2024. Május 09. - 12:26:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Moderátoroknak  (Megtekintve 121107 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Április 08. - 14:29:53
Válasz #465
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Néha beleolvasgatok más fórumokba is, igaz elég ritkán, de a többi sem jobb, némelyik elég halott. Ha foglalkoznánk ezzel a fórummal újra lehetne éleszteni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 08. - 16:02:38
Válasz #466
Nem elérhető

atleeta


Néha beleolvasgatok más fórumokba is, igaz elég ritkán, de a többi sem jobb, némelyik elég halott. Ha foglalkoznánk ezzel a fórummal újra lehetne éleszteni.

Emlékszem mikor beregeltem, csak a chatben annyi hsz volt egy éjszaka alatt, hogy ha egy napot kihagytam, nemtudtam végigolvasni  ;D Azabaj, hogy hiányoznak a húzóemberek mint pl Andras123 ...  :D
"Oke en ertem akkor fesssek olan Keped ahol telihold van es a Melterkevero Rugós tengelykapcsolas Moderativacio Áron forog Balu es en a Padon Bicepszezunk Amikor az Arcunkra Verdes a Lapu a selö
Magnezitbanya van a Haterbe Balu Kezeben egy Kondenzator es az en Kezembe Pedig Felxi Kolcsonrol Tanusitvany Amiert Hajnaldiba Jon Efitmester Jordannal?
Jordanon Kigyobor Ruha van Es Soesem Viszketek tole"
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Április 08. - 16:05:06
Válasz #467
Nem elérhető

God Vazzeg


Néha beleolvasgatok más fórumokba is, igaz elég ritkán, de a többi sem jobb, némelyik elég halott. Ha foglalkoznánk ezzel a fórummal újra lehetne éleszteni.


Igen, ezért pakolok be mindig híreket és poénokat. Én ezzel tudok hozzájárulni a fórumhoz, mivel az edzéseim mindig ugyanolyanok, unalmas lenne naplót nyitnom. Na majd meglátjuk mi lesz :)

Maszat: nem hiszem hogy a seggnyalás lehet az egyetlen indok hogy valaki aktív egy fórumon  8-}

2011. Április 08. - 18:16:09
Válasz #468
Nem elérhető

Maszat


valóban nem az egyetlen. de attol még ez is benne van.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 08. - 18:17:43
Válasz #469
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
valóban nem az egyetlen. de attol még ez is benne van.
Tudnék nevet mondani ;), már nincs itt a fórumon :-}.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 08. - 22:56:37
Válasz #470
Nem elérhető

Gabe


Most akkor Neked semmisejó? Ha reagálnak, ha nem?  ????...

Én nagyon örülök neki ha reagálnak, de mint ahogy te is tudod, mivel itt éled az életed, Gabe fórumtársammal nem egy konfliktusunk volt már, pont ilyen belekötés révén, ezért tőle pont nem várom el a reakciót, mivel megbeszéltük már, hogy nem kell egymásra reagálni. Biztos akkor épp sunáztál mikor ez volt, azért nem emlékszel  ;D

De amúgy tuti velem van a baj, eszetekbe se jut, hogy ezért megy el mindenki? Ezért nem ír már senki?  8-}
Először is én teljesen normálisan, rossz szándék nélkül írtam, hogy reagálok.
Nekem nincs veled semmi bajom, legutóbb jó régen, mikor összevitatkoztunk, te szóltál be nekem, én nem is írtam veled kapcsolatban semmit.
Aztán ecsetelted, hogy engem többen nem bírnak. Amit mondjuk leszarok, mert akinek baja van velem, az írja meg nekem.
Írtad mindezt úgy, mintha te médiakedvenc lennél.
Most meg arra célozgatsz, hogy miattam halt ki a fórum. Ez már vicc.
Itt már nem lehet tápkiegekért nyalni, tesztekre jelentkezni.
Tudod, olyan nevű fórumos cuccokért, amire azt írtad Gababoynak, hogy szar minőségűek, aztán elsők közt jelentkeztél másik fórumon, hogy tesztelhess.
Nézd már meg az a sok lúzer mindig melyik fórumokon tűnik fel? Ahol épp osztanak valamit a 3hónapig edzek 1évig nem edzek emberkéknek.
Na, itt már ilyen nincs, Steve Namatnak sem lehet itt nyalni, meg más testépítőnek sem.
Így már semmi érdekes nincs.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Április 09. - 10:26:50
Válasz #471
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
valóban nem az egyetlen. de attol még ez is benne van.
Tudnék nevet mondani ;), már nincs itt a fórumon :-}.


BékaBéla volt az első aki lépet, mert már nem volt érdeke itt maradni ezen a fórumon!!!

Senki nem csinált azóta sem olyan színvonalú fórumtalálkozót mint mi!
Senki nem csinált azóta sem Tv műsort!
Senki nem csinált annyi tesztet mint mi!
Senki nem foglalkozott ennyit a fórum tagjaival mint mi!

A többi "nagy fórum" vajon miért nem csinál semmi hasonlót???!!!

MERT KURVÁRA LESZARNAK CSAK VEDD A TÁPKIEGET  @:-)


Jó hétvégét  ;D




2011. Április 09. - 10:42:19
Válasz #472
Nem elérhető

God Vazzeg


Most akkor Neked semmisejó? Ha reagálnak, ha nem?  ????...

Én nagyon örülök neki ha reagálnak, de mint ahogy te is tudod, mivel itt éled az életed, Gabe fórumtársammal nem egy konfliktusunk volt már, pont ilyen belekötés révén, ezért tőle pont nem várom el a reakciót, mivel megbeszéltük már, hogy nem kell egymásra reagálni. Biztos akkor épp sunáztál mikor ez volt, azért nem emlékszel  ;D

De amúgy tuti velem van a baj, eszetekbe se jut, hogy ezért megy el mindenki? Ezért nem ír már senki?  8-}
Először is én teljesen normálisan, rossz szándék nélkül írtam, hogy reagálok.
Nekem nincs veled semmi bajom, legutóbb jó régen, mikor összevitatkoztunk, te szóltál be nekem, én nem is írtam veled kapcsolatban semmit.
Aztán ecsetelted, hogy engem többen nem bírnak. Amit mondjuk leszarok, mert akinek baja van velem, az írja meg nekem.
Írtad mindezt úgy, mintha te médiakedvenc lennél.
Most meg arra célozgatsz, hogy miattam halt ki a fórum. Ez már vicc.
Itt már nem lehet tápkiegekért nyalni, tesztekre jelentkezni.
Tudod, olyan nevű fórumos cuccokért, amire azt írtad Gababoynak, hogy szar minőségűek, aztán elsők közt jelentkeztél másik fórumon, hogy tesztelhess.
Nézd már meg az a sok lúzer mindig melyik fórumokon tűnik fel? Ahol épp osztanak valamit a 3hónapig edzek 1évig nem edzek emberkéknek.
Na, itt már ilyen nincs, Steve Namatnak sem lehet itt nyalni, meg más testépítőnek sem.
Így már semmi érdekes nincs.

Értem. És rendben. Szar ember vagyok, jellemtelen. Illetve lúzer is. Elfogadom a véleményed ;)

Steve nekem régóta szimpatikus, és fenntartom a véleményem róla, akár nyalás, akár nem, akkor is egy olyan ember a szemembe, aki elért valamit, ha már én a lúzer nem. És ezért talán tisztelhetem, ha megengeded, mégha neked ez nyalásnak tűnik is. Én ezt elismerésnek hívom, amit meg kell adni a jobbnak. Mindig.

És itt szeretnék pontot tenni erre az egészre, Steve részét megmagyaráztam, a többit nem fogom, nem tartozok hűséggel senkinek, oda megyek ahova akarok, és ahol szívesen látnak. Bye

2011. Április 09. - 12:53:55
Válasz #473
Nem elérhető

Jordan


Ezek az elrontott leveztesek, ejnye. Csak a sok osztrogen marad  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Április 10. - 00:42:18
Válasz #474
Nem elérhető

Gabe


Most akkor Neked semmisejó? Ha reagálnak, ha nem?  ????...

Én nagyon örülök neki ha reagálnak, de mint ahogy te is tudod, mivel itt éled az életed, Gabe fórumtársammal nem egy konfliktusunk volt már, pont ilyen belekötés révén, ezért tőle pont nem várom el a reakciót, mivel megbeszéltük már, hogy nem kell egymásra reagálni. Biztos akkor épp sunáztál mikor ez volt, azért nem emlékszel  ;D

De amúgy tuti velem van a baj, eszetekbe se jut, hogy ezért megy el mindenki? Ezért nem ír már senki?  8-}
Először is én teljesen normálisan, rossz szándék nélkül írtam, hogy reagálok.
Nekem nincs veled semmi bajom, legutóbb jó régen, mikor összevitatkoztunk, te szóltál be nekem, én nem is írtam veled kapcsolatban semmit.
Aztán ecsetelted, hogy engem többen nem bírnak. Amit mondjuk leszarok, mert akinek baja van velem, az írja meg nekem.
Írtad mindezt úgy, mintha te médiakedvenc lennél.
Most meg arra célozgatsz, hogy miattam halt ki a fórum. Ez már vicc.
Itt már nem lehet tápkiegekért nyalni, tesztekre jelentkezni.
Tudod, olyan nevű fórumos cuccokért, amire azt írtad Gababoynak, hogy szar minőségűek, aztán elsők közt jelentkeztél másik fórumon, hogy tesztelhess.
Nézd már meg az a sok lúzer mindig melyik fórumokon tűnik fel? Ahol épp osztanak valamit a 3hónapig edzek 1évig nem edzek emberkéknek.
Na, itt már ilyen nincs, Steve Namatnak sem lehet itt nyalni, meg más testépítőnek sem.
Így már semmi érdekes nincs.

Értem. És rendben. Szar ember vagyok, jellemtelen. Illetve lúzer is. Elfogadom a véleményed ;)

Steve nekem régóta szimpatikus, és fenntartom a véleményem róla, akár nyalás, akár nem, akkor is egy olyan ember a szemembe, aki elért valamit, ha már én a lúzer nem. És ezért talán tisztelhetem, ha megengeded, mégha neked ez nyalásnak tűnik is. Én ezt elismerésnek hívom, amit meg kell adni a jobbnak. Mindig.

És itt szeretnék pontot tenni erre az egészre, Steve részét megmagyaráztam, a többit nem fogom, nem tartozok hűséggel senkinek, oda megyek ahova akarok, és ahol szívesen látnak. Bye
Az a bajod, hogy nem fogod, amit írok.
Megint magadra veszed, holott pont nem rád céloztam a Steve seggnyalással kapcsolatban.
Őt én is bírom, jófej srác, ismert versenyző, mégis megmaradt azon a szinten, hogy ugyanúgy el lehet vele beszélgetni.
Nem én utalgatok rád ilyen faszságokkal, hogy kihalt a fórum.
Mint leírtam, meg Prod is, itt már nincs ingyen tápkieg, így nincs érdek itt lenni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Április 10. - 00:44:04
Válasz #475
Nem elérhető

Gabe


ezt a hisztit csajok  ;D ;D ;D
Na te meg öcsém az ösztrogénbombás monológjaiddal jobb, ha csendben maradsz. ;D
Olvasd vissza a topikodat, néha mit lenyomtál.
Inkább azt a 180-as videót erőltesd! ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Április 10. - 00:48:51
Válasz #476
Nem elérhető

Maszat


ezt a hisztit csajok  ;D ;D ;D
Na te meg öcsém az ösztrogénbombás monológjaiddal jobb, ha csendben maradsz. ;D
Olvasd vissza a topikodat, néha mit lenyomtál.



;D

Én imádom ezt a fórumot!  :D amikor Én idejöttem, pont fasza volt a légkör. Nem ment már a szokásos nyalok a versenyzőknek nyál( komolyan nem célzok senkire, csak olvastam már pár fórumot) megvolt a testépítő téma, de nem olyan egysíkúan. El lehetett poénkodni és volt "sok" aktív tag. Már nincs, de valamiért szeretek ide visszajárni. Talán megszokás, fasztudja.
Annyi elvetemült formát ismertem meg itt, akikkel napi szinten kurvajól eldumálgatok, akikkel a testépítésen kívül is sok dologban egyezik a felfogásom, sőt, sokat is köszönhetek nekik (nem utolsó sorban a munkámat) és kibaszottul bírom a fejüket, talán ezért. Most ezt nem nyalifaliból írtam, csak 2 sör után  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 10. - 01:10:15
Válasz #477
Nem elérhető

Maszat



Mint leírtam, meg Prod is, itt már nincs ingyen tápkieg, így nincs érdek itt lenni.

csak annyit mondok...GYŐZTES 14 PISTA  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 10. - 10:17:25
Válasz #478
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
valóban nem az egyetlen. de attol még ez is benne van.
Tudnék nevet mondani ;), már nincs itt a fórumon :-}.


BékaBéla volt az első aki lépet, mert már nem volt érdeke itt maradni ezen a fórumon!!!

Senki nem csinált azóta sem olyan színvonalú fórumtalálkozót mint mi!
Senki nem csinált azóta sem Tv műsort!
Senki nem csinált annyi tesztet mint mi!
Senki nem foglalkozott ennyit a fórum tagjaival mint mi!

A többi "nagy fórum" vajon miért nem csinál semmi hasonlót???!!!

MERT KURVÁRA LESZARNAK CSAK VEDD A TÁPKIEGET  @:-)


Jó hétvégét  ;D




Ez kemény volt, de..................ja ;).............így.
Persze örülnék neki ha egyszer a régi lenne a fórum, és néha lenne megint kieg teszt, meg fórum találkozó és ehhez hasonlók, mert sok jó forma volt itt régen, meg persze most is van, csak fogyatkozunk sajna :-[.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 10. - 11:12:24
Válasz #479
Nem elérhető

Tóth Attila


Fóromtalit összelehetne hozni valahova a nyáron...simán mennék @:-)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"