 5x, hanem úgy alapból simán elfilmezgetünk szex nélkül  :-}  12hétig kellene mennie elméletileg, de a csökkentés sem hozta azt amit vártam volna. Sőt a metha elhagyása se. Akik abbahagyták pedig olyan élményekről számolnak be,h az ember megkönnyezi  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 00:45:54
Válasz #106
Nem elérhető

dino


Amúgy már több képzeletbeli barátommal ecseteltük,h tiszta gyász ez a boldenon  ;D  Rendesen elveszti a kúra az egész feelingjét. Simán eltelnek úgy napok,h nem mászok rá a barátnőmre. Nemhogy 5x, hanem úgy alapból simán elfilmezgetünk szex nélkül  :-}  12hétig kellene mennie elméletileg, de a csökkentés sem hozta azt amit vártam volna. Sőt a metha elhagyása se. Akik abbahagyták pedig olyan élményekről számolnak be,h az ember megkönnyezi  ;D
emgem meg hülyének néztél.. :DDDDD visszanyalt a fagyi faszi.. :-)-  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 04. - 00:48:04
Válasz #107
Nem elérhető

Maszat


Pont ma mondtam Balunak,h annak a kis köcsög Dinonak igaza volt, én meg kiröhögtem  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 16:14:26
Válasz #108
Nem elérhető

doncicco


Amúgy már több képzeletbeli barátommal ecseteltük,h tiszta gyász ez a boldenon  ;D  Rendesen elveszti a kúra az egész feelingjét. Simán eltelnek úgy napok,h nem mászok rá a barátnőmre. Nemhogy 5x, hanem úgy alapból simán elfilmezgetünk szex nélkül  :-}  12hétig kellene mennie elméletileg, de a csökkentés sem hozta azt amit vártam volna. Sőt a metha elhagyása se. Akik abbahagyták pedig olyan élményekről számolnak be,h az ember megkönnyezi  ;D

A megkönnyezi az itt pontosan mit takar?olyan jó vagy annyira rossz utána?

2013. Június 04. - 16:36:17
Válasz #109
Nem elérhető

Maszat


Olyan jó  ;D   Érdekes amúgy, nekem nem rémlett,h ennyire elnyomná. Pedig ugyan abból a szériából használok már évek óta. Konkrétan ugyan azt. Ezt a fajta tesztoszteront amit használok pedig agyon dicsérik, nem hinném,h azzal van a gond.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 17:31:51
Válasz #110
Nem elérhető

dino


Olyan jó  ;D   Érdekes amúgy, nekem nem rémlett,h ennyire elnyomná. Pedig ugyan abból a szériából használok már évek óta. Konkrétan ugyan azt. Ezt a fajta tesztoszteront amit használok pedig agyon dicsérik, nem hinném,h azzal van a gond.
ennyire erős ez a szar.. heti 100 mg bőven elég belőle, hogy a regeneráló, fehérjebeépítést gyorsító hatását kifejtse. én így utólag csak kiegészítésként tenném bele egy kúrába 2 másik anyag mellé. vagy vennék inkább az árán masteront   ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 04. - 17:35:19
Válasz #111
Nem elérhető

Maszat


igen, a masteron engem is jobban csábítana, de abban biztosra akarok menni... :D

100mg? hát 400 alatt én nem szurkálnám. Már így is lelkiismeret furdalásom van  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 17:43:02
Válasz #112
Nem elérhető

dino


igen, a masteron engem is jobban csábítana, de abban biztosra akarok menni... :D

100mg? hát 400 alatt én nem szurkálnám. Már így is lelkiismeret furdalásom van  ;D
hát nemtudom.. én az utsó 2 ml-t inkább hagytam a picsába, csak érezzem már magam újra embernek. :DDD masteronbol fdl/new york pharma! ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 04. - 18:58:09
Válasz #113
Nem elérhető

God Vazzeg


Olyan jó  ;D   Érdekes amúgy, nekem nem rémlett,h ennyire elnyomná. Pedig ugyan abból a szériából használok már évek óta. Konkrétan ugyan azt. Ezt a fajta tesztoszteront amit használok pedig agyon dicsérik, nem hinném,h azzal van a gond.

Elnyomja, a kutyánk is jelezte  ;D De amúgy ha jó/elég a tesztó nincs gond, ezért ajánlják 2:1 arányban. Ilyen arány mellet normál libidó van, magyarul áll ha kell  o:)

2013. Június 04. - 19:17:14
Válasz #114
Nem elérhető

egyvicc


Aggódtam a mai edzéssel kapcsolatban, mert pár napja abbahagytam a methát. Kicsit birizgálta a vesémet, meg amúgy is már majdnem 4 hete ment. 30mg-ig mentem fel, de aztán visszavettem 15-re, mert hiába ittam sokat, akkor is éreztem,h valami nem okés. Érdekes,h ismerek olyat aki ugyan ebből 50-60mg-okat is dobált, és semmi. No mind1, szóval kicsit fostam,h erőben azért meg fogom érezni. Ennek ellenére nagyon jó erőben voltam, pedig délbe mentem le a terembe. Nem vagyok egy koránkelős típus, mostanában meg nem sok dolgom van, így csak 2 étkezés volt bennem, amiből az egyik 50g dextróz, plusz 2 adagoló kanál myo. (ami edzés végén ki is jött, nem túl sűrű formában...)

Nem is fáradtam el, iszonyatosan bedurrantam, és erőben is jó voltam. A saját átlag teljesítményemhez képest, természetesen.

Mell

Fekvenyomás 30 fokos padon, egykezesekkel:   4x14-12-10-10         (25-30-30-30kg)
Fekvenyomás 45 fokos gépen:                        6x14-12-6-6-6-6  *
Tárogatás 30 fokos padon:                            3x12                       (16kg)
Fekvenyomás csigán:                                   4x12-10-10-10
Pull over:                                                   3x10                        (30kg)
Tárogatás gépen:                                        2x15

Holnap lábazok, ezért a vádlit kihagytam, hashoz meg nem volt kedvem. Ma inkább a mellnek a felső részét szerettem volna megdolgoztatni. Ha padon rúddal nyomok 45 fokos padon, akkor másnap mindig kattog a vállam, és fáj, ezért választottam a csigás keretet.

* Ez egy csigás keretes gép, mint előbb említettem. Itt túl könnyűnek találtam a súlyt, ezért elkezdtem 2 tárcsával mindig lejjebb szúrni a tüskét, megnéztem meddig tudok lemenni. Végül a legaljára leértem. Nem vagyok valami erőgép, szóval ez annak köszönhető,h kevés a súly. De azért motivált. Morogtam és vicsorítottam. Mintha erős lennék.  ;D
Szeva Maszat :)
Az orvost minnél előbb keresd fel a veséddel :(  majd akkor már kénytelen lesz beutalni egy vér és vizeletre és ha normális akkor egy ultrahangot is kapsz ajándékba mellé  ;D   gondolom az alap 4-5 liter folyadék az megvolt.

2013. Június 04. - 19:20:19
Válasz #115
Nem elérhető

Maszat


A 2:1-es aránnyal az a baj,h a boldenonból ahhoz,h kifejtse normálisan az izomépítő hatását, minimum 600mg kellene. Ahhoz pedig 1200 tesztó. Nem bírom még az 1000mg-ot sem, és nem is akarnék annyit nyomni. Egy évbe 2 12-14 hetes kúrám van, van,h csak egy. Nem akarok óriásit ingadozni. Mindig egy kicsit feljavítom a fazonom, de csak egy kicsit, aztán elvesztem. Nálam ez így megy. Ahhoz,h folyamatos fejlődést produkáljon az ember, FŐLEG EKTOMORF TESTALKATTAL, ahhoz túl sok mindenről kellene lemondani, és túl sokat kellene ahhoz áldozni. Az már nem egy életvitelszerűen űzött HOBBY lenne, hanem szenvedés. Számomra.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 19:23:29
Válasz #116
Nem elérhető

Maszat


Már iszok annyit. Egyébként olyan 3 liter körül mozgott. Ha nincs dög meleg akkor elvegetáltam 3 lityivel.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 19:28:06
Válasz #117
Nem elérhető

Maszat


ja egyébként nem is mondtam. A csirkepöri óta megy a hasam, elég durván. Tegnap sült csirkét csináltam, az is hamar kijött. Érdekes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 19:56:23
Válasz #118
Nem elérhető

dino


ja egyébként nem is mondtam. A csirkepöri óta megy a hasam, elég durván. Tegnap sült csirkét csináltam, az is hamar kijött. Érdekes.
szenved a gyomrod....  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 04. - 21:46:21
Válasz #119
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Aggódtam a mai edzéssel kapcsolatban, mert pár napja abbahagytam a methát. Kicsit birizgálta a vesémet, meg amúgy is már majdnem 4 hete ment...

most, hogy van egy nagyon kicsit több időm... ;D

A probléma az, hogy lehetséges, hogy a boldenone rosszabb(vagy ugyanolyan rossz) a vesére és májra nézve, mint maga a "rém", a methandrostenolone(dianabol stb...). Lehet, hogy meghökkentő ezt olvasni, de ez nagyon is benne van a pakliban egy nem régen végzett kisérlet szerint.(egyiptomi Egyetem)
Annak ellenére, hogy a boldenone nem rendelkezik 17alfa-metil csoporttal, és a széles körben elterjedt bizonyos mértékig téves információ ellenére, a boldenone károsítja a májat (azt mondják a szakkönyvek tévesen, hogy ha nem 17alfa-metil szteroid, akkor nem káros. Ez nem igaz), (legalábbis egy új állatkisérlet szerint, a boldenone például károsodást okoz a májban). Sőt, ugyanez a kisérlet mutatta ki azt is, hogy a vesét is nagy mértékben képes károsítani.

Ember kisérlet viszont ilyet ezelőtt nem mutatott ki, mivel utoljára 1968-ban végeztek utoljára ezzel kapcsolatban emberkisérletet, és akkor csak 50mg-os dózissal, ami azt mutatta, hogy a boldenone nem káros a májra.(és befejezték az emberkisérleteket a boldenonennal...)

Szóval most 2011-ben nyulakon végezték az új kisérleteket és az azt mutatta ki(5mg/testsúly kg./3hét dózis mellett, ami maszatnál 400mg/3hét dózist jelentene), hogy legfőképpen idült májpangás alakult ki a nyulak májaiban(szöveti vizsgálatok alapján). Emellett megnövekedett a sejthalált okozó p53 protein mennyisége a májban, és csökkent a sejhalált akadályozó bc1-2 proteinek mennyisége.
A vesét érintően pedig megnövekedett fehérje, karbamid és kreatinin szinteket mértek, emellett csökkenést az albumin/globulin(A/G) arányban. Végkövetkeztetésként a kisérletet végzők megjegyzik, hogy a boldenone előrehaladott vesezavarokhoz vezethet.

Ennek ellenére meg kell jegyezni, hogy sok ember 30-40 kúrán is túl van(tesztoszteron/boldenon/... stb...) problémák nélkül, de minden ember szervezete más és más...jobb odafigyelni.

referencia:
1, http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21878449
2, emberi esettanulmány: boldenone és vesekárosodás: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20980358
3, http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21421678
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"