2024. Május 09. - 20:35:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231473 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 26. - 08:19:27
Válasz #30
Nem elérhető

Mkopi


Szia Johnny!
A tegnapi Tisza Kupa versenyről 1 kis ízelítő, a minősége nem az igazi,de a honlapomra felteszem a videó anyagot is,és akkor többet látni majd,de az 1 kis idő lesz.
Ezeken a direct linkeken vannak a képek:
http://bodykopi.extra.hu/tisza/01.jpg
http://bodykopi.extra.hu/tisza/02.jpg
http://bodykopi.extra.hu/tisza/03.jpg
http://bodykopi.extra.hu/tisza/04.jpg
csak azért h nehogy úgyjárjak mint múltkor, eredeti nagyságban a fórumba:))))))))
Ha kiváncsi vagy a többire is akkor http://bodykopi.extra.hu

2007. November 26. - 09:05:48
Válasz #31
Nem elérhető

izomboy


"Superbody 2007

Erre is készültem rendesen, de a kokszosokkal nem lehet mit kezdeni""

Miért kell ilyen lekezelően nyilatkozni a sportársaidról?

2007. November 26. - 09:21:56
Válasz #32
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
"Superbody 2007

Erre is készültem rendesen, de a kokszosokkal nem lehet mit kezdeni""

Miért kell ilyen lekezelően nyilatkozni a sportársaidról?
Nos, ez a kérdés jogos (még ha én át is siklottam felette)...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 26. - 10:25:47
Válasz #33
Nem elérhető

Mkopi


Nem lekezelően nyilatkoztam csak hogy én naturál vagyok és hogy ök anyagoznak és nem sok eséjem volt velük szembe de azért mégis megmérettetem magam velük nem ilyedtem meg töllük szerintem igy érthető és én nem nézek le semilyen anyagos embert mert én becsülöm az olyan embert aki tényleg kemény munkával olyan eredményeket értel mint pl.Lantos János vagy Német Pisti vagy bárki más az országba azokat becsülöm mert nem minden a koxon mulik.

2007. November 26. - 11:22:42
Válasz #34
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
"Superbody 2007

Erre is készültem rendesen, de a kokszosokkal nem lehet mit kezdeni""

Miért kell ilyen lekezelően nyilatkozni a sportársaidról?
Ezt még én sem láttam.Soha sem szabad az ártatlanságodat úgy bizonyítani,hogy más embereket "mártassz" be.
És azt ne feledd!!Addig amíg valki nem bukik el egy dopping vizsgálaton,addig NATURÁL.Ez így van a bűnözőkkel is,Csak más az alap persze.Mit gondolsz,hány ember követett el különböző bűncselekményt,vagy szabálysértést úgy hogy sohasem derül ki és az erkölcsi bizonyítványuk tiszta mint a patyolat...Tehát itt is esélyegyenlőség van.Nem kötelező csinálni,sem a koxolást sem a naturálságot,sőt nem is kötelező versenyezni..Tehát mindenki maga dönt.De nem kapsz sem az egyikért sem a másikért babérkoszorút ,sem glóriát.Magadnak csinálod és magaddal számolsz el mindenért amit teszel vagy éppen amit nem 8-).A képeken mutatott kötelező pózaid katasztrofálisak.Ezt hogy a picsába csinálod,hogy a teremben hibátlanul nyomod,ha nem vagyok ott,akkor meg nem tudod magad megmutatni rendesen.A vb-n ott leszek,bizonyítanod kell,mert a képen a szar pózolásoddal is az első forduló mindenképpen a Tiéd volt...(ilyenkor kíváncsi lennék a pontozói lapra)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 26. - 13:17:55
Válasz #35
Nem elérhető

Mkopi


Idézet
Ezt még én sem láttam.Soha sem szabad az ártatlanságodat úgy bizonyítani,hogy más embereket "mártassz" be.
És azt ne feledd!!Addig amíg valki nem bukik el egy dopping vizsgálaton,addig NATURÁL.Ez így van a bűnözőkkel is,Csak más az alap persze.Mit gondolsz,hány ember követett el különböző bűncselekményt,vagy szabálysértést úgy hogy sohasem derül ki és az erkölcsi bizonyítványuk tiszta mint a patyolat...Tehát itt is esélyegyenlőség van.Nem kötelező csinálni,sem a koxolást sem a naturálságot,sőt nem is kötelező versenyezni..Tehát mindenki maga dönt.De nem kapsz sem az egyikért sem a másikért babérkoszorút ,sem glóriát.Magadnak csinálod és magaddal számolsz el mindenért amit teszel vagy éppen amit nem
Tényleg igy van ahogy mondod nem szabad megitélni senkit majd leszedem azt a kiírás ezt én nem bántáskép írtam ki oda de akinek ez rosszul esik attol előre is bocsánatot kérek.
Idézet
A képeken mutatott kötelező pózaid katasztrofálisak.Ezt hogy a picsába csinálod,hogy a teremben hibátlanul nyomod,ha nem vagyok ott,akkor meg nem tudod magad megmutatni rendesen.A vb-n ott leszek,bizonyítanod kell,mert a képen a szar pózolásoddal is az első forduló mindenképpen a Tiéd volt...(ilyenkor kíváncsi lennék a pontozói lapra)
Hát nem tudom hogy csinálom ezt ithon is probáltam a pozokat még az utolsó nap nem tudom hogy ott mi történik velem ilyenkor pedig most nem is voltam feszült tök jól éreztem magam.De a formám most volt a legjóbb eddig ilyen jónak soha nem láttam magam még én is csodálkozva néztem vissza a képeket hát a pontozoilapra én is kiváncsi lennék.

2007. November 26. - 19:50:39
Válasz #36
Nem elérhető

RolandFi


Johnny,remélem engem nem felejtettél el???? :-} 8-)

2007. November 26. - 21:56:03
Válasz #37
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Johnny,remélem engem nem felejtettél el???? :-} 8-)
Nem dehogy is,már amikor elküldted a képeket,megnéztem.Csak még mindíg közbejön valami,de igyekszem..Ami tény ,előlegbe,hogy szép nagy változásokon tusdz Te is keresztül menni,amíg a színpadig elérsz,tehát úgy látom akaratban nem lesz hiány Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 26. - 22:07:09
Válasz #38
Nem elérhető

IllésNorbi


Bocsi, hogy megkérdezem, de Ki az Mkopi? Kíváncsi lennék, hogy ki volt ez a naturál testépítő a SB-n?
Amúgy Lnatos Johnny-nak igazat adok a naturál nem naturál témával kapcsolatban. Ez belülről jön. Magaddal számolsz el, tied a döntés, tied az eredmény!

2007. November 27. - 09:31:46
Válasz #39
Nem elérhető

RolandFi


Johnny,remélem engem nem felejtettél el???? :-} 8-)
Nem dehogy is,már amikor elküldted a képeket,megnéztem.Csak még mindíg közbejön valami,de igyekszem..Ami tény ,előlegbe,hogy szép nagy változásokon tusdz Te is keresztül menni,amíg a színpadig elérsz,tehát úgy látom akaratban nem lesz hiány Łł=

Johnny,akaratban nincs hiány nálam,csak a szakmai segítség,háttér hiányzik.Remélem ezt a hiányosségot tudod kompenzálni nekem! Łł= ?:-/ :-}

2007. November 27. - 22:55:23
Válasz #40
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bocsi, hogy megkérdezem, de Ki az Mkopi? Kíváncsi lennék, hogy ki volt ez a naturál testépítő a SB-n?
Amúgy Lnatos Johnny-nak igazat adok a naturál nem naturál témával kapcsolatban. Ez belülről jön. Magaddal számolsz el, tied a döntés, tied az eredmény!
Nos nem hiszem hogy titkot árulok el,hogy ki ő,hiszen saját képét tette fel és többször írt már be.Lőrincz Norbert.Most indul hétvégén a junior vb-n,klasszikus body-ba.Lényegében azért volt számomra furcsa az írás,mert még most volt az első versenye és nem is régen edz.Elég hülye húzás volt tőle,hiszen sem Te sem pl Lénárd Lajos ezt soha nem rótta fel senkinek,akár hányadik helyet is értetek el.Tudom,hogy már megbánta,de azért ha vége a versenyének még elbeszélgetek vele.Abban a sport klubban,amihez a nevemet adtam (Johnny Fitness SC),nem fordulhat ilyen elő.Más sem teheti meg nálam,hiszen ez kizáró ok.Mindíg a korrektséget tartom elsődlegesnek.Így élek mint ember,mint versenyző mint versenybíró.Ezt megkövetelem azoktól akik valamilyen formában használják a nevemet és kérik a segítségemet
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 27. - 23:05:09
Válasz #41
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 29. - 23:01:58
Válasz #42
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nos Sztereo Bácsi,ígértem az elején képet,a majdnem elejéről.(azért ez már nem az eleje).TVK KUPA Tiszaújváros.Abszolút bajnoki címet szereztem.Ami azért is volt nagy dolog,mert bőven junior voltam még..És hát az ellenfelek?
-8Okg-ban Hatházi Tibor magyar bajnokot győztem le.A 8O kg feletti versenyzők között a 2.a junior vb 2. és felnőtt EB 3. többszörös magyar bajnok Tóth Feri,míg az első helyezett Kiss Jenő volt,akit felesleges bemutatnom.Az abszolút kategóriát akkor 9-O arányban nyertem,7Okg-os testsúllyal ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 29. - 23:13:16
Válasz #43
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
WOW!!!

Az egyik kedvenc fotóm!!!


15 éve nézegetem már!  :-){ ;-oo-;


 :-):-):: :-)! :-):-)::
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 30. - 00:46:42
Válasz #44
Nem elérhető

God Vazzeg


Nos Sztereo Bácsi,ígértem az elején képet,a majdnem elejéről.(azért ez már nem az eleje).TVK KUPA Tiszaújváros.Abszolút bajnoki címet szereztem.Ami azért is volt nagy dolog,mert bőven junior voltam még..És hát az ellenfelek?
-8Okg-ban Hatházi Tibor magyar bajnokot győztem le.A 8O kg feletti versenyzők között a 2.a junior vb 2. és felnőtt EB 3. többszörös magyar bajnok Tóth Feri,míg az első helyezett Kiss Jenő volt,akit felesleges bemutatnom.Az abszolút kategóriát akkor 9-O arányban nyertem,7Okg-os testsúllyal ;D

Bazze, neked karra már régóta adottságod van  :-/-(-:  :-)! Nem semmi kép  8-)