2024. Május 14. - 00:15:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IV.SPOTRÁGVÁLASZTÓ-családi összeröff gyúrósóknak és barátaiknak:)  (Megtekintve 56458 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 25. - 17:27:14
Válasz #180
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Május 25. - 17:28:28
Válasz #181

SheHulk

Vendég
na széééééép  :-\

szó sorry.. viszont! van egy ötletem amitől felvidulsz! szerdán elmesélem 8-)

2009. Május 25. - 17:47:03
Válasz #182
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2009. Május 25. - 17:55:41
Válasz #183
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
na széééééép  :-\

szó sorry.. viszont! van egy ötletem amitől felvidulsz! szerdán elmesélem 8-)

hmmm ....ok!  :P
::) :-)(-: ::)

 ****:)))


Jók a fotók Hulkica!  ;D Olyan nincs amin a seggemet vakarom? Mert készültek képek pár "érdekes pózomról"... ˝=/ :D


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 25. - 18:54:45
Válasz #184

SheHulk

Vendég
na széééééép  :-\

szó sorry.. viszont! van egy ötletem amitől felvidulsz! szerdán elmesélem 8-)

hmmm ....ok!  :P
::) :-)(-: ::)

 ****:)))


Jók a fotók Hulkica!  ;D Olyan nincs amin a seggemet vakarom? Mert készültek képek pár "érdekes pózomról"... ˝=/ :D


 @:-)

mindenkiről van vércikiképemmm... de azokat megtartom magamnak :-*

2009. Május 25. - 19:02:26
Válasz #185
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
na széééééép  :-\

szó sorry.. viszont! van egy ötletem amitől felvidulsz! szerdán elmesélem 8-)

hmmm ....ok!  :P
::) :-)(-: ::)

 ****:)))


Jók a fotók Hulkica!  ;D Olyan nincs amin a seggemet vakarom? Mert készültek képek pár "érdekes pózomról"... ˝=/ :D


 @:-)

mindenkiről van vércikiképemmm... de azokat megtartom magamnak :-*
Azért nekem átküldheted a rólam készülteket. Főleg a farokkilógatósat, amit utána remélem meg is semmisítesz...   ::) :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 25. - 19:06:05
Válasz #186

SheHulk

Vendég
na széééééép  :-\

szó sorry.. viszont! van egy ötletem amitől felvidulsz! szerdán elmesélem 8-)

hmmm ....ok!  :P
::) :-)(-: ::)

 ****:)))


Jók a fotók Hulkica!  ;D Olyan nincs amin a seggemet vakarom? Mert készültek képek pár "érdekes pózomról"... ˝=/ :D


 @:-)

mindenkiről van vércikiképemmm... de azokat megtartom magamnak :-*
Azért nekem átküldheted a rólam készülteket. Főleg a farokkilógatósat, amit utána remélem meg is semmisítesz...   ::) :D

Dehogyis semmisítem! Min kacaráztok majd ha trottyok lesztek Lindussal? ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 25. - 20:48:42
Válasz #187

SheHulk

Vendég

2009. Május 25. - 20:53:53
Válasz #188

SheHulk

Vendég
Sajnálatos, de a legtöbben csak ugatják az összetartást a mélygéges mély sportberkeken belül.. Vicsorognak egymásra az irigyebbnél irigyebb kutyák.. Kiábrándító..Gerenda, szálka... Sajátportán nem.. Másén igen.. Trágyadobálás hátak mögött... Van aki nem érti ennek a lényegét és a szellemét.. Megtapasztaltam ma saját bőrön... Összehordja a szemetet a szél.. Sajnálatos.. Akinek nem inge az....
Én hiszem és élem amit Berkesék hirdetnek hogy van itt összefogás.. Csak még kevesen vagyunk...

2009. Május 25. - 21:01:48
Válasz #189
Nem elérhető

George


Ha itt oszlopos tag lettél/leszel, akkor hozzá kell szoknod, hogy néhány ember csípőből fúj majd rád ;)

2009. Május 25. - 21:04:13
Válasz #190

SheHulk

Vendég
Ha itt oszlopos tag lettél/leszel, akkor hozzá kell szoknod, hogy néhány ember csípőből fúj majd rád ;)

Erről szól az egész élet....A kiscicák fújnak mert félnek... Rám legalább lehet irigykedni... Behízott disznó létemre is..

2009. Május 25. - 21:10:27
Válasz #191
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sajnálatos, de a legtöbben csak ugatják az összetartást a mélygéges mély sportberkeken belül.. Vicsorognak egymásra az irigyebbnél irigyebb kutyák.. Kiábrándító..Gerenda, szálka... Sajátportán nem.. Másén igen.. Trágyadobálás hátak mögött... Van aki nem érti ennek a lényegét és a szellemét.. Megtapasztaltam ma saját bőrön... Összehordja a szemetet a szél.. Sajnálatos.. Akinek nem inge az....
Én hiszem és élem amit Berkesék hirdetnek hogy van itt összefogás.. Csak még kevesen vagyunk...

Na igen, pont ezt mondom, mindig lesznek akik nem szeretnének a "családhoz" tartozni.
Csak akkor minek megy ki nyilvános rendezvényre és veszi le a pólóját  :-\ Nem hogy örülne, hogy helyet kap ezen a fórumon.
Na nem baj, ebből is tanult az ember  ;)

2009. Május 25. - 21:10:35
Válasz #192

SheHulk

Vendég
Sajnálatos, de a legtöbben csak ugatják az összetartást a mélygéges mély sportberkeken belül.. Vicsorognak egymásra az irigyebbnél irigyebb kutyák.. Kiábrándító..Gerenda, szálka... Sajátportán nem.. Másén igen.. Trágyadobálás hátak mögött... Van aki nem érti ennek a lényegét és a szellemét.. Megtapasztaltam ma saját bőrön... Összehordja a szemetet a szél.. Sajnálatos.. Akinek nem inge az....
Én hiszem és élem amit Berkesék hirdetnek hogy van itt összefogás.. Csak még kevesen vagyunk...






Mert szereti ha fáj... Nem tudom.. A mi hajónkon csak szeretet van :)  3másodperc hírnévért ebben az országban ölre menni igazi baromság.. SZERINTEM

2009. Május 25. - 21:12:01
Válasz #193
Nem elérhető

George


Sajnálatos, de a legtöbben csak ugatják az összetartást a mélygéges mély sportberkeken belül.. Vicsorognak egymásra az irigyebbnél irigyebb kutyák.. Kiábrándító..Gerenda, szálka... Sajátportán nem.. Másén igen.. Trágyadobálás hátak mögött... Van aki nem érti ennek a lényegét és a szellemét.. Megtapasztaltam ma saját bőrön... Összehordja a szemetet a szél.. Sajnálatos.. Akinek nem inge az....
Én hiszem és élem amit Berkesék hirdetnek hogy van itt összefogás.. Csak még kevesen vagyunk...

Na igen, pont ezt mondom, mindig lesznek akik nem szeretnének a "családhoz" tartozni.
Csak akkor minek megy ki nyilvános rendezvényre és veszi le a pólóját  :-\ Nem hogy örülne, hogy helyet kap ezen a fórumon.
Na nem baj ebből is tanult az ember  ;)
Szelektálni kell, meg kell találni a fényképezőn az ignore gombot :laugh:

2009. Május 25. - 23:41:18
Válasz #194
Nem elérhető

Jordan


Kirol van szo?  ????... Ki az arulo?  ;D


Privibe is johet!  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)