2024. Április 27. - 10:59:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Herezsugorodás!!!!!!!!!!!!!!  (Megtekintve 3939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2019. Szeptember 15. - 21:36:56
Megtekintve 3939 alkalommal
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok Srácok!

Történt, hogy márciustól egészen mostanáig heti 5 ml new york propit alkalmaztam, napi egy szem provironnal.
 Így belegondolva nagy ostobaság volt, hogy kúra közben nem alkalmaztam legalább egy minimális HCG-t.
Azt hittem nem lesz probléma, és ez a kúra közbeni HCG adagolás nagyon körülményesnek tűnt, bár tudom, hogy hosszabb kúrák alatt nem árt, sőt.
 Mostanra a heréim kb. fele akkorák a kúrát megelőző állapothoz képest.
Két dologban kérnék segítséget, tanácsot Tőletek:
- Jelenleg rendelkezem 3*5000 UI Ovigil HCG-vel, és 100 db zitával. Clomid beszerzés még folyamatban van.
 Az Ovigil működik? Mert sok negatívat hallottam róla, de sajnos csak ezt tudtam beszerezni. Valamint tapasztalataitok szerint, a heréim vissza nyerhetik eredeti méreteiket?

- Legközelebbi propi kúrám alatt, hogy kellene alkalmazni a HCG-t? Olyan nehéznek tűnik felosztani a hatóanyagot, ráadásul bakteriosztatikus vízben kellene tárolni, mert nagyon sérülékeny maga a hatóanyag. Általában 5000 egységes kiszerelések vannak, olyan pici részekre szerintem kb. lehetetlen felosztani még inzulinos fecskendőben is. Tekintve, hogy kúra alatt olyan 2*250 egységeket ajánlanak, ez pedig a 20-ad része az 5000 egységnek. Nanométereket kellene méricskélni vagy, hogy megy ez profibb körökben?  ????...
 Esetleg van valakinek kipróbált és bevált módszere ilyesmire?
Ne haragudjatok, ha esetleg nagy sületlenségeket kérdeztem, és hosszúra nyúlt a mondandóm, akárcsak a kúrám.   :azn:
Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a meglátásokat!
 Tényleg nagy szükségem lenne néhány jó tippre.

2019. Szeptember 16. - 18:56:13
Válasz #1
Nem elérhető

G


Sziasztok Srácok!

Történt, hogy márciustól egészen mostanáig heti 5 ml new york propit alkalmaztam, napi egy szem provironnal.
 Így belegondolva nagy ostobaság volt, hogy kúra közben nem alkalmaztam legalább egy minimális HCG-t.
Azt hittem nem lesz probléma, és ez a kúra közbeni HCG adagolás nagyon körülményesnek tűnt, bár tudom, hogy hosszabb kúrák alatt nem árt, sőt.
 Mostanra a heréim kb. fele akkorák a kúrát megelőző állapothoz képest.
Két dologban kérnék segítséget, tanácsot Tőletek:
- Jelenleg rendelkezem 3*5000 UI Ovigil HCG-vel, és 100 db zitával. Clomid beszerzés még folyamatban van.
 Az Ovigil működik? Mert sok negatívat hallottam róla, de sajnos csak ezt tudtam beszerezni. Valamint tapasztalataitok szerint, a heréim vissza nyerhetik eredeti méreteiket?

- Legközelebbi propi kúrám alatt, hogy kellene alkalmazni a HCG-t? Olyan nehéznek tűnik felosztani a hatóanyagot, ráadásul bakteriosztatikus vízben kellene tárolni, mert nagyon sérülékeny maga a hatóanyag. Általában 5000 egységes kiszerelések vannak, olyan pici részekre szerintem kb. lehetetlen felosztani még inzulinos fecskendőben is. Tekintve, hogy kúra alatt olyan 2*250 egységeket ajánlanak, ez pedig a 20-ad része az 5000 egységnek. Nanométereket kellene méricskélni vagy, hogy megy ez profibb körökben?  ????...
 Esetleg van valakinek kipróbált és bevált módszere ilyesmire?
Ne haragudjatok, ha esetleg nagy sületlenségeket kérdeztem, és hosszúra nyúlt a mondandóm, akárcsak a kúrám.   :azn:
Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a meglátásokat!
 Tényleg nagy szükségem lenne néhány jó tippre.

Ha csak propi ment és tényleg csak az volt benne akkor vissza fognak állni nagy valószínűséggel.

Amúgy nem egy ördöngösség egy egyszerű arány számítás de akkor segítek kicsit

5000 IU HCG van
ha az inzulinos fecsin mondjuk a 10 es skáláig akarod felszívni akkor össz 2ml azaz az inzulinos fecskendőt kétszer kell feltölteni a 100as jelzésig és akkor a 10es jelig lesz 250 IU HCG
Ha meg a "gyári" 1 ml vízzel oldod fel akkor inzulinos fecskendőn 100 IU -ben van 5000 IU HCG----> tehát 10 IUben 500 IU HCG ---->tehát 5 IU ben 250 IU HCG
Vegyél egy terhességi tesztet és beadod este reggel pisi vagy  közvetlenül rányomod és kiderül
Amúgy általános osztály kémia óra oldószer, oldott anyag mennyiség, oldat töménysége stb....


2019. Szeptember 18. - 10:58:52
Válasz #2
Nem elérhető

Hardy


Nagyon köszönöm G!!!
 Tényleg köszi!!!  :azn: