2024. Május 19. - 19:03:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 189199 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 19. - 16:45:15
Válasz #60
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Már 2 napja ezekről a képekről dumálunk a Lantossal (mondjuk a Troy képei már 1 hetesek)... Az tény, hogy a JOJ lábai egy magyar bajnoki címhez se túl jók (ahogy Johnny is mondta)...de az ilyen verseny előtti spekulációknak az égvilágon semmi értelme nincs, ezért nem is mentem bele, főleg nem nyilvánosan. Tökmindegy, hogy mit gondolok pl. Jackson fizikumáról vagy hogy perpillanat még én vagyok jobb kondícióban...a versenyen úgyis kb. 10 helyezés lesz köztünk az Ő javára...efelől semmi kétségem. Viszont kb. 3 év és ha rajtam múlik fordul a kocka... >:D Nekem épp elég lesz, ha idén mellé állhatok, dumálhatok, edzhetek vele...ugyanis Őt is a Milos készíti... =/+'
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 19. - 18:06:58
Válasz #61
Nem elérhető

fLeSs


Állítólag a Troy Alves is indul...mondjuk hátulról agyonvered.
De azért jól megvastagodott

Sztem Troy Alvesnek nem tett jót, hogy még több tömeget rakott magára, ezen a képen olyan, mint egy lufiember.  ::) (sztem nem illik hozzá ekkora izomtömeg)

2007. Július 19. - 18:57:35
Válasz #62
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Idén szerintem alulról súrolom majd a 90 kg-ot (igaz, nem érdekel mennyi leszek)...de szerintem 100-105 között lesz majd életem csúcsversenysúlya...és az untig elég lesz...de majd meglátjuk!  ;)

Úgyhogy ha valamikor a jövőben majd 105 feletti súllyal lépnék színpadra akkor szóljatok majd rám!  :D !+"% ˝=/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 19. - 20:00:16
Válasz #63
Nem elérhető

Bubee


Állítólag a Troy Alves is indul...mondjuk hátulról agyonvered.
De azért jól megvastagodott

Sztem Troy Alvesnek nem tett jót, hogy még több tömeget rakott magára, ezen a képen olyan, mint egy lufiember.  ::) (sztem nem illik hozzá ekkora izomtömeg)

Jó az. Nincs azzal semmi gond  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 19. - 22:01:40
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg


Hehe  ;D Tömegből sose elég  O0

2007. Július 19. - 23:24:50
Válasz #65
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kicsit más téma...

Tegnap volt egy TV felvétel (Varga) Lindával (a barátnőmmel) és Varga Danival a Tv2 Magellán című müsorába... A téma elvileg az lesz, hogy a sportolás, testépítés hogyan tudja megváltoztatni pozitívan az emberek életét stb... Szóval elvileg pozitív kicsengésű riport lesz. Én már jó ideje elvből nemet mondok az ilyen jellegű felkérésekre (Csaó Darwin és társai... ;D) mert semmi kedvem ahhoz, hogy hülyét csináljanak belőlem. Úgyhogy én csak a Linda sofőrje voltam. De persze amint megláttak trikóban meg rövidnadrágban, nem hagytak békén. OK-OK lepózoltam... Łł=

Nem tudom mennyit raknak bele belőle(m), de gyanítom, hogy szombat este én leszek az ország kedvenc izomagyú, csúnya, impotens, öntelt bodibulidingere... =/+' !+"% :D

Na mindegy, nézzétek meg a Linda és a Dani miatt...a végére meg hátha beraknak engem is 5 mp-re poénos elrettentésnek... d:)



Elvileg: Július 21 (Szombat) - 19:00 - Tv2 Magellán
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 20. - 09:05:18
Válasz #66
Nem elérhető

tomi


 :D jó az kell az
Up the dose, lift the most!

2007. Július 20. - 12:33:09
Válasz #67
Nem elérhető

BrianB



Na mindegy, nézzétek meg a Linda és a Dani miatt...a végére meg hátha beraknak engem is 5 mp-re poénos elrettentésnek... d:)

Elvileg: Július 21 (Szombat) - 19:00 - Tv2 Magellán
Én már el is rettentem :D

2007. Július 20. - 17:21:24
Válasz #68
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mög köll nézni!
Jó lösz az! Köll a népszerűség!

Ez a sport az egoizmusról is szól.Csak így lehet érvényesülni! Önmagunkat kell menedzselnünk! Mások erre mondják hogy "arcosság".És? Ki nem szarja le!  Łł=

Vagy el tudod adni magad vagy tocsogsz az állóvízben.


2007. Július 20. - 17:36:07
Válasz #69
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mög köll nézni!
Jó lösz az! Köll a népszerűség!

Ez a sport az egoizmusról is szól.Csak így lehet érvényesülni! Önmagunkat kell menedzselnünk! Mások erre mondják hogy "arcosság".És? Ki nem szarja le!  Łł=

Vagy el tudod adni magad vagy tocsogsz az állóvízben.


Ez így van és én is ezt vallom! Csak azt tartom szélmalomharcnak, hogy a nagyközönséggel (átlagemberekkel) elfogadtassuk a versenyszerű testépítést... Szerintem ez soha nem fog menni, ezért nem is célom. Mert elismerni SOHA nem fogják...de még elfogadni sem. De őszintén szólva nem is várom el tőlük.  ))=/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 20. - 20:31:16
Válasz #70
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...underground sport...míg 10-20 éve sikk volt a testépítés most majdnemhogy ciki.
A nagyközönségnek soha nem fogsz megfelelni:ha tömegelsz túl nagy vagy biztos kokszolsz azért,meg tudod fel vagy pumpálva,ha be vagy diétázva az meg már gusztustalan..meg azok a csúnya erek és vénák (és megkérdezik hogy "neked ez tetszik?") Mi van most az esetemben? "Jójó hogy mackós vagy de ne lennél kövér!"  ˝=/
A legjobb ehhez húzható sztori az volt az életemben amikor megjelentem a 90-es évek végén egy egyetemisták által kiadott lapban amit többnyire orvostanhallgatók olvastak. A benne lévő képem láttán emígyen láttamozta a végzős orvostanhallgató a képemet:"...ahan jól néz ki,de látszik hogy kokszol mert a bicepszén kilátszik a véna!"

Kinek akarunk és mit elmagyarázni? Esélytelen dolog!

2007. Július 20. - 23:09:57
Válasz #71
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Közben jelzem mindenkinek, hogy habár a kanadai vízumkérelmemet csak hétfőn nyújtom be, az utazásom időpontja már pontosítva van: augusztus 3-án indulok Los Angeles-be!

Köszönet az EXTREMEFIT-nek, hogy az ezévi felkészülésemet és kiutazásomat is lehetővé tette!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 20. - 23:19:29
Válasz #72
Nem elérhető

tomi


előre is sok sikert kívánok, de majd a könnyhullajtásnál bővebben kifejtem.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 21. - 19:17:55
Válasz #73
Nem elérhető

zotja


na nézzük az aktivot!  O0

2007. Július 21. - 20:08:08
Válasz #74
Nem elérhető

Rinocerosz


Helló!

Hát Steve... nem túl sokat szerepeltél ebben a magellánban... bár nem mintha mást vártam volna. ;)
De legalább azt sikerült megállapítanom hogy kurva nagy a karod. De egy kicsit meg is lepőddtem mert azt hittem hogy még fedettebb vagy.
Minden esetre hajrá és sok sikert.