2024. Május 15. - 20:19:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzés? Ki így, ki úgy... (Videók)  (Megtekintve 9183 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 01. - 10:03:26
Válasz #15
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 01. - 10:03:55
Válasz #16
Nem elérhető

Cressler


Érti valaki, hogy miért van az hogy aki annyira gátlásos és frusztrált hogy csak otthon/pincében/garázsban/sufniban edz egy normális terem helyett, az csinálja magáról a legtöbb "naturaltruefreak" meg "deadlift900lbs-18yearsold" videót jutúbra? ????... ;D ;D ;D
Szerintem az ilyen videók 80%-a ugyanarról szól, mint a diszkóban végig feszítő srácok bohócságai is , vagy azok akik felveszik a nyomásikat telefonra aztán fűnek fának mutogatják : a kutya se nézi ki belőlük azt, hogy edzenek (meg nem is érdekel senkit) vagyhogy ki bírnak nyomni 120kg-t fekve és ezekkel kompenzálnak.

Ebben pontosan ugyanugy gondolkodunk!  ****:))))))
;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 01. - 11:58:49
Válasz #17
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 01. - 12:28:47
Válasz #18
Nem elérhető

leopard22


:----      http://www.youtube.com/watch?v=KtRCSCx2f44&feature=related  :-/-

 ****:))) ****:))) ****:)))
Mondjuk amennyi időt elcseszett a bajnok videó elkészítésével,jobban járt volna ha inkább plusz kalóriabevitelt eszközölt volna................

2008. November 01. - 12:31:57
Válasz #19
Nem elérhető

L


Érti valaki, hogy miért van az hogy aki annyira gátlásos és frusztrált hogy csak otthon/pincében/garázsban/sufniban edz egy normális terem helyett, az csinálja magáról a legtöbb "naturaltruefreak" meg "deadlift900lbs-18yearsold" videót jutúbra? ????... ;D ;D ;D
Itt a lényeg a mondatban 8-} Nem a pincék lettek leszólva, annak is megvan a maga feelingje 8-) Csak mindig azok a legerősebbek, akiket soha senki nem lát ****:)))

Így gondoltam én is, köszi George! Amúgy én is pince teremben kezdtem edzeni és a mai napig hetente-kéthetente visszamegyek egy edzésre. Nekem is ez a feeling áll a legközelebb a szívemhez!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. November 01. - 13:21:58
Válasz #20
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. November 01. - 16:59:46
Válasz #21
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. December 23. - 22:53:54
Válasz #22
Nem elérhető

gmatyi


Longest Road*.......--.......--....... *