2024. Május 25. - 19:31:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54430 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 04. - 21:53:35
Válasz #120
Nem elérhető

Maszat


Köszönöm az infót, hasznos volt, és részletes! Hát boldenonból nem spóroltam, az első 2 hétben 1000mg ment. Elég lesz ezt 8 hétig is nyomni a 12 helyett. Amúgy is a tököm tele van már vele. Igaz legalább hűséges maradtam  >:D

Még egyszer köszönöm az infót!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 21:54:45
Válasz #121
Nem elérhető

Maszat


Meglepett egyébként, mit ne mondjak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 22:36:30
Válasz #122
Nem elérhető

doncicco


Meglepett egyébként, mit ne mondjak.

Az olvasottak után, most jön az újratervezés..

2013. Június 04. - 22:40:08
Válasz #123
Nem elérhető

Maszat


Na jólvan gyerekek, nulla pánik!!!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 04. - 22:46:47
Válasz #124
Nem elérhető

hopika


minden ember szervezete más és más...

Ez így van...rossz belegondolni milyen szinten van bombázva a szervezetem és még élek...még.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Június 04. - 22:48:53
Válasz #125
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azééé' gondoltam, hogy egy kicsit félre is fogják érteni amit írtam. Nem akartam eltúlozni, mert ezzel az erővel azt is leírhattam volna, hogy például az alkohol mekkora károkat képes okozni a májban és az sokkal rosszabb nagy mennyiségben mint a boldenone, ha őszinték akarunk lenni.
Szóval, az hogy valaki csinál pár kúrát a boldenonennal, még nem jelenti azt, hogy össze fog omlani a mája és a veséje(főleg ha fiatal egészséges emberről beszélünk). A máj egy nagyon kemény(szívós) szerv.

A vese kissé gyengébb, vagy ahogy andrás123 bahátom írná, nehogy már megmutassa ha valalipéldául a sínrő lekanyarodna és akkor talál el éppenegy aszteroida akkor aztán meég meg is usztathatod stbbb...a fiatal tyúkmeg atmegyazutcan kövérebben,mit mondasz...

Szóval, azért nem eszik olyan forrón a kását na...

Ez itt mondjuk egy pár hetes enyhe boldenone kúrával egyenértékű mutatvány:  ;D


És a különvélemény még a témával kapcsolatban itt:  8-)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 04. - 23:59:30
Válasz #126
Nem elérhető

Maszat


Ma csináltam szendvicseket, így simán lecsúszott 400g ch. Tönkölybúza kenyér közé tettem sült, bepácolt pulykahúsokat, salátát, retket, uborkát, nyomtam rá egy kis majonézt.Simán lecsúszott 2 étkezésbe fejenként 80g ch. Még jól is esett. Kívántam még. Ez nagyban segíteni fog szerintem, mert csak rizsből bevinni 300g felett, elég lehangoló napokon keresztül.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 05. - 07:41:38
Válasz #127
Nem elérhető

God Vazzeg


A 2:1-es aránnyal az a baj,h a boldenonból ahhoz,h kifejtse normálisan az izomépítő hatását, minimum 600mg kellene. Ahhoz pedig 1200 tesztó. Nem bírom még az 1000mg-ot sem, és nem is akarnék annyit nyomni. Egy évbe 2 12-14 hetes kúrám van, van,h csak egy. Nem akarok óriásit ingadozni. Mindig egy kicsit feljavítom a fazonom, de csak egy kicsit, aztán elvesztem. Nálam ez így megy. Ahhoz,h folyamatos fejlődést produkáljon az ember, FŐLEG EKTOMORF TESTALKATTAL, ahhoz túl sok mindenről kellene lemondani, és túl sokat kellene ahhoz áldozni. Az már nem egy életvitelszerűen űzött HOBBY lenne, hanem szenvedés. Számomra.



Senki se mondta hogy könnyű, én nem is koxolnék a helyedben. De te tudod.

2013. Június 05. - 13:11:33
Válasz #128
Nem elérhető

Challanger


igen, a masteron engem is jobban csábítana, de abban biztosra akarok menni... :D

100mg? hát 400 alatt én nem szurkálnám. Már így is lelkiismeret furdalásom van  ;D
hát nemtudom.. én az utsó 2 ml-t inkább hagytam a picsába, csak érezzem már magam újra embernek. :DDD masteronbol fdl/new york pharma! ;)

milyen árban mozog ez, ha szabad ilyet kérdezni? és ami még fontosabb...honnan a ..csából lehet beszerezni??? mert az ország keleti részén nem nagyon ismerik (eddigi tapasztalataim alapján semennyire), pedig nagyon jó lenne ha elterjedne.

2013. Június 05. - 13:17:02
Válasz #129
Nem elérhető

Maszat


igen, a masteron engem is jobban csábítana, de abban biztosra akarok menni... :D

100mg? hát 400 alatt én nem szurkálnám. Már így is lelkiismeret furdalásom van  ;D
hát nemtudom.. én az utsó 2 ml-t inkább hagytam a picsába, csak érezzem már magam újra embernek. :DDD masteronbol fdl/new york pharma! ;)

Egészen más masteront TERVEZEK  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 05. - 17:04:12
Válasz #130
Nem elérhető

dino


igen, a masteron engem is jobban csábítana, de abban biztosra akarok menni... :D

100mg? hát 400 alatt én nem szurkálnám. Már így is lelkiismeret furdalásom van  ;D
hát nemtudom.. én az utsó 2 ml-t inkább hagytam a picsába, csak érezzem már magam újra embernek. :DDD masteronbol fdl/new york pharma! ;)

Egészen más masteront TERVEZEK  ;D
olcsó húsnak híg a leve  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 05. - 17:05:18
Válasz #131
Nem elérhető

Maszat


Tudod a boldenonra is ezt mondták anno. Ma meg már elhagyják, meg csökkentik, mert erősnek tartják.  ;) :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 05. - 17:16:15
Válasz #132
Nem elérhető

dino


Tudod a boldenonra is ezt mondták anno. Ma meg már elhagyják, meg csökkentik, mert erősnek tartják.  ;) :)
senki nem szeret fasz nélkül baszni menni.. ez ilyen :DDDDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 05. - 18:58:00
Válasz #133
Nem elérhető

Maszat


A lényeg,hogy nem híg leves lesz  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 06. - 11:42:07
Válasz #134
Nem elérhető

warren


igen, a masteron engem is jobban csábítana, de abban biztosra akarok menni... :D

100mg? hát 400 alatt én nem szurkálnám. Már így is lelkiismeret furdalásom van  ;D
hát nemtudom.. én az utsó 2 ml-t inkább hagytam a picsába, csak érezzem már magam újra embernek. :DDD masteronbol fdl/new york pharma! ;)

Egészen más masteront TERVEZEK  ;D

khmm "Like"  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."