2024. Április 28. - 22:56:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

 Ki nyeri a WSM versenyt 2009-ben?

Zydrunas Savickas
Mariusz Pudzianowski
Derek Poundstone
Travis Ortmayer
Mark Felix
Jarek Dymek
Esetleg valaki más?

Szerző Téma: World Strongest Man 2009  (Megtekintve 17324 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 17. - 17:11:30
Megtekintve 17324 alkalommal
Nem elérhető

Cressler


Az erősembersport kedvelői biztosan tudják, hogy idén talán minden idők legynagyobb versengésének lehetünk majd szemtanúi a WSM 2009 versenyen.
A verseny előtt olyan nagy kérdések, hogy a Nagy Z kap-e meghívást, Mariusz Pudzianowski-nak hogyan sikerül a felépülés a sérüléséből még nyitottak. De egyenlőre úgy néz ki Mariusz és Savickas is indul és összeméri erejét a legnagyobb trónkövetelővel Derek Poundstone-al. Természetesen Travis Ortmayerről sem szabad megfeledkezni és az orosz ex-súlyemelő Koklyaevről sem.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 17. - 17:12:36
Válasz #1
Nem elérhető

Cressler


A versenyszámok

Qualifying Events:

Medley
Fingal’s Fingers
Conan’s Wheel
Squat Lift
Deadlift
Dumbbell Press
Keg Toss
Truck Pull
Atlas Stones

Final Events:

Giant Farmer’s Walk
Fingal’s Fingers
Deadlift Hold
Overhead Lift with Axle
Boat Pull (arm over arm)
Plane Pull (harness and rope)
Atlas Stones
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 17. - 17:13:15
Válasz #2
Nem elérhető

Jordan


Az erősembersport kedvelői biztosan tudják, hogy idén talán minden idők legynagyobb versengésének lehetünk majd szemtanúi a WSM 2009 versenyen.
A verseny előtt olyan nagy kérdések, hogy a Nagy Z kap-e meghívást, Mariusz Pudzianowski-nak hogyan sikerül a felépülés a sérüléséből még nyitottak. De egyenlőre úgy néz ki Mariusz és SAvickas is indul és összeméri erejét a legnagyobb trónkövetelővel Derek Poundstoneal. Természetesen Travis Ortmayerről sem szabad megfeledkezni és az orosz ex-súlyemelő Kokyalevről sem.

Bakker, ez se lessz rossz  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 17. - 17:15:10
Válasz #3
Nem elérhető

Cressler


Én egyébként arra tippelek, hogy Poundstone lesz a nyerő.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 17. - 18:06:04
Válasz #4
Nem elérhető

Norbert002


Szerintem BigZt nem fogja tudni megverni a Poundstone sehogyse. Marius nem tom h áll a sérülésével akárhol végezhet, de első 3 tuti szerintem. Azthiszem a lengyel OBn második lett az idén msot még 1-2 számba kikapott, de nem sokkal maradt le. Addigra szerintem simán visszatornászhatja magát  arégi erőszintjére és akár nyerhet is. De vmiért úgy érzem BigZt ismét nem fogják tudni megfogni :D

2009. Szeptember 17. - 18:32:01
Válasz #5
Nem elérhető

George


De vmiért úgy érzem BigZt ismét nem fogják tudni megfogni :D
Majd te ;)

2009. Szeptember 17. - 19:18:38
Válasz #6
Nem elérhető

Cressler


Szerintem BigZt nem fogja tudni megverni a Poundstone sehogyse. Marius nem tom h áll a sérülésével akárhol végezhet, de első 3 tuti szerintem. Azthiszem a lengyel OBn második lett az idén msot még 1-2 számba kikapott, de nem sokkal maradt le. Addigra szerintem simán visszatornászhatja magát  arégi erőszintjére és akár nyerhet is. De vmiért úgy érzem BigZt ismét nem fogják tudni megfogni :D
Nézzük csak egyrészt ugye eddig 2009 Derek éve szerintem. Ha a versenyszámokat nézzük az elég vegyes, ha az egykezes nyomást tényleg átteszik a döntőre az eleve egy plussz Poundstonenak és Savickasnak is de ebben szerintem Derek verhetetlen idén, a giant farmers walk Savickasnak jó, fingal fingers szerintem inkább Dereknek, Ortmayernek és Mariusznak , felhúzás (tartva) Savickas, Poundstonenak max felhúzás vagy ismétlésre lenne a testhezállóbb. De mind1 az a lényeg, hogy hatalmas verseny lesz. 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 17. - 21:57:42
Válasz #7
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 18. - 12:23:15
Válasz #8
Nem elérhető

Sacu


Koklyaev nem indul,leszakadt a bicepsze.Marius meg szeritem örül,ha bejut a döntőbe,Ervinnel és Phisterrel van egy csoportban.Az biztos ,minden idők legkomolyabb versenye lesz. @:-)

2009. Szeptember 18. - 17:20:25
Válasz #9
Nem elérhető

Cressler


Koklyaev nem indul,leszakadt a bicepsze.Marius meg szeritem örül,ha bejut a döntőbe,Ervinnel és Phisterrel van egy csoportban.Az biztos ,minden idők legkomolyabb versenye lesz. @:-)
Megelőztél Koklyaevvel kapcsolatban. Egy régebbi kvalifikációs listát néztem azon még rajta volt.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 18. - 17:21:28
Válasz #10
Nem elérhető

Cressler


Így néz ki a csoportbeosztás, az egyes csoportok első két helyezettje kerül a 10 fős döntőbe.

GROUP 1 - Squat & Dumbell


  Athlete Country
  Derek Poundstone USA
  Jimmy Marku UK
  Kevin Nee USA
  Kostiantyn Ilin Ukraine
  Louis-Philippe Jean Canada
  Sebastian Wenta Poland
 


GROUP 2 - Deadlift & Keg Toss


  Athlete Country
  Brian Shaw USA
  Mark Felix UK
  Marshall White USA
  Martin Wildauer Austria
  Stefan Solvi Petursson Iceland
  Zydrunas Savickas Lithuania
 


GROUP 3 - Deadlft & Dumbell


  Athlete Country
  Alexander Klyushev Russia
  Darren Sadler UK
  Ervin Katon Serbia
  Jimmy Laureys Belgium
  Mariusz Pudzianowski Poland
  Phil Pfister USA
 


GROUP 4 - Squat & Keg Toss


  Athlete Country
  Agris Kazelniks Latvia
  Ettiene Smit South Africa
  Johannes Arsjo Sweden
  Laurence Shahlae UK
  Richard Skog Norway
  Travis Ortmayer USA
 


GROUP 5 - Deadlift & Keg Toss


  Athlete Country
  Andrus Murumets Estonia
  Christian Savoie Canada
  Dave Ostlund USA
  Florian Trimpl Germany
  Jarek Dymek Poland
  Terry Hollands UK
 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 29. - 23:26:17
Válasz #11
Nem elérhető

Cressler


Szept. 26 eseményei
1-es csoport Derek Poundstone megynert minden számot ezzel vezet
2-es Savickas és Brian Shaw osztoznak az első helyen
3 Phil Pfister vezet Mariusz a 2.
4. Laurence Shahlaei
5. Terry Hollands
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 29. - 23:27:44
Válasz #12
Nem elérhető

Cressler


27.
Group 1 – Derek Poundstone vezet
Group 2 – Zydrunas Savickas 1 ponttal vezet
Group 3 – Maruisz Pudzainowski vezet Phil Pfister előtt 1 ponttal

Group 4 – Laurence Shahlaei

Group 5 – Terry Hollands

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 30. - 18:57:43
Válasz #13
Nem elérhető

Cressler


szept 28.

Group 1

Derek Poundstone 10 ponttal toronymagasan vezeti a csoportot


Group 2

Zydrunas Savickas  2 ponttal Brian Shaw előtt



Group 3

Phil Pfister átvtte a vezetést Mariusz Pudzianowskitól




Group 4

 Laurence Shahlaei vezet




Group 5

Terry Hollands vezet
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Szeptember 30. - 18:59:19
Válasz #14
Nem elérhető

Cressler


Selejtezők végeredménye, döntőbe jutók
Group 1 - 1st place Derek Poundstone (USA) 2nd place Louis Philippe Jean (Canada)

Group 2 - 1st place Zydrunas Savickas (Lithuania) 2nd place Brain Shaw (USA)

Group 3 - 1st place Phil Pfister (USA) 2nd place Mariusz Pudzianowski (Poland)

Group 4 - 1st place Laurence Shahlaei (UK) 2nd place Travis Ortmayer (USA)

Group 5 - 1st place Terry Hollands (UK) 2nd place Dave Ostlund (USA)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!