2024. Május 17. - 08:51:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Nutrition Orastan-A Varga Linda  (Megtekintve 6272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 08. - 00:04:10
Megtekintve 6272 alkalommal
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Van már egy pár termék teszt a listámon ,de ez most minden eddigit tarol  :-):-)::  !!!
08.01-én /múlthét szerda/ kezdtem el szedni a Gaspari Nutrition Orastan-A nevű szárazizom építő  készítményt.
Sok jót hallottam már róla ,de kevés infó van róla a neten így nagyon kíváncsi voltam milyen valójában és nálam ez hogyan fog működni.
Szóval az első pár napban még nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki ,mert hát napi 2 db kapszulától nem vártam csodát ....de tévedtem mert egyszererűen egy szóval összefoglalva BRUTÁL  :-O   @-o !

Pontosan 4 nap után kezdtem el először érezni a hatását kar edzés közben .
Először arra lettem figyelmes ,hogy a súlyzók amikkel eddig bicepszeztem ,igencsak könnyűnek bizonyultak ,ami meglepő mivel most ,hogy vége lett a Musclebuilding tesztnek s már 1 hete elmaradt az edzés előtti Gakic adag így volt némi visszaesés.
Ami viszont még ennél is furcsább és meglepő és számomra egy kicsit furcsa és új érzés az az iszonyatos durranás  amit okozott!
Azt hittem az Nano-Vapor-tól nagyobb durranást már semmi nem tud nálam produlálni ,de tévedtem ez sokkal ütősebb!
A durranásnál valamivel erősebb megfogalmazhatatlan érzést érzetem edzés közben még az alkaromban is .Olyan extrém feszülést éreztem az egész bőröm alatt mintha szét akarna robbanni  :-OO.
Azóta volt már egy láb és váll edzésem is amin ugyanígy nagyon jól működött  @:-)

Kíváncsi vagyok a további fejleményekre ,remélem hoz rám némi minőségi tömeget pár hét alatt  ;D.

2007. Augusztus 08. - 12:47:04
Válasz #1
Nem elérhető

parrre


Ezaz ezaz ezaz !  Végre !!!!   :-OO 
Orastan tesztre várok már 1000 éve !  :-){

A következő tömegnövelős időszakban ki akarom próbálni a Gaspari Maximus stack-et (orastan, halodrol, novedex ) és baromira nem találtam teszteket róla.
Orastanról pláne!

Úgyhogy hajrá !  Łł=

2007. Augusztus 08. - 18:51:22
Válasz #2
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Én is gondolkoztam a Novedek-en is pluszban ,de egyenlőre az Orastant gondoltam kezdésnek ,mert állítólag a Novedex csajoknak nem éppen optimális  :D .
Az Orastannal önmagába is meg vagyok elégedve , aki viszont bevállalós szerintem a kettő együtt még szuperebb lehet!  =/+'

2007. Augusztus 22. - 09:35:08
Válasz #3
Nem elérhető

ViCtor


Szio Linda! Hogy halad az Orastan-A dolog? Mizu?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 25. - 21:41:08
Válasz #4
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok !

Még pár nap és vége az Orastan-A-val történő hiper kemény edzéseknek :'( .............na jó persze lesz folytatás  ;D

Szóval így 3.5 hét után lehet igazán egy termékrő véleményt alkotni szerintem pár hét után még csak érzetre tudsz véleményt alkotni ,de struktúrális változást nem lehet felmutatni.

Amit már az első pár nap után éreztem :- energikusabban ment az edzés
                                                     -erő növekedés
                                                     - iszonyatos durranás
Ezek a tünetek végig kisérték az egy hónapot és fokozatos erődödésüket éreztem.
Ezen kívül még napról napra éreztem ,hogy :
                                                     -kerekebbek az izmaim
                                                     -olyan kemények mint még soha  :-)!
                                                     -sokkal sürübb lett az izomzatom s olyan helyen is jöttek (pl váll,bicepsz) ki rajtam erek amikről eddig még nem is tudtam ,pedig megjegyzem jelenleg igencsak messze vagyok a verseny formától szóval nem kevés víz fedi az izomzatomat  :D.



2007. Augusztus 26. - 00:43:10
Válasz #5
Nem elérhető

Riper


                                                     -kerekebbek az izmaim
                                                     -olyan kemények mint még soha  :-)!
                                                     
Ez bizonyos testrészeken különösen jó dolog tud lenni  ::)
Leave no doubt

2007. Augusztus 26. - 04:58:08
Válasz #6
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Gratula a teszthez DRAGAM!!!  :-):-)::

Viszont...szeptember-oktoberben...a Koloseum Gym-ben...szeeet lesz rugva a a feneked par oriasszettes non-stop edzes erejeig!!!

Ugyhogy jobb ha felkotod a szoknyadat!!!  :-/-- :-/- @-o =/+' ;D

 :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 26. - 08:17:53
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 26. - 20:04:43
Válasz #8
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Gratula a teszthez DRAGAM!!!  :-):-)::

Viszont...szeptember-oktoberben...a Koloseum Gym-ben...szeeet lesz rugva a a feneked par oriasszettes non-stop edzes erejeig!!!

Ugyhogy jobb ha felkotod a szoknyadat!!!  :-/-- :-/- @-o = =/+' =/+' =/+'

 :-*


Ok benne vagyok  =/+' a szuperszettek úgyis jól mennek főleg lábra  ;D Łł=.