2024. Május 09. - 05:42:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tömegnövelés  (Megtekintve 12344 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 17. - 15:44:59
Válasz #15
Nem elérhető

roland22


Én azért furcsának tartom a dolgot, majdnem egy évig tartottam a súlyomat, aztán pedig alig 2 hónap alatt 10 kilót fogyok, pedig beteg sem voltam vagy ilyesmi. És ki tudja valyon mikor lesz vége a fogyásnak..:)

2009. Május 17. - 15:46:36
Válasz #16
Nem elérhető

FirstLady


Én azért furcsának tartom a dolgot, majdnem egy évig tartottam a súlyomat, aztán pedig alig 2 hónap alatt 10 kilót fogyok, pedig beteg sem voltam vagy ilyesmi. És ki tudja valyon mikor lesz vége a fogyásnak..:)
Lehet ilyen, kevés a jó minőségű tápanyag, amit eddig a proteinnel, meg az aminóval bevittél, és hiányolja a szervezet.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 21. - 15:34:59
Válasz #17
Nem elérhető

Andrasa


Köszönöm szépe a sok segítséget............... ˝=/ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){

2009. Június 25. - 10:48:58
Válasz #18
Nem elérhető

Lewi


Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Egy jó 2 hónapja kondizok rendszeresen, mellette versenyszerűen úszok, és szeretnék egy kis súlyt felszedni. Elég sokat eszek, de sajnos nem tudok rendesen meghízni. Ajánlottak már különböző tömegnövelőket, de nem mertem eddig szedni semmit, mivel nem tudom hogy melyik jó,melyik rossz. Tudnátok valamit ajánlani, hogy mivel tudnék egy kis plusz sújt, illetve izmot felszedni? Nem erős szerre gondoltam, mint amilyet a testépítők szednek. Egyáltalán nem ismerem a szereket, úgy hogy nem is tudnék választani. :)

Válaszotokat előre is köszönöm,

ÜDv: LEwi  ****:))))))

2009. Június 25. - 10:53:03
Válasz #19
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Egy jó 2 hónapja kondizok rendszeresen, mellette versenyszerűen úszok, és szeretnék egy kis súlyt felszedni. Elég sokat eszek, de sajnos nem tudok rendesen meghízni. Ajánlottak már különböző tömegnövelőket, de nem mertem eddig szedni semmit, mivel nem tudom hogy melyik jó,melyik rossz. Tudnátok valamit ajánlani, hogy mivel tudnék egy kis plusz sújt, illetve izmot felszedni? Nem erős szerre gondoltam, mint amilyet a testépítők szednek. Egyáltalán nem ismerem a szereket, úgy hogy nem is tudnék választani. :)

Válaszotokat előre is köszönöm,

ÜDv: LEwi  ****:))))))
Akkor kezdetnek egy kis fogalommagyarázat :D
a tömegnövelőt inni kell, nem szedni, nem gyógyszer ez... Te se a szedésben gondolkodj... ;) a testépítők is kezdik valahol, pl. onnan, hogy nem izmosak... és nem "két hónap" alatt lesznek ilyen nagyok, hanem az évekig tartó edzés, evés, táplálék-kiegészítők alkalmazása segít nekik ebben... :)

Nyugodtan idd a tömegnövelőket, amelyeket az Extremefitben találsz, biztonságosak, jó minőségűek, és segítenek abban, hogy hízz, vagyis tömeget szedj fel, nyilván akkor, ha mellette következetes az étkezésed, és rendesen edzel ;)

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 25. - 11:01:25
Válasz #20
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Egy jó 2 hónapja kondizok rendszeresen, mellette versenyszerűen úszok, és szeretnék egy kis súlyt felszedni. Elég sokat eszek, de sajnos nem tudok rendesen meghízni. Ajánlottak már különböző tömegnövelőket, de nem mertem eddig szedni semmit, mivel nem tudom hogy melyik jó,melyik rossz. Tudnátok valamit ajánlani, hogy mivel tudnék egy kis plusz sújt, illetve izmot felszedni? Nem erős szerre gondoltam, mint amilyet a testépítők szednek. Egyáltalán nem ismerem a szereket, úgy hogy nem is tudnék választani. :)

Válaszotokat előre is köszönöm,

ÜDv: LEwi  ****:))))))

BSN - TrueMass    http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=17&products_id=624

MHP - Up Ypour Mass    http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=32&products_id=101

MuscleTech - MassTech    http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=49&products_id=378

Mind a három nagyon jó minőségű tömegnövelő, nálam a TrueMass a favorit, de a másik kettő is nagyon jó választás.  ****:))))))

2009. Június 25. - 22:19:28
Válasz #21
Nem elérhető

Lewi


Köszi szépen a segítséget:)

2009. Július 26. - 11:01:10
Válasz #22
Nem elérhető

whitewarrior


Sziasztok a segitségét kérném valakinek aki érdemben hozzá tud szólni a problémámhoz. Megakadtam a tömegelésben a sulyom 88-90 kg között ingadozik már vagy 2 hónapja egyszerüen nem tudok innen elmozdulni.  Ez a suly egyébként 170 cm magassággal párosul. A kajálás szerintem rendben van bár lehet hogy csak én érzem igy .  Napi 3-4 alk. csirke .rizs , 50-60 dkg, 30dkg rizs + 2 turmix, zabpehely , tojás ,túró, tehát a szokásos. Tápkieg csak fehérje megy , esetleg ha v.milyen kurát ajánlanátok persze csak legál cuccból azt megköszönném. Heti 3-4 edzés , kissebb , nagyobb megszakitásokkal 5-6 éve. Előre is köszönöm  =/+' 

2009. Július 26. - 11:01:10
Válasz #23
Nem elérhető

whitewarrior


Sziasztok segiséget kérnék tömegelésben megakadtam , 2 hónapja 88-90 kg ról nem tudok elmozdulni , a kajám a szokásos 500gr csirke mell 300gr rizs + turó, tojás , zabpehely, fehérje tumix, heti 3-4 alkalommal eddzek, mag: 170cm, esetleg ha tudtok v.mi jóféle kurát már persze csak legal extremefittes cuccokból azt megköszönném. Attila

2009. Július 26. - 11:23:11
Válasz #24
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok a segitségét kérném valakinek aki érdemben hozzá tud szólni a problémámhoz. Megakadtam a tömegelésben a sulyom 88-90 kg között ingadozik már vagy 2 hónapja egyszerüen nem tudok innen elmozdulni.  Ez a suly egyébként 170 cm magassággal párosul. A kajálás szerintem rendben van bár lehet hogy csak én érzem igy .  Napi 3-4 alk. csirke .rizs , 50-60 dkg, 30dkg rizs + 2 turmix, zabpehely , tojás ,túró, tehát a szokásos. Tápkieg csak fehérje megy , esetleg ha v.milyen kurát ajánlanátok persze csak legál cuccból azt megköszönném. Heti 3-4 edzés , kissebb , nagyobb megszakitásokkal 5-6 éve. Előre is köszönöm  =/+' 

Szia!

Én első körben betennék valami jó tömegnövelőt, legalább is edzés utánra biztosan. Kell a CH az edzés utáni turmixba, szerintem oda kevés csak a fehérje. Pl. mehetne BSN - TrueMass v. MuscleTech - MassTech v. MHP - UpYourMass. Emelj egy kicsit a napi CH és fehérje beviteleden is. Én az alap tápkiegek hive vagyok, de ha szeretnél valami pluszt, és a kaja rendben, akkor valami száraz izomtömegnövő is mehetne, pl. AX - MassFX v. AX 3-AD. De ezeket kombinálhatod is, vagy berakhatod valamelyik mellé mondjuk a Hyperdrol-t. Ezek már elég látványos dolgot tudnak produkálni.  ;) De akár egy teszto fokozó is jó ötlet lehet, mondjuk egy ArimaTest, Novatest, T-Bomb, vagy PCT stb.

2009. Július 26. - 12:18:08
Válasz #25
Nem elérhető

whitewarrior


Köszi a gyors választ szétis nézek az oldalon az ax termékek és valami tömegnövelő ügyében.üdv: Attila

2009. Szeptember 10. - 14:12:12
Válasz #26
Nem elérhető

zeus


Kérdésem lene 132kg- ról  fogytam le 95kgra 3 év alatt edzés és diéta segítségével.Szedtem már táplálék kiegészítőket most is elszeretném kezdeni.Minél több tömeget akkarok felszedni ki is nézztem az anabolik xtremettől MASSFXet utána olvastam de ég mindig nem tudom eldönteni mivel kombináljam a Hyperdrol X2 vagy a 3-AD val.Melyikkel lehet több tömeget felszedni véleményetek szerint vagy mi másal érdemes kombinálni?

2009. November 01. - 15:21:41
Válasz #27
Nem elérhető

Army


helyedben superpump + sizeont szednek , ami nemhormonos ha hormonos kell akkor susta :D

de ha nagyonmuszaj akkor az fx 3addal, részemröl

2010. Április 26. - 12:57:23
Válasz #28
Nem elérhető

Gabor2



Anabolic Halo 
T-Bomb II - 168 Tab 
No-Xplode   
100% Whey Protein 2,27kg

Egy ilyen kombóról mit gondoltok?

2010. November 02. - 16:52:22
Válasz #29
Nem elérhető

-pami-


Jeeebádíí!

Szevasztok!

A fórumon még kezdő vagyok, az edzést viszont már jó pár éve űzöm!
Segítségeteket szeretném kérni. Eljutottam arra a szintre,hogy hiába edzek már nem eredményez izomnövekedést. Két éve stagnálok ezen a szinten.
Sőt ami még rosszabb hiába koncentrálok az adott izomcsoportra egyszerűen nem tudok bedurranni és nem érzem az edzést.Mivel nem látom magamon a fejlődést így nincs is kedvem az edzéshez. Kajálok eleget viszont csak a belem nő ,aminek meg nőnie kellene még össze fele megy. Idegesítő,hogy mások meg 10 év edzés után is képesek növekedni,én meg állok egy helyben.
Valaki járt hasonló cipőben? Mit tanácsolnátok,hogy átlépjem ezt az idegfeszítő határt?