2024. Április 27. - 13:55:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő koksz kúra  (Megtekintve 4262 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2022. Január 25. - 10:33:42
Megtekintve 4262 alkalommal
Nem elérhető

László Varga


Sziasztok. Egy 21 éves 65kg-os 176cm-es srác vagyok, egy fél éve eddzek és a közeljövőben akarok belekezdeni életem első kúrájába (átgondoltam és tisztában vagyok a dogokkal kapcsolatban).

Így tervezem:
1.-6. hét: Dianabol (2 kapszula/nap)
6.-8.hét: Oxandrolone (2 kapszula /nap), hogy megmaradjon egy kis izomzat
 végül pedig
8.-10.hét: Zitazonium (ebből nem tudom mennyit kéne bevennem 😕) , a hormonvisszaállítás miatt

 Ez egy reális kúra lehet, meg fog dobni?


2022. Január 25. - 14:57:11
Válasz #1
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok. Egy 21 éves 65kg-os 176cm-es srác vagyok, egy fél éve eddzek és a közeljövőben akarok belekezdeni életem első kúrájába (átgondoltam és tisztában vagyok a dogokkal kapcsolatban).

Így tervezem:
1.-6. hét: Dianabol (2 kapszula/nap)
6.-8.hét: Oxandrolone (2 kapszula /nap), hogy megmaradjon egy kis izomzat
 végül pedig
8.-10.hét: Zitazonium (ebből nem tudom mennyit kéne bevennem 😕) , a hormonvisszaállítás miatt

 Ez egy reális kúra lehet, meg fog dobni?
Hát haver, ezt igy ahogy van , teljes mértékben felejtsd el.
fél év edzés múlttal , tudatlansággal ne akarj baromságot csinálni.
Kezdjük az alappal, edzés , kaja, táp.kieg ha van hogy nézki egy napod?


2022. Január 25. - 20:10:25
Válasz #2
Nem elérhető

László Varga


A kaja rendben, napi 5x egészségesen kajázok, és napi 3liter vizet megiszok.
Tanulok még tehát napközben csak ülök, nincs nagy  "aktivítás".
Tudom, hogy kevés az edzésmúlt, de az lenne a cél, hogy megdobjon, aztán a megmaradt izomtömeggel nyomnám tovább teljesen naturálban...
Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem 😕.

2022. Január 26. - 15:58:53
Válasz #3
Nem elérhető

cczw95


"tisztában vagyok a dogokkal kapcsolatban"
-Sajnos a leírt kúrád alapján ez nem teljesen így van. De ezt nem bántásból mondom.

Két hétig oxát szedni (ha eredeti) felesleges. Max kúra hossz:8-12 hét. (30-50mg)  A dianaboltól felszedett vizet nem fogja megtartani. Amint abbahagyod a nagyja lefog menni. A legtöbb víz meg zsír lesz ami feljön a danaboltól,de ez függ az ösztrogén érzékenységedtől is. Dianabol közben ajánlott antiösztrogén.
Csak kapszulát írtál a miligrammot nem és gyártót sem. Gondolom Masteres ha kapszulás.

"Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem"

-Ez egyáltalán nem biztos,egyéni tolerancia,genetika kérdése,és hogy mennyire " eredeti". Lásd: Szennyezett cucc.
-A dianabol pedig egy mellékhatásoktól nem mentes szer. Ha utána olvasol külföldi fórumokon kb 400 darab beszámoló, láthatod hogy már 20mg-nak is lehet elég komoly mellékhatása. (Magas vérnyomás,Gyno,erős vízvisszatartás,zsírosodás,heresorvadás,májkárosodás,gyomor panaszok ).

-2 hét zitazonium semmi. Raknék hozzá ATD-t vagy HTP Arimistane-t (Ezek legálisak).
A hormonvisszaállítás pedig vérkép függő. Célszerű kúra előtt,után egy vérképet csinálni. (Teljes vérkép,hormonok).


Ha már mindenképp akarsz valamit (írásodból ítélve lebeszélhetetlen vagy és elhatározott) akkor inkább Stanát próbálhatod 6-8 hétig 20-30mg-ot azt még talán jobban kapsz eredetit mint oxandrolonet. És utána a leírt módokon hormonvisszaállítás.
De kezdésnek danabol... Hát nem tudom.. Én nem ajánlom..

Félév alatt mennyit fejlődtél? Úgy súlyban erőben?
Pihenés,edzés is okés?
Magadtól edzel vagy személyi edző segítségével?


A kaja rendben, napi 5x egészségesen kajázok, és napi 3liter vizet megiszok.
Tanulok még tehát napközben csak ülök, nincs nagy  "aktivítás".
Tudom, hogy kevés az edzésmúlt, de az lenne a cél, hogy megdobjon, aztán a megmaradt izomtömeggel nyomnám tovább teljesen naturálban...
Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem 😕.

2022. Január 26. - 16:29:58
Válasz #4
Nem elérhető

G


"tisztában vagyok a dogokkal kapcsolatban"
-Sajnos a leírt kúrád alapján ez nem teljesen így van. De ezt nem bántásból mondom.

Két hétig oxát szedni (ha eredeti) felesleges. Max kúra hossz:8-12 hét. (30-50mg)  A dianaboltól felszedett vizet nem fogja megtartani. Amint abbahagyod a nagyja lefog menni. A legtöbb víz meg zsír lesz ami feljön a danaboltól,de ez függ az ösztrogén érzékenységedtől is. Dianabol közben ajánlott antiösztrogén.
Csak kapszulát írtál a miligrammot nem és gyártót sem. Gondolom Masteres ha kapszulás.

"Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem"

-Ez egyáltalán nem biztos,egyéni tolerancia,genetika kérdése,és hogy mennyire " eredeti". Lásd: Szennyezett cucc.
-A dianabol pedig egy mellékhatásoktól nem mentes szer. Ha utána olvasol külföldi fórumokon kb 400 darab beszámoló, láthatod hogy már 20mg-nak is lehet elég komoly mellékhatása. (Magas vérnyomás,Gyno,erős vízvisszatartás,zsírosodás,heresorvadás,májkárosodás,gyomor panaszok ).

-2 hét zitazonium semmi. Raknék hozzá ATD-t vagy HTP Arimistane-t (Ezek legálisak).
A hormonvisszaállítás pedig vérkép függő. Célszerű kúra előtt,után egy vérképet csinálni. (Teljes vérkép,hormonok).


Ha már mindenképp akarsz valamit (írásodból ítélve lebeszélhetetlen vagy és elhatározott) akkor inkább Stanát próbálhatod 6-8 hétig 20-30mg-ot azt még talán jobban kapsz eredetit mint oxandrolonet. És utána a leírt módokon hormonvisszaállítás.
De kezdésnek danabol... Hát nem tudom.. Én nem ajánlom..

Félév alatt mennyit fejlődtél? Úgy súlyban erőben?
Pihenés,edzés is okés?
Magadtól edzel vagy személyi edző segítségével?


A kaja rendben, napi 5x egészségesen kajázok, és napi 3liter vizet megiszok.
Tanulok még tehát napközben csak ülök, nincs nagy  "aktivítás".
Tudom, hogy kevés az edzésmúlt, de az lenne a cél, hogy megdobjon, aztán a megmaradt izomtömeggel nyomnám tovább teljesen naturálban...
Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem 😕.

Őszintén az ilyen emberekre kár időt szánni mint ez a srác.... 0 hozzászólásos új gyerek, nyit egy új topicot mert arra lusta hogy beírja a danabol szót a keresőbe, meg a kérdéséből látszik hogy álomvilágban él a kokszal kapcsolatban, fél éve edz edzeni nem tud még, aki egy lusta f@sz olvasni annak főleg nem kéne kokszolni, amúgy teljesen sz@r az egész kúra.

2022. Január 26. - 18:55:20
Válasz #5
Nem elérhető

László Varga


Köszönöm a segítséget, akkor inkább a stanazolol-al próbálkozom meg.

2022. Január 26. - 19:07:23
Válasz #6
Nem elérhető

Kamagraking


Ilyenekkel akik nem nick-el hanem vezetéknév+keresztnévvel regisztrálnak nem is szoktam foglalkozni 99%-a bolond szerintem.Kérdez valamit,általában olyasmit amiről megerősítést vár,aztán eltűnik.

Waste of time.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Január 27. - 19:51:06
Válasz #7
Nem elérhető

guzzi


Srácok hogy valami értelmessé is tegye ezt a fórumot így egy nagy kérdés. Tapasztaltak és hozzá értők válaszát várom.

Boldenont meddig lehet használni folyamatosan érzem ez alatt hány hét vagy hónap?
Mennyi lehet vagy legyen a legkevesebb heti mg mennyiség belőle?
És mennyi lehet a legtöbb ami még nem okoz túlzott gondot?

2022. Január 27. - 20:37:46
Válasz #8
Nem elérhető

G


Srácok hogy valami értelmessé is tegye ezt a fórumot így egy nagy kérdés. Tapasztaltak és hozzá értők válaszát várom.

Boldenont meddig lehet használni folyamatosan érzem ez alatt hány hét vagy hónap?
Mennyi lehet vagy legyen a legkevesebb heti mg mennyiség belőle?
És mennyi lehet a legtöbb ami még nem okoz túlzott gondot?

Hát igazából viccen kívül életed végéig... :D tesztót leszámítva (annál se egy rossz ötlet 3 havonta az észtert váltani akár) semmit nem használnék 3-4 hónapnál tovább mert egy fajta "tolerancia" kialakul vagyis inkább növelni kell a dózist és egy ponton túl már szerintem nincs értelme.
Ha heti 2-3 a beadás akkor 4-6 hét is simán elég lehet min 400-600 mg max 1,5-2 g, de egy vérkép eldöntheti mivel emeli a vörösvértest számot főleg tesztóval kombinálva akár veszélyes szintig.

2022. Április 21. - 13:18:15
Válasz #9
Nem elérhető

bukta


Sziasztok.
Az lenne a kérdésem,hogy lenne e értelme elkezdeni egy kúrát (eddig a fogyás volt a cél) (300) szem stanát  hoznának nekem )  Sajna kimondottan nagy súllyal nem edzhetek oda kell figyelnem a vállamra meg a hátamra is.
42 vagyok 180 magas 108 kiló kb 7-8 éve megy edzés heti 5 x egy-másfél óra.
Eddig nem szedtem semmit csak amit a bótba lehet venni  ;D

 :-){

2022. Április 25. - 15:57:26
Válasz #10
Nem elérhető

Logan


A kaja rendben, napi 5x egészségesen kajázok, és napi 3liter vizet megiszok.
Tanulok még tehát napközben csak ülök, nincs nagy  "aktivítás".
Tudom, hogy kevés az edzésmúlt, de az lenne a cél, hogy megdobjon, aztán a megmaradt izomtömeggel nyomnám tovább teljesen naturálban...
Egy kúrától nem lehet olyan brutál nagy baj szerintem 😕.

A saját tesztoszteron szinted ami benned Most van sokkal jobb mint hogy ezekkel a  Szemes gyógyszerekkel leállitsd! Ez a két gyógyszer leallitsa a saját termelesed tehát 0 tesztoszteron lessz benned aztán amíg szeded ezeket semmi különbséget nem fogsz észre venni mert a saját tesztoszteronod sokkal jobb mint ez a két szar. De ha abba hagyod őket a saját tesztoszteron szinted 0 lessz tehát egy lépés előre kettő hátra! Utána meg gondolkozhatsz hogy hozd vissza a saját tesztod ami lehet már nem is fog normalba visszàlni tehát 0 anabolikus hormon lessz a véredbe! Szerintem hagyd ezt az egészet nagyobb bajt csinálsz vele

2022. Július 18. - 12:56:53
Válasz #11
Nem elérhető

Plazma32


Sziasztok! 32 eves vagyok tobb mint 4 éve edzek. 188cm 100 kg vagyok szeretnem az első kuramat véghez vinni. 250 mg enantat minden 5. Nap 15 heten keresztül es a 3. adag utan napi  2 szem proviron reggel este. Ez mennyire jarhato? Koszi a segítséget.

2022. Július 18. - 22:19:48
Válasz #12
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok! 32 eves vagyok tobb mint 4 éve edzek. 188cm 100 kg vagyok szeretnem az első kuramat véghez vinni. 250 mg enantat minden 5. Nap 15 heten keresztül es a 3. adag utan napi  2 szem proviron reggel este. Ez mennyire jarhato? Koszi a segítséget.


 #:-)
Semmi baj nincs vele, ha jó az ena.

2022. Július 18. - 22:30:16
Válasz #13
Nem elérhető

Plazma32


Egy ilyen kurahoz milye levezetest csinaljak?