2024. Május 15. - 17:26:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ultimate Mass cycle with Ax by AtisFace  (Megtekintve 30323 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Augusztus 22. - 09:13:07
Válasz #60
Nem elérhető

Johnnyx


Atis, te azért csinálsz ilyen sok gyakorlatot válra, mert gyengébb izomcsoport vagy csak így érzed jónak?
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 22. - 12:56:13
Válasz #61
Nem elérhető

AtisFace


Atis, te azért csinálsz ilyen sok gyakorlatot válra, mert gyengébb izomcsoport vagy csak így érzed jónak?

Igazából én legjobban mindig is a vállammal voltam megelégedve, és imádok is rá edzeni. Az igazság az, hogy nincs konkrét edzéstervem, mindig menet közben találom ki mit csináljak és most így alakult.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 22. - 19:28:21
Válasz #62
Nem elérhető

AtisFace


Most tudtam le egy mell, kar edzést!

Mell:
1. Ferde pados nyomás egykezesekkel 37,5kg-ba 3*8, majd 35 kg-soskba 8
2. Kábeles fekvenyomás 50-50kg-val 4*8
3. Szűknyomás 70kg 3*10
4. Tárogatás gépen 3*12 50 kg-val
5. Áthúzás 25kg-val 3*12

Kar(szuperszettben):
3-3 sorozat egyenes rúddal bicepsz 32,5kg-letolás 50kg pihenő nélkül majd 5 perc pihi után még egyszer.

Lassabban durrantak be az izmok,de azért elég durván kaptak :-/-, az izomérzet az viszont nagyon ott volt.

Mindenkinek jó hétvégét, hétfőn jelentkezem! ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 25. - 21:35:45
Válasz #63
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

Egy eléggé fárasztó hétvége után, egy még fárasztóbb edzésen vagyok túl.

Mell:
1.Ferde pados nyomás 80kg-ba 2*8, 90kg-ba 6 majd 4 ismétlés
2.Mellgépen tárogatás 55kg-val 4*8
3.Csigás nyomás egyenes padon 25kg-val 4*10
4. 2*20másodperces izometrikus fekvenyomás

Bicepsz:
1.Váltott kezes bicepsz 17, 5kg-val 4*8-8 karonként
2.Scott padon franciarúddal 4*8 32,5kg-val
3.Bicpeszgépen 3*8
4.2*20másodperces izometrikus karhajlítás egyenes rúddal

Ezen a hézen most egy kis izometrikus tréninggel fogok befejezni minden izomcsoportot. A mellem nagyon gyorsan elfáradt ma, mondjuk cserébe már a ferdepados nyomásnál bedurrant elég szépen.
A bicepszem az fáradt nem volt viszont iszonyatosan égett.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 26. - 19:22:28
Válasz #64
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Mai nap csak a vállat edzettem meg, még lett volna egy tricepsz is de a tegnapi mell edzést nagyon megsínylette így inkább nem kínoztam.
-Nyakból nyomás 70kg 4*8
-Mellről nyomás gépen 4*10 karonként 25 kg-val
-Oldalemelés 12,5kgosokkal 2*8 majd 8kg-osokkal 2*12
-Izometrikus vállból nyomás üllve egykezesekkel 30 másodpercig tartva 3szor 15kg-osokkal

Az Apct egyre kevésbé keményíti be az izmaimat, az első pár nap nagyon durva volt, ha ilyen ütemben veszít az erejéből akkor kb pont mire elfogy addigra a hatása is elfogy nagyjából. Nekem a libidót sem a 3AD, MASS FX, sem az APCT nem változtatta meg észrevehetően.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 26. - 19:24:09
Válasz #65

B1ll4

Vendég
Milyen érdekes , hogy mindenki másként reagál a termékekre . A PCT tockon2-vel brutális dolgokat művel . Te meg abszolút szinte nem is reagálsz rá .

Nyomjad a tesztet , mindenki téged néz , többiek kifújtak :)

2008. Augusztus 26. - 21:11:06
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


Milyen érdekes , hogy mindenki másként reagál a termékekre . A PCT tockon2-vel brutális dolgokat művel . Te meg abszolút szinte nem is reagálsz rá .

Nyomjad a tesztet , mindenki téged néz , többiek kifújtak :)

Nekem semmi izomkeménységet nem hozott, de libidót olyat csinált hogy..  :-)(-: :-)(-: :-)(-:

2008. Augusztus 26. - 22:45:49
Válasz #67
Nem elérhető

Gabe


Milyen érdekes , hogy mindenki másként reagál a termékekre . A PCT tockon2-vel brutális dolgokat művel . Te meg abszolút szinte nem is reagálsz rá .

Nyomjad a tesztet , mindenki téged néz , többiek kifújtak :)

Nekem semmi izomkeménységet nem hozott, de libidót olyat csinált hogy..  :-)(-: :-)(-: :-)(-:
biztos, hogy attól volt?
ahogy visszaolvasgattam, vagy mindig PCT-t szedtél, vagy nem attól volt  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 27. - 10:26:17
Válasz #68
Nem elérhető

AtisFace


Milyen érdekes , hogy mindenki másként reagál a termékekre . A PCT tockon2-vel brutális dolgokat művel . Te meg abszolút szinte nem is reagálsz rá .

Nyomjad a tesztet , mindenki téged néz , többiek kifújtak :)
Én még tolom neki, pedig nagyon kellene már nekem is a pihenő. A héten már vettem magnézium-kalcium kiegészítést is a napi vitamin mellé, mert könnyen begörcsölnek az izmaim.  Ha elfogy az APCT akkor lezárom a tesztet és tartok 10 nap pihit, majd nyitok egy edzőnaplós topicot, mert nagyon megtetszett, az hogy utólag vissza tudom nézni a teljesítményem, így látom magam is, hogy esetleg hol szúrtam el.

Dobok fel ma két telós képet, mert magamhoz képest mintha szálkásodtam volna az elmúlt két hétben (kajázásom csak annyiban változott, hogy nincs mogyi) és ezt a teremben is többen mondták tegnap. A kép minőségért és a lapos formáért elnézést kérek, de felkelés utáni kb 15. percet tükrözik a képek. A mai napra tervezett lábazást sajnos kénytelen leszek kihagyni, mert fáj a jobb térdem, és ráadásul ma megyek segíteni ágyat és mosógépet pakolni(szerintem az is elég bünti lesz neki).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 28. - 21:21:47
Válasz #69
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

A tegnapi pakolást nagyon megsínylette az alkarom, szóval elég meleg volt a mai hátazás. Végig szúrt égett az alkarom...

Hát:

1. Húzodszkodás sajátsúllyal+10kg-os tárcsa 8-6-6 +8 saját súllyal

2. Lehúzás oldalt fogással 60kg 3*12

3.Evezés fordított fogással francia rúddal 60kg-val 4*12

4. Evezés melltámaszos gépen 40kg-al és szűk fogással 4*8   

Tegnaptól 4 re emeltem az APCT-t Madinorbi ajánlására, és eddig bejött :-){.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 30. - 10:26:05
Válasz #70
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

A hát edzés végén még volt 2-2 izometrikus evezés és húzódszkodás is, csak lefelejtettem --).
Tegnap csak egy rövidke edzésre volt időm, mert haza jöttem hétvégére szüleimhez.

Mell:
1. Fekvenyomás egykezes súlyzókkal egyenes padon 30kg-osokkal 12, 35kg 12, 40kg 8-7-7
2. Ferde paods nyomás gépen 25-25kg-val 3*12
3. Evezés csigán 25-25kg-val 4*10

Kar:
1.Állva franciarúddal 32,5kg+köteles tricepsz nyujtás 40kg-val 3*8-8 pihi nélkül szuperszettben
2.Bicepsz gépen(30 kg)+Letolás csigán(50 kg)  3*8-8 szuperszettben

A cél az volt, hogy a maximális bedurranást minnél hamarabb, viszonylag nagy súlyokkal elérjem, mission completed!
Jó hétvégét mindenkinek!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Augusztus 31. - 16:33:39
Válasz #71
Nem elérhető

AtisFace


Hea!
Ma sikerült felhúznom magam, ugyanis a holnapi edzésem nagy valószínűséggel el fog maradni, köszönhetően a kollégiumi beköltözés megvariálásának  :-Đ. Késő délután meg fogorvoshoz kell mennem, 8 évig nem látott fogorvos, de most be fogom pótolni(nem rég volt a gyökérkezelés most abba fogba raknak végleges tömést, + van egy ferdén növő bölcsesség fog, meg 1-2 lyukas fog is).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 02. - 20:31:40
Válasz #72
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

Ma eljutottam az edzőteremig és kanyarintottam egy mell bicó edzést.

Mell:
1. Nyakra engedés 1teljes+félismétlés*8 4 sorozat erejéig 60kg-val
2. Döntött padon nyomás 70kg-ba 10-8-8-8
3. Negatív nyomás csigán 35 kg-val 4*10
4. 1 sorozat 50 ismétlés 15kg-val mellgépen

Bicepsz:
1. Váltott kezes bicepsz állva 20kg-val 6-6 karonként
2. Felső csigáról bicepsz fekve 35 kg-val 4*8
3. 3 ismétlés 21 25kg-val

Meglepően sok erőt vett ki mellre az első gyakorlat, és be is durrant rendesen. Bicepszre most a 21 nevű gyakorlattal tettem fel a koronát, és szinte biztosra vélem, hogy holnap be fogok kaksizni olyan izomlázam lesz mindkét izomcsoportban @:-).
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 03. - 19:37:42
Válasz #73
Nem elérhető

AtisFace


Hepa!

Váll:
1. Nyakból nyomás 4*10 70kg-val
2. Oldalemelés 3*12 10kg-val+ 1 vetkőző sorozat
3. Hátsó vállra oldalem elés+ferde padon nyomás  szuperszettben 12 kg-os egykezesekkel
4. Előre emelés 10kg-os egykezesekkel 8-8 karonként 4 sorozat erejéig

Tricepsz:
1. Koponyatörő kalapács fogással 25 kg-val extrém lassú negatív szakasszal 4*8
2. Letolás 70kg-val 4*8
3. Köteles tricepsz 30 kg-val 3*12

Elég húzos ez a hetem, meló+ sulis intézni valók+ a kolis beköltözés sem zökkenő mentes, még köv hét is gázos. De akkor is ezt a két hetet letolom,aztán minden téren pihenni fogok, lógatni fogom a .....
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Szeptember 04. - 19:23:34
Válasz #74
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Hát:
1. Húzodszkodás sajátsúllyal 4*10
2. Húzodszkodás szembe néző tenyérrel  3*12
3. Evezés fordított fogással csigán 60kg-val 4*12
4. Evezés szűken gépen 60kg-al 4*12   

Bicepsz:
1. Kalapács bicepsz 35kg-val 4*10
2. Bicepszgépen 25kg-val 3*12

Mai nap iszonyat gyenge voltam, nagyon erőtlennek éreztem magam. Látszik is a gyakorlatok választásánál is és a súlyban is.
Ez van, remélem holnapra megjön az erő.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!