2024. Május 08. - 09:35:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Megrekedtem :S  (Megtekintve 11979 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 05. - 14:35:01
Megtekintve 11979 alkalommal
Nem elérhető

grimmas



Szia/ sziasztok!

23 éves vagyok 201 cm 97 kiló. Már 3 éve belekostóltam a testépítés világába ,de az utóbbi fél évben kezdtem jobban focusálni eme életmódra. Ennyit úgy általánosságban rólam.
Az oka h hozzátok fordulok a témának a megfelelően az h egyszerűen nem tudom hogyan tovább. Testi paramétereimről lerí h tömegnövelnem kell. Mindezt elkezdtem tavaly nyáron 2012, híztam is erősödtem is. Azonban az utóbbi időben semmi sehová. Nem erősödöm nem növekszik a testtömegem annak ellenére h 2-3 óránként eszem és fehérje turmixot is fogyasztok és heti 3x edzek. Tanácstalanságom az is fokozza h ahány helyen olvasok a tömegnövelésről annyi félét mondanak róla..... és ez engem összezavar. Tudom szokták mondani h ahány ember annyi edzés módszer és nem mind1ik működik mindenkinél. Arra gondotlam h a magasságom miatt vmi különlegesebb edzés formát kellene végeznem...

Ezek után szeretném kérni tippetek, tanácsotokat akár legyen legyen életmódbeli akár edzéstervi.

Köszönöm előre is. H.M.

2013. Május 05. - 20:47:57
Válasz #1
Nem elérhető

kalibra


Szerintem itt nincsenek csodák. Ha több a bevitt kalória, mint amit felhasználsz, híznod kell. Nem írtad, mit, mennyit eszel, alszol-e eleget, milyen kiegeket vetettél be eddig-milyen eredménnyel?

2013. Május 05. - 21:39:58
Válasz #2
Nem elérhető

grimmas


Reggelire zabpehely ,Rizs+cukor +kakaó+tej turmixolva és még amit napközbe találok. Reggelire zabpehely és . Fehérjém: 100% whey prot.

2013. Május 05. - 21:56:49
Válasz #3
Nem elérhető

Milo


cukor minek??? kevés a kalória ez lesz a gond. vegyél egy rendes tömegnövelőt pl.gaspari real mass, vagy pedig egy jó tejsavót és darál hozzá zabot
Riceman

2013. Május 06. - 07:52:49
Válasz #4
Nem elérhető

kalibra


És "az amit még találok"?? Ez nem étrend, de még csak nem is tömegnövelés. Ezeket a szarságokat én elfelejteném. Én 90 alatt vagyok, de így is megy napi 1 kiló hús - fél kiló rizs - fél kiló zöldség, 2 komoly turmix. És nem tömegnövelek. Ha nőni akarsz, napi hatszorra elosztva másfél kiló hús, 750g barna rizs, zöldség,  multivitamin, turmix, 4 liter víz, kreatin. Hidd el, h nőni fogsz.  

2013. Május 06. - 07:58:45
Válasz #5
Nem elérhető

ninja14


És "az amit még találok"?? Ez nem étrend, de még csak nem is tömegnövelés. Ezeket a szarságokat én elfelejteném. Én 90 alatt vagyok, de így is megy napi 1 kiló hús - fél kiló rizs - fél kiló zöldség, 2 komoly turmix. És nem tömegnövelek. Ha nőni akarsz, napi hatszorra elosztva másfél kiló hús, 750g barna rizs, zöldség,  multivitamin, turmix, 4 liter víz, kreatin. Hidd el, h nőni fogsz.  
:o
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Május 06. - 08:47:06
Válasz #6
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
És "az amit még találok"?? Ez nem étrend, de még csak nem is tömegnövelés. Ezeket a szarságokat én elfelejteném. Én 90 alatt vagyok, de így is megy napi 1 kiló hús - fél kiló rizs - fél kiló zöldség, 2 komoly turmix. És nem tömegnövelek. Ha nőni akarsz, napi hatszorra elosztva másfél kiló hús, 750g barna rizs, zöldség,  multivitamin, turmix, 4 liter víz, kreatin. Hidd el, h nőni fogsz.  
És ilyenkor még nem növelsz tömeget? Jó étkű gyerek vagy  :D. Nem undorodsz a hústól még?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Május 06. - 11:23:38
Válasz #7
Nem elérhető

kalibra


Nem, nagyon szeretem :D Nekem sajnos ilyen gyors az anyagcserém. Viszont ehetek bármit, nem zsírosodok, akár szalonnázhatok is egész nap. Cserébe ha ez alatt a mennyiség alatt eszek, még fogyok is. Nekem kell az 1,5 kg hús  a tömegnöveléshez, de szerintem bárkinek, aki nehezen, vagy -azt hiszi, hogy- egyáltalán nem fejlődik. Az undor és hasonlók meg másodlagos, ha idő van, enni kell és mindegy, h ízlik-e, meg éhes vagyok-e. Megszokás és akarat kérdése szerintem :)

2013. Május 06. - 13:13:51
Válasz #8
Nem elérhető

Maszat


Nem, nagyon szeretem :D Nekem sajnos ilyen gyors az anyagcserém. Viszont ehetek bármit, nem zsírosodok, akár szalonnázhatok is egész nap. Cserébe ha ez alatt a mennyiség alatt eszek, még fogyok is. Nekem kell az 1,5 kg hús  a tömegnöveléshez, de szerintem bárkinek, aki nehezen, vagy -azt hiszi, hogy- egyáltalán nem fejlődik. Az undor és hasonlók meg másodlagos, ha idő van, enni kell és mindegy, h ízlik-e, meg éhes vagyok-e. Megszokás és akarat kérdése szerintem :)

 Soha nem ettem másfél kg húst 1 nap alatt  :o  Na meg a 750g barna rizs... durva.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 06. - 13:22:43
Válasz #9
Nem elérhető

H. Laci


És "az amit még találok"?? Ez nem étrend, de még csak nem is tömegnövelés. Ezeket a szarságokat én elfelejteném. Én 90 alatt vagyok, de így is megy napi 1 kiló hús - fél kiló rizs - fél kiló zöldség, 2 komoly turmix. És nem tömegnövelek. Ha nőni akarsz, napi hatszorra elosztva másfél kiló hús, 750g barna rizs, zöldség,  multivitamin, turmix, 4 liter víz, kreatin. Hidd el, h nőni fogsz.  
Ez elég szélsőséges példa volt, ha elolvassa szerintem kicsit megriad  ;D ;D ;D De hát minden ember, minden test más! Magunknak kell kitapasztalni.  :)

2013. Május 06. - 15:26:59
Válasz #10
Nem elérhető

Gabe


Azé' az a 75 deka rizs, mikor megszívja magát vízzel, lesz súlyban a háromszorosa.
Szerintem ennyit Markus Rühl evett anno.
Vagy te főzve méred? :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Május 06. - 15:37:46
Válasz #11
Nem elérhető

dumbass


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D

2013. Május 06. - 15:48:04
Válasz #12
Nem elérhető

Gabe


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D
Persze, látom. Csak hát hiába a sok tápanyag, a korod, meg a genetika közbeszólt, ezért kell most már így öregen az anyag. ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Május 06. - 16:02:10
Válasz #13
Nem elérhető

dumbass


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D
Persze, látom. Csak hát hiába a sok tápanyag, a korod, meg a genetika közbeszólt, ezért kell most már így öregen az anyag. ;)

jójó érzem én a cinizmust ***))))

2013. Május 06. - 16:12:28
Válasz #14
Nem elérhető

Gabe


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D
Persze, látom. Csak hát hiába a sok tápanyag, a korod, meg a genetika közbeszólt, ezért kell most már így öregen az anyag. ;)

jójó érzem én a cinizmust ***))))
Egyszerűen csak baromságnak tartom, hogy a koxban látod a lehetőségeket, mikor fiatal srác vagy még, akkoriban én bármit ettem, fejlődni tudtam.
"Yeah buddy, light weight baby!"