2024. Május 08. - 11:48:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Étkezéssel kapcsolatos tudnivalók, segítségek.  (Megtekintve 99733 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 01. - 11:40:44
Válasz #15
Nem elérhető

tomi


Tökéletesen értem, amit mondassz Tequila, én is ilyen ember vagyok, csak nekem ez a lelkiismeretfurdalás az edzések során jelentkezik és a kajálásnál, csak akkor ha nem volt meg a napi 6 minőségi étkezés, de amit a felett eszek az már nem rakódik a lelkiismeretemre. Persze ehhez hozzátartozik, hogy nekem nem voltak túlsúly problémáim. Így már teljesen megértem hogy miért fogod vissza magad! Idővel azért majd biztosan lazulsz egy kicsit, egyébként gratulálok az eredményeidhez.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 01. - 12:05:18
Válasz #16
Nem elérhető

T3quila


tomi!
Végre valaki megért. Sajnos a környezetem nem nagyon és néha otthon is kapom a piszkálódást, hogy egyek, stb :(. Köszönöm szépen a gratulációt. Nekem ez is nagydolog, ahogy most kinézek. Bevallom edzőteremben annyi az egész hasazásom, hogy lábemelés és has gép alhasra.

Januárban vagy februárban vásároltam az Ab King Pro has padot. Nem tudom, ismered e? Ezért szoktam 5 órakor kelni majd 5:30-kor hasazom vele és úgy megyek edzeni 6:15-re :). Lassan 6 hónapja :). De az Ab King Pro-t csak diéta alatt fogom használni. Elkezdek tömeget növelni, akkor marad az edzőtermi has padok.

Most ebédre házkiosztott ettem, rizibizi csirkével :) és nem rendelt ennivalót. Hétfőtől-péntekig mindig a Joker Food-tól (http://www.jokerfood.hu) rendelek főételt, ami természetes szénhidrát szegény. A többi étkezésem utána 2 fehérje turmix és 5 puffasztott búza és persze 2 alma :). Hétvégén meg, ha nem dolgozom, akkor csak a napi 3 fehérje turmixot fogyasztom és egy főétkezés délben.

2007. Július 01. - 12:12:09
Válasz #17
Nem elérhető

szv


"Hétvégén meg, ha nem dolgozom, akkor csak a napi 3 fehérje turmixot fogyasztom és egy főétkezés délben."

Most nem azért mondom...de szerinted ez jó igy?hogy egész nap 1x eszel csak szilád ételt ? és 3x turmixot? szerintem ez igy elég nagy hülyeség!

2007. Július 01. - 12:17:59
Válasz #18
Nem elérhető

T3quila


szv!
Tudom, hogy nem jó, de még is van eredménye és ez a lényeg számomra :). Bár, van itthon kakaós kalács, amivel nagyon szemezem. Lehet, hogy a nap folyamán eszem belőle 1-2 szeletet. Este úgy is megyek kocogni és ledolgozom :).

2007. Július 01. - 12:32:57
Válasz #19
Nem elérhető

fLeSs


tomi: elég kevés emberke van, aki naturálban megtartja a formáját még akkor is ha összevissza zabál. Nem naturálban kicsit más a téma, úgyhogy nem kéne Marius Pudzianowskival meg Markus Rühllel példálózni. Aki alapból könnyen hízik az kétszer is meggondolja, hogy mit egyen, mert utána a diétázás nem olyan mókás ám.

2007. Július 01. - 12:35:19
Válasz #20
Nem elérhető

szv


T3quila!

Milyen eredmény?Hogy 60kgosan kockás a hasad?

2007. Július 01. - 12:40:27
Válasz #21
Nem elérhető

T3quila


szv!
Igen, mert 73kg-osan mikor elkezdtem azért jócskán volt testzsír rajtam. Talán az nem eredmény 73kg-ról lefogyni 60kg-ra, hogy kockás a hasad és szálkásodsz?

2007. Július 01. - 12:41:31
Válasz #22
Nem elérhető

szv


hát nem tudom.... milyen magas vagy? mert ha 150cm vagy akkor még talán megértelek  ;D

2007. Július 01. - 12:47:16
Válasz #23
Nem elérhető

T3quila


szv!
Azaz igazság, hogy senki sem érti, amit csinálok, és azt mondják, hogy ellenkezőképp csinálom, de hát így is meg van az eredmény :). Legutóbb 178 cm voltam :).

2007. Július 01. - 12:48:14
Válasz #24
Nem elérhető

szv


Én erre inkább már nem is mondok semmit  ;D

2007. Július 01. - 12:51:06
Válasz #25
Nem elérhető

T3quila



2007. Július 01. - 13:09:54
Válasz #26
Nem elérhető

tomi


Tequila, az AB King Pro egy rakás szar, kersztanyám vett magának, csináltam rajta 3-4 ismétlést és megfájdult a derekam. Nem akarlak megsérteni, de ezt elszúrtad, ha tudod, add el. A hasazás lényege, ugyanis, hogy hajlítsd a tözsedet, mert akkor húzódik össze az izom. A AB king pro , pont ezt teszi lehetetlenné, és a felülés közben fellépő terhelést 100%-ig a derékra helyezi. RENDKÍVÜL ROSSZ TERMÉKNEK TARTOM

fless, inkább kelljen évente 3 hónapot szenvedni a diétával, mint hogy egész évben egy közepes formáért tartóztassam magam. Egyébként én tényleg nem vagyok hízékony, így nem tudom beleélni magam a mezomorf emberek életébe, de egy kis kardiózás sokat segíthet.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 01. - 13:15:54
Válasz #27
Nem elérhető

T3quila


tomi!
Nekem bevált az Ab King Pro. És azaz igazság, hogy semmi féle terhelést nem érzek a derekamnál. Inkább a hasam szokott utána fájni, ami persze nem baj :). Mondom, hogy én fordítva működöm ez is azt bizonyítja :D.

2007. Július 01. - 13:19:59
Válasz #28
Nem elérhető

fLeSs


fless, inkább kelljen évente 3 hónapot szenvedni a diétával, mint hogy egész évben egy közepes formáért tartóztassam magam. Egyébként én tényleg nem vagyok hízékony, így nem tudom beleélni magam a mezomorf emberek életébe, de egy kis kardiózás sokat segíthet.
Ha egy hízékony ember annyira elegendi magát ahogy te írtad abból nem közepes forma lesz, hanem nagyon szar forma, ezt már tapasztaltam. A kardiózás tömegelés alatt nem ér semmit.
Egyébként endomorfnak hívják a hízékonyokat, a mezomorfok az atlétikusak, akik bármit csinálnak, izmot szednek fel.   ;)

2007. Július 01. - 13:31:34
Válasz #29
Nem elérhető

T3quila


fLeSs!
Sajnos én az endomorf típusba tartozom :(. Kár, hogy nem mezomorf vagyok :). De, ha sokszor eszem keveset és 2-3 óránként, ami napi 5-6 étkezés, akkor baj nem lehet. Gyorsul az anyagcsere. Ez a legjobb, amit tehet egy endomorf típusú ember :).