2024. Május 01. - 22:27:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Új Muscletech atléta: TONEY FREEMAN  (Megtekintve 8263 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 28. - 17:47:18
Megtekintve 8263 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Toney 2002-ben kapott IFBB profi kártyát és néhány gyengébb szereplés után 2006-ban berobbant a legjobbak közé. Azévben már bejutott az Olympia-ra is és egy 7. hellyel debütált.

A 2007-es tavaszi szezonban már durván roncsolt az Ironman-es formájával (meg is nyerte), majd az Arnold-on 3. lett. Az Olympia-ra már elfáradt és 14. lett igen rossz formával.

Idén megint bekeményített, 8 versenyen indult. Stratégiát váltott, idén inkább tavasszal volt "gyengébb", viszont a szezon második felére brutál formába került. Két versenyt megnyert (Tampa és Europa) és megtiszteltetésnek érzem, hogy minkét győzelménél én is vele állhattam a színpadon. Az Olympia-ra igazi csúcsformát hozott és 5. lett. Sztem jobb volt Wolf-nál és a 4. helyet érdemelte volna...

Toney eddig 5 profi versenyt nyert és 42 évesen úgy tűnik, hogy újra egy magasabb szintre léphet a karrierje...több éves szerződést írt alá a Muscletech-el, vele bővül majd a már eddig is elég impozáns TEAM MUSCLETECH.

Nagyon nagy gratuláció Toney-nak!!!

 :-):-)::
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 28. - 17:51:02
Válasz #1
Nem elérhető

hopika


...több éves szerződést írt alá a Muscletech-el

A francba,akkor idén sem engem válogattak be... ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 29. - 15:57:10
Válasz #2
Nem elérhető

tomi


Egyik kedvenc testépítőm Toney! Nagyon örülök, hogy továbblépett a karrierjében, viszont a VPX Sports is az egyik kedvenc márkám volt, szóval sajnálom a szakítás, de ahogy hallottam: "pénz beszél kutyaszar táncol"
                                                                                         Arnold: "Nem is tud táncolni..."  ***
Up the dose, lift the most!

2008. Október 29. - 16:10:38
Válasz #3
Nem elérhető

darknight


Egyik kedvenc testépítőm Toney! Nagyon örülök, hogy továbblépett a karrierjében, viszont a VPX Sports is az egyik kedvenc márkám volt, szóval sajnálom a szakítás, de ahogy hallottam: "pénz beszél kutyaszar táncol"
                                                                                         Arnold: "Nem is tud táncolni..."  ***

Üdv Tesó ;-oo-;!

Ha jól tudom, Toney Freeman már most sem a VPX-nél volt, hanem a Species sorait erősítette... ::) :D

Egy dolog azonban biztos: szerintem szponzoráció terén a MuscleTech-nél jobbat jelenleg nem lehet találni...

Úgyhogy már "csak" rajta múlik... Go, Toney, go :-)! (:-) :D!!!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Október 29. - 19:59:19
Válasz #4
Nem elérhető

tomi


Hali Dark!
Ezt nem is tudtam, köszi az infót  ;-oo-;
Gooo, Toney!!! O0
Up the dose, lift the most!

2011. Augusztus 25. - 23:06:23
Válasz #5
Nem elérhető

zotja



2011. Augusztus 26. - 09:36:33
Válasz #6
Nem elérhető

Maszat


Toney fejéről mindig a Szabi ugrik be  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26