2024. Május 15. - 20:42:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rocky 7????  (Megtekintve 9062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 25. - 20:12:22
Válasz #15
Nem elérhető

lue


privit esetleg nem akartok irni??? !+"%

2009. Október 25. - 20:39:35
Válasz #16
Nem elérhető

Jordan


privit esetleg nem akartok irni??? !+"%


Teljesen felesleges strapa lenne
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 25. - 21:53:07
Válasz #17
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 26. - 00:15:50
Válasz #18
Nem elérhető

bandus


éni segyetértek Baluval, meg Ogre úrral :-){ Nekem még Carl Weathers, aki eszembe jut, ha a body-s filmes emberekre terelődik a szó. máig magam előtt látom a predator jelenetét, amikor egymás kezébe csapnak Arnolddal, és végül a tölgy lenyomja. ****:))))))
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Október 26. - 21:43:05
Válasz #19

Body Builder88

Vendég
ÓÓ Stallone megint tele bassza magát HGH-val és megmutatta-ja milyen kemény.
Tisztelem iszonyat nagy színész.De sose tudja abbahagyni?? =/+'

2009. November 01. - 19:01:14
Válasz #20
Nem elérhető

Army


ennyi...anakidelyén mindenki van damme-os volt,aztán mikor az ember lecsuszott már senki nem elmékezett rá,főleg ebben a században.Stallone is igy fog járni,,a sztárok edző segitségével rövid idő alatt átformállhatóak,ennyi erővel aki kicsit is izmosabb annak már van köze a testépítéshez??
 Huh?

2009. November 05. - 10:05:42
Válasz #21
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Sly mindig is kurva jó filmeket forgatott, elég csak, ha megemlítem a Tango és Cash-t, szuper kis film volt...s, hogy miért is jó, ha forgat még egy Rocky-t?
Mert ezek a filmek egyértelműen motiválóak voltak nagyon sok ember számára,megmutatták ezt az elcsépelt közhelynek ható dolgot, hogy szívvel-lélekkel és hihetetlen kemény küzdelemmel lehetséges felülkerekedni azokon a dolgokon is, amelyek elsőre talán leküzdhetetlennek tűnnek..aztán nemsokára moziban az Expendables, ami pedig..ne részletezzem,Sly, Arnold, Dolph Lundgren, Jason Statham...egy filmben...jo lesz, mert talán láthatunk egy régi stílusú akciófilmet..szerintem Sly mindig is jó formát hozott minden filmjében, arról nem beszélve, hogy engem nem érdekel, mit tol magába, örülnék, ha annyi idősen majd egyáltalán lennék még...
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 25. - 17:28:58
Válasz #22
Nem elérhető

izomzee


Nevetséges ****:))) szinész volt és az is marad SLY... nem véletlen nyerte ő a legtöbb arany málna díjat :-!
ezt a legnagyobb idiótáknak itélnek évröl-évre........ ˝=/

2010. Január 06. - 13:11:17
Válasz #23
Nem elérhető

N.M.G


És ne feledkezzünk meg az új ramboról sztem az is elég durvára sikerült... A rocky balboa pedig azért hiteles mert beletette a régi helyszíneket, embereket nem úgy folytatta a sorozatot, hogy semmi köze az elöző 5-höz... szerintem még igenis készítsen filmeket ameddig ilyeneket tud, majd amikor ott tart mint Steven Seagal akkor az már tényleg iszonyat gáz, a románoknál forgat pár millióból lószar filmeket....