2024. Május 16. - 06:14:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki minden idők legjobb testépítője szavazás  (Megtekintve 8343 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 30. - 22:41:59
Megtekintve 8343 alkalommal
Nem elérhető

Cressler


Az rx muscle fórumán Megalympia Contest néven rendeztek egy ilyen versenyfélét mely során több körön keresztül a fórumosok szavazatai alapján zajlott a végén már kieséses rendszerben.
A végeredmény elég érdekes lett szerintem. A  döntőbe jutásért Ronnie és Sergio illetve a másik ágon Arnold és Dorian "csapott" össze. A párharcok eredménye 146 - 47 Ronnie javára illetve 123 - 135 Arnold javára a másik ágon. Schwarzenegger és Yates párharca volt a legérdekesebb egyfajta előrehozott döntő.
A győztes Ronnie lett 139 szavazattal ARnold 94-et kapott.   

1 Ronnie Coleman
2 Arnold Schwarzeneger
3 Dorian Yates
4 Sergio Oliva
5 Ken (Flex) Wheeler
6 Kevin Levrone
7 Serge Nubret
8 Jay Cutler
9 Lee Haney
10 Phil Heath
11 Mike Mentzer
12 Frank Zane
13 Dexter Jackson
14 Kai Greene
15 Brian Buchanan
16 Robby Robinson
17 Branch Warren
18 Ed Corney
19 Lee Labrada
20 Shawn Ray
21 Bob Paris
22 Markus Rühl
23 Nimrod King
24 Rich Gaspari
25 Chris Dickerson
26 Mohammed Benaziza
27 Brandon Curry
28 Porter Cotrell
29 Toney Freeman
30 Sonny Schmidt
31 Jeff King
32 Charles Clairmonte
33 Franco Columbu
34 Fouad Abiad
35 Tom Prince
36 Silvio Samuel
37 Lee Priest
38 Rory Leidelmeyer
39 Troy Alves
40 Gary Strydom
41 Tom Platz
42 Mike Christian
43 Melvin Anthony
44 Mark Dugdale
45 Vince Comerford
46 Chris Cormier
47 Paul Dillett
48 Lou Ferrigno
49 Edgar Fletcher
50 Albert Beckles
51 Bertil Fox
52 Francis Benfatto
53 Vince Taylor
54 Gunter Schlierkamp
55 Ron Love
56 Dennis Wolf
57 Michael Francois
58 Jusup Wilosz
59 Bill Wilmore
60 Richard Jones
61 Orville Burke
62 Gustavo Badell
63 Aaron Baker
64 Brian Chamberlain
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 02. - 15:18:23
Válasz #1
Nem elérhető

Cressler


Senkinek nincs hozzáfűzni valója?  :) Mi ez a érdektelenség?

pl Lee Haney a 8 szobrával csak a 9. Flex Wheeler pedig az 5. ,Mr. Olympiákat megelőzve és Levronet is...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 02. - 15:22:59
Válasz #2
Nem elérhető

hopika


Én a szavazáshoz legalább egy 30 éves korhatárt beállítottam volna alapból,de inkább 35 év...
A legtöbb ficsúr nem is ismeri a régi nagyokat.
Sztem...
Semmi értelme ennek a szavazásnak ebben a formában.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 02. - 15:28:38
Válasz #3
Nem elérhető

Cressler


Valóban olyan szempontból nics értelme, hogy reális lista álljon össze olyanból viszont szerintem elég érdekes, hogy akár azok a srácok akik a régieket nem ismerték egy-egy régi kép, videó alapján kire szavaztak amikor régebbi versenyzők párbajoztak illetve ilyen népszerűségi próba egy adott közösségen belül. 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 14. - 20:51:57
Válasz #4
Nem elérhető

ist


Franco Columbo 33. és Phil Heath 10. ugyanmár.. ez egy vicc. Teljesen értelmetlen volt és hol van Haney?? ????...

2009. Október 15. - 19:43:10
Válasz #5
Nem elérhető

Cressler


Franco Columbo 33. és Phil Heath 10. ugyanmár.. ez egy vicc. Teljesen értelmetlen volt és hol van Haney?? ????...
9.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 15. - 21:36:03
Válasz #6
Nem elérhető

JFlame


Franco Columbo 33. és Phil Heath 10. ugyanmár.. ez egy vicc. Teljesen értelmetlen volt és hol van Haney?? ????...
9.

szerintem is ez egy vicc

1. Arnold
2. Dorian
...egyértelműen :D
szerintem
a fiatalok nem ismerik, tisztelik az öregeket...

2009. Október 15. - 21:45:23
Válasz #7
Nem elérhető

lue


Ez igaz... a fiatalok nem ismerik ,csak aki igazán belemerül a testépítésbe.Amit  manapság látnak aza atrend sokaknál.Ronnie coleman,oké 8 x mr olympia.És lee haney???Vagy a nagy öregek?Ők szerintem a testépítés alapjai,nem pedig a mai generácio.

2009. Október 15. - 21:48:52
Válasz #8

Akezdetfia

Vendég

2009. Október 15. - 22:09:46
Válasz #9

Akezdetfia

Vendég
Természetesen Lee haney  :-){

1991 Mr. Olimpia " Amikor levettem a pólómat, a verseny végetért" Lee Haney

2009. Október 15. - 23:07:16
Válasz #10
Nem elérhető

Cressler


Valóban olyan szempontból nics értelme, hogy reális lista álljon össze olyanból viszont szerintem elég érdekes, hogy akár azok a srácok akik a régieket nem ismerték egy-egy régi kép, videó alapján kire szavaztak amikor régebbi versenyzők párbajoztak illetve ilyen népszerűségi próba egy adott közösségen belül. 
csak magamat tudom ismételni, komoly szakmai alapokat nem az ilyen szavazásokon kell keresni de mégis egy szórakoztató dolog volt az adott bodys közösségen belül, előkerültek régi képek, videók, eredmények stb, jóval hasznosabb mint egyes értelmetlen szavazások a piszkos fantáziáról.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 16. - 06:00:30
Válasz #11

GoldenKiss

Vendég
Ez most komoly???? Mér nem az lett a verseny meg nevezése hogy kinek ütnek legjobban a 21 század szteroidjai???? 30 ÉVEL EZELÖTT MÉG TALÁN LETT VOLNA ÉRTELME ENNEK A kérdésnek. De a mostani világban a mostani szerekkel bárki lehet egy Roni Coleman, elszántság, és NAGYAGI kérdés csupán, NEM MINDENKINEK VAN PÉNZE NÖVI KURÁRA EGY KIS INZULINAL, ( VAGY KI TUDJA HOGY ÖK MIKET SZEDNEK MÁR LEHET ANNYIRA ELÖRÉBB JÁRNAK, HOGY OLYAN CUCCOKAT NYOMNAK AMIKRŐL MI NEM IS HALLOTTUNK) SZÓVAL EGY SZÓNAK IS 100 A VÉGE, EZ PÉNZ ÉS SZTEROID KÉRDÉSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. Október 16. - 06:08:05
Válasz #12
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez most komoly???? Mér nem az lett a verseny meg nevezése hogy kinek ütnek legjobban a 21 század szteroidjai???? 30 ÉVEL EZELÖTT MÉG TALÁN LETT VOLNA ÉRTELME ENNEK A kérdésnek. De a mostani világban a mostani szerekkel bárki lehet egy Roni Coleman, elszántság, és NAGYAGI kérdés csupán, NEM MINDENKINEK VAN PÉNZE NÖVI KURÁRA EGY KIS INZULINAL, ( VAGY KI TUDJA HOGY ÖK MIKET SZEDNEK MÁR LEHET ANNYIRA ELÖRÉBB JÁRNAK, HOGY OLYAN CUCCOKAT NYOMNAK AMIKRŐL MI NEM IS HALLOTTUNK) SZÓVAL EGY SZÓNAK IS 100 A VÉGE, EZ PÉNZ ÉS SZTEROID KÉRDÉSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez eleg nagy tulzas...  ;D

Akkor miert nem tudtak utolerni Ronnie-t '98-tol '05-ig...?  ????... Nem mertek annyit szedni mint o?  :D

Az az igazan jo testepito akinek nem kell extra adag...ez is hozzatartozik az elit genetikai adottsagokhoz.

Szoval Olympia dontosnek lenni: penz (kaja, gyogyszer, eletszinvonal), genetika es munka kerdese.


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Október 16. - 06:40:45
Válasz #13
Nem elérhető

George


Ez most komoly???? Mér nem az lett a verseny meg nevezése hogy kinek ütnek legjobban a 21 század szteroidjai???? 30 ÉVEL EZELÖTT MÉG TALÁN LETT VOLNA ÉRTELME ENNEK A kérdésnek. De a mostani világban a mostani szerekkel bárki lehet egy Roni Coleman, elszántság, és NAGYAGI kérdés csupán, NEM MINDENKINEK VAN PÉNZE NÖVI KURÁRA EGY KIS INZULINAL, ( VAGY KI TUDJA HOGY ÖK MIKET SZEDNEK MÁR LEHET ANNYIRA ELÖRÉBB JÁRNAK, HOGY OLYAN CUCCOKAT NYOMNAK AMIKRŐL MI NEM IS HALLOTTUNK) SZÓVAL EGY SZÓNAK IS 100 A VÉGE, EZ PÉNZ ÉS SZTEROID KÉRDÉSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezek szerint ha neked lenne rá pénzed, akkor te is 8x Mr. O. lennél? ***))) Nem sokat láttál még a testépítésből...

2009. Október 16. - 10:01:00
Válasz #14
Nem elérhető

endre66


Valóban olyan szempontból nics értelme, hogy reális lista álljon össze olyanból viszont szerintem elég érdekes, hogy akár azok a srácok akik a régieket nem ismerték egy-egy régi kép, videó alapján kire szavaztak amikor régebbi versenyzők párbajoztak illetve ilyen népszerűségi próba egy adott közösségen belül. 
csak magamat tudom ismételni, komoly szakmai alapokat nem az ilyen szavazásokon kell keresni de mégis egy szórakoztató dolog volt az adott bodys közösségen belül, előkerültek régi képek, videók, eredmények stb, jóval hasznosabb mint egyes értelmetlen szavazások a piszkos fantáziáról.
Cressler:  ****:))))))    ;-oo-;
____   _____   _____    ______

Amúgy azt sosem értettem, hogy miért kell nekiesni valakinek, azért mert fiatal és a korából kifolyólag kevésbé ismeri a korábbi idők nagyjait, hiszen amikor ő nevelkedett már másokról szóltak a hírek. El kell fogadni, hogy sokkal valószínűbb, hogy olyanokat fog isteníteni, akiket a saját korában látott a tv-ben, újságokban, és akik a saját korában nyerték a versenyeket. Senki sem befolyásolhatja, hogy mikor születik (legjobb tudomásom szerint :D).

Az már másik kérdés, hogy átlagos tendencia, hogy a fiatalabb generációkból folyamatosan tűnik el az igény a múlt megismerésére és kellő tiszteletben tartására, ez szerintem sincs rendjén. **:))))* Az pláne nem róható fel senkinek, hogy milyen példaképet választ. Ha valaki úgy dönt, hogy őt csak a jelen nagyjai érdeklik, szíve joga közülük választani magának kedvencet.

Arról nem is beszélve, hogy egy csomó hobbi badis magasról tesz a versenyzésre, és soha nem fog utánanézni, hogy ki volt pl az első Mr.O. De miért ne választhatna egy olyan példaképet, akiről ömlik a hírfolyam a jelen médiájából...?

Szubjektív sport, szubjektív döntésekkel, szubjektív választásokkal, szubjektív példaképekkel.  8-}