2024. Május 09. - 13:35:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Varga Dániel - Segítség mindenek felett...mindenkinek!  (Megtekintve 256644 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2007. Augusztus 30. - 18:25:40
Megtekintve 256644 alkalommal
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Sziasztok! Gondolom ha ezeket a sorokat olvasod, akkor kíváncsi vagy mi is lehet ez az egész! Egyszóval: Segítség. Szeretnék minden témában segíteni azokon a kezdőkön (legyen az lány vagy fiú), középhaladó és haladó szintü sportolókon akiknek valami kérdésük lenne, mind a sporttal mind a táplálkozással, vagy legyen az csak egy matekpélda! ;D Szóval kérdezzetek bátran s ha tudok, segítek! :-):-):: ;-oo-;

2007. Augusztus 30. - 18:28:56
Válasz #1
Nem elérhető

Bubee


Sziasztok! Gondolom ha ezeket a sorokat olvasod, akkor kíváncsi vagy mi is lehet ez az egész! Egyszóval: Segítség. Szeretnék minden témában segíteni azokon a kezdőkön (legyen az lány vagy fiú), középhaladó és haladó szintü sportolókon akiknek valami kérdésük lenne, mind a sporttal mind a táplálkozással, vagy legyen az csak egy matekpélda! ;D Szóval kérdezzetek bátran s ha tudok, segítek! :-):-):: ;-oo-;

Hali Dani!

Én csak azt szeretném kérdezni h 10 325 899 köbgyöke mennyi?  ::) ;D  ))=/  --)

Amúgy köszönöm/jük h te is hajlandó vagy segíteni a fejlődni vágyóknak!  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 30. - 18:33:53
Válasz #2
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Kedves Bubbee! Nem éppen erre számítottam, hanem inkább edzésorientált kérdésekre de segítek ha nagy bajban vagy! De azt hiszem erre elég lett volna egy számológép is! 10325899 köbgyöke (mivel ez köb ezért a negatív számok halmaza kiesik, így triviálisan következik az eredmény) 217,7589218387518948032044347112 Azt hiszem ez elég pontos.

Köszi a kérdést!  :-)! :-Đ

2007. Augusztus 30. - 18:35:53
Válasz #3
Nem elérhető

Bubee


Kedves Bubbee! Nem éppen erre számítottam, hanem inkább edzésorientált kérdésekre de segítek ha nagy bajban vagy! De azt hiszem erre elég lett volna egy számológép is! 10325899 köbgyöke (mivel ez köb ezért a negatív számok halmaza kiesik, így triviálisan következik az eredmény) 217,7589218387518948032044347112 Azt hiszem ez elég pontos.

Köszi a kérdést!  :-)! :-Đ

Szívesen máskor is  ;D Egyébként meg te írtad ezt, tehát vállalnod kell a felelősséget -> vagy legyen az csak egy matekpélda  ::) ;D ;D

Najó, nem offolok tovább! Még egyszer kösz h vagy nekünk  ;D  :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 30. - 21:45:50
Válasz #4
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nincs mit! Segítek szívesen, de matek az elég ami napközben megy, egy kicsit így is csömöröm lett belőle!  :-)(-:

De köszi a hozzászólást és ha tényleg van valami, nyugodtan szólj csak! addig meg  {-)

Sportbaráti tisztelettel: Varga Dániel

 :-):-)::

2007. Augusztus 31. - 10:37:20
Válasz #5
Nem elérhető

zen


danybuilding:
Akkor segits,ha tucc  ?:-/ te meik zsiregetot venned:
Lipo, Hydroxy, stimulant x?
vagy egyeb 5let! Sajnos nem tudok donteni, illetve az anyagcseret, hogy porgeted fel monnyuk ugy dieta 6hete fele, me akkor nekem mar igen csak belassul!
Illetve esetleg tudod, mien por amit Coleman tobb videojaba lathato reggeli kajakent: valami instant por, valami teljes kiorlesu cucc lehet?... passz.
tojasfeherjevel megsutve meg annyira guszta!



2007. Augusztus 31. - 10:46:44
Válasz #6
Nem elérhető

fLeSs


danybuilding:
Akkor segits,ha tucc  ?:-/ te meik zsiregetot venned:
Lipo, Hydroxy, stimulant x?
vagy egyeb 5let! Sajnos nem tudok donteni, illetve az anyagcseret, hogy porgeted fel monnyuk ugy dieta 6hete fele, me akkor nekem mar igen csak belassul!
Illetve esetleg tudod, mien por amit Coleman tobb videojaba lathato reggeli kajakent: valami instant por, valami teljes kiorlesu cucc lehet?... passz.
tojasfeherjevel megsutve meg annyira guszta!



az az "instant por" ha jóltom akkor búzadara.  ;D és a kajája.
amúgy a lipo-6 f@sza. a másik kettőt még nem próbáltam.

2007. Augusztus 31. - 19:21:29
Válasz #7
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok! Gondolom ha ezeket a sorokat olvasod, akkor kíváncsi vagy mi is lehet ez az egész! Egyszóval: Segítség. Szeretnék minden témában segíteni azokon a kezdőkön (legyen az lány vagy fiú), középhaladó és haladó szintü sportolókon akiknek valami kérdésük lenne, mind a sporttal mind a táplálkozással, vagy legyen az csak egy matekpélda! ;D Szóval kérdezzetek bátran s ha tudok, segítek! :-):-):: ;-oo-;

Üdv a fedélzeten Dani! Örülök, hogy segítessz!  @:-)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 31. - 20:44:01
Válasz #8
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Legelőször Zen-nek válasz:  /7%Én ezek közűl csak a Lipo6-ot próbáltam de az elég jó, de én amit mindig is használok, az a BSN thermonex-e. Nekem ez segített mind a zsírégetésben, mind az anyagcsere gyorsításban. De a legjobb anyagcsere gyorsítás: rendszeres, sokszori, válogatott kaja, meg a sok aerob mozgás. Remélem válaszommal elégedett vagy. 0o0o0

Mindenkinek köszönöm az üdvözlést és én örülök a legjobban, hogy itt lehetek! :-)(-: :-):-)::

2007. Szeptember 01. - 12:49:01
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Illetve esetleg tudod, mien por amit Coleman tobb videojaba lathato reggeli kajakent: valami instant por, valami teljes kiorlesu cucc lehet?... passz.
tojasfeherjevel megsutve meg annyira guszta!



Instant kukoricadara (Quaker - Instant Quick Grits)...epp par napja ettem olyat a magas CH napomon... Kisse "sosabb" izu ezert kombinalja sajttal mert az illik ehhez az izhez (meg persze zsirforras).

De en amugy sokkal jobban komalom az instant zabpelyhet (ugyanez a marka csak Quick Oats)...es annak a CH tartalma is magasabb...

 :-<   http://www.quakeroats.com/ 
        http://www.quakeroatmeal.com/
        http://www.quakergrits.com/

<:-) /7% Łł=


De ebbol a termekcsaladbol ha jol tudom egyik sem kaphato Mo.-on...en legalabbis meg nem lattam... :-\


Jah...Udvozollek a forumon Dani!

 #:-) @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 01. - 13:15:35
Válasz #10
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szia Dani!

Sok jó ember kis helyen elfér!  :-):-):: 

 #:-)

2007. Szeptember 01. - 13:48:28
Válasz #11
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Köszönöm az üdvözlést Isti és Zsolt! Megpróbálom azt a kis "tudást" amit eddig megszereztem, megosztani mindenkivel.  ;-oo-; :-):-):: :-):-):: :-):-)::

Dániel

2007. Szeptember 02. - 20:41:09
Válasz #12
Nem elérhető

Kola


hello dani!
okoz valamilyen zavart a hormontermelésbe ha 17évesen tribulust szednék(optimum n.)?
tudom hogy természetes cucc de fő a biztosnág :--:
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 02. - 22:04:53
Válasz #13
Nem elérhető

szv


Igaz én nem vagyok Dani,de szerintem 17évesen fölösleges tribulust szedni!De amugy nem hinném,hogy okozna bármi zavart!

2007. Szeptember 03. - 17:50:31
Válasz #14
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...