2024. Május 17. - 16:41:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jay Cutler MASS STACK  (Megtekintve 25001 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 20. - 07:43:49
Válasz #75
Nem elérhető

Kola


sajnos nem csak nálad @-o
alig bírtam reggel felkelni szal biztos hoyg jól sikerült az edzés @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 23. - 14:03:18
Válasz #76
Nem elérhető

Kola


hello mindenkinek!
a stacknek vége lett &5* ˝=/

Aplodan:remek erőnövelő és hozza a hozzá fűzött reményeket(persze csak ésszerű korlátokon belül) remekül fellehet hozni vele bizonyos testrészeket progresszív edzésekkel(én pl. a vállamat hoztam fel vele elég rendesen fejfölényomás mellről +7kg!!!!!!!!

naNOx9:szerintem így napi 1 adagos(5caplets) adagolásban nem mutatja meg a foga fehérjét ,de kétségkívül a világ legjobbjai között van NO-növelés terén... én az edzés előtti adagnál valahoyg nagyon intenzitással tudtam edzeni és sose volt panaszom a teljes bedurranás eléréséhez!szerintem aki teheti az napi2adagos(10caplets) használattal csinálja mert úyg ténleg oda basz (szerintem)!edzés közben erős vízhajtó hatást is érzékeltem rettenetesen izzadtam tőle ami persze nem baj mivel akkor fért hely másnak  :-oD

Gakic:no comment! @:-) nagyon jó kis termék igaz kell neki 1pár edzés amíg beindul de utána lessz ne mulass 8-} az Aplodannal remek együttműködésben van valahogy kiegészítik egymás gyenge pontjait és remek hatásfokot érnek el együtt!

Creakic:megmondom őszintén hoyg még nem végeztem vele kb.7napom van még vele! a stack első hetében nem sok mindent éreztem tőle inkább csak akkor esett le hoyg mire is jó amikor észrevettem hoyg edzések után valahogy jobabn regenerálódok (biztos ez a többi terméknek is köszönhető) és jobb a közérzetem

Anator P70:na igen az Anator! megmondom őszintén hoyg ennek a terméknak a kipróbálását vártam a legjobban mrá csak a sok ellentmondásos kritika miatt is!nekem abszolút bejött a termék valszeg még fogok is belőle rendelni egyetlen 1negatívumot tudok hozzá írni az pedig az íze!ami elég extrémre sikerült majdnem hogy bizarrá!de ezt döntse el mindenki magának...!amúgy megéri rá beruházni mert remek regeneráló ital amikor ezt szedtem akkor regenerálódtam és épültem efl a leggyorsabban!szal az edzés utáni kategóriát tekintve eddig nálam ez a bestseller 8-}

Mass-Tech:már 1000szer írtam hoyg mennyire is teccik nekem ez a termék mert minden megvan benne amit az ember elvár 1 ilyen kiegáészítőtől és az eredmények sem maradnak el... ugyanakkor ha 1normális állagú
turmix elkészítéséhez kell kb.1liter tej vs.víz (vagyis számomra normális állagúhoz)ami azért hazadobja a ksi étvágyadat 1 ksi időre! na de minél nagyobb a gyomor annál több fér bele ;-oo-;

Glutamin-Sr:VIGYÁZAT!függőséget okoz !enyhén édesnek éreztem és úgy olvad el a nyelveden mint semmi más a világon (hacsak nem vagy lány) @-o
a hatását is meg lehet érezni mind regenerálódásnál mind íccakára (az izomtelítettséget tekintve)

True-mass:istenem!ilyenkor érzem a földi világ gyönyöreit :-oD ha ivott már valaki finomat az életében(nem alkoholra gondolni!!!!!!!) akkor azt szorozza meg 50el sé akkro megkapja ezt a terméket ami nekem a kedvencem lett a teszt alatt!a hatását tekintve si kimagaslóan teljesített mivel amit az ember 1 tömegnövelőtől elvárhat ez a termék azt megadja neki sőt még többet is... :-oD

Elite whey:nem kell róla sok mindent mondanom hisz 1remek termék remek tulajdonságokkal !mindenképp 1 alap kiegészítő

mostmár így utólag sjnálom hoyg nem mértem le a teszt elején a méreteimet 1edül a testtömegemben mért változást tudom veletek megosztani ami +5kg viszonylag kevés zsírral

akor ennyi lett volna Jay papa stackje +ami még bekukucskált a kulcsjukon

akinek kérdése lenne az nyugodtan írjon

godd bye all
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. November 13. - 17:26:21
Válasz #77
Nem elérhető

The Rock


Mit is tartalmaz pontosan ez a stack? És mennyit belőlük?
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 13. - 23:09:33
Válasz #78
Nem elérhető

Raymond


Valaki megtudná mondani milyen árban van ez a stack mindenestül????

2007. November 13. - 23:13:44
Válasz #79
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Valaki megtudná mondani milyen árban van ez a stack mindenestül????

Hi my friend,

néha azért nézz át az extremefit oldalra, www.extremefit.hu és ha a főoldalt legörgeted, akkor ott a Jay Cutler Mass Stack is. Egyébként hamarosan rengeteg új termék és egy csomó frissítés lesz. 1-2 napon belül pedig indulnak a karácsonyi akciók is az extremefit oldalon és itt is pár. Jó termékek, jó árak! 8-)


"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 14. - 14:18:49
Válasz #80
Nem elérhető

Raymond


Valaki megtudná mondani milyen árban van ez a stack mindenestül????

Hi my friend,

néha azért nézz át az extremefit oldalra, www.extremefit.hu és ha a főoldalt legörgeted, akkor ott a Jay Cutler Mass Stack is. Egyébként hamarosan rengeteg új termék és egy csomó frissítés lesz. 1-2 napon belül pedig indulnak a karácsonyi akciók is az extremefit oldalon és itt is pár. Jó termékek, jó árak! 8-)



Kössz , kössz ...vak vagyok nem láttam.... /:-) ˝=/ ˝=/