2024. Május 14. - 00:15:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Majestic Lab vélemények tapasztalatok  (Megtekintve 17443 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2023. Július 04. - 10:43:43
Válasz #180
Nem elérhető

Snatural


:-}
Gyerekek ha egy két héten belül valamilyen oknál fogva külföldről nem jön meg valami azonnal a legnagyobb pánikba estek és fejvesztve azt se tudjátok hogy kiknek kell írni a lényeg írjatok és panaszkodjatok hogy titeket valaki becsapott. Azt  meg se gondoljátok hogy külföldről bármi miatt késhet az áru?! Máskülönben meg ha hajszál van a dologban miért nem arra gondoltok hogy az összes szart kidobálják és olyat küldenek amire biztosan tudják hogy jó. Na de amikor jól ment a történet és addig mindenki megvolt vele elégedve akkor egy ilyen kis késés miatt miért kell a lehető legrosszabbra gondolni megy a bolt miért baszna át bárki.?!
De sztem erről KamagraKirály bevizsgáló úr biztosan többet tudna mondani hiszen ő is nagyban tolja a történetet fű alatt privát üzenetekben. 8-)  ****)

Csak annyit mondok:
Türelem gyerekek!  ****)

Én k türelmes vagyok.
De ne rendelj barátom, legyen eszed.
Legalább várd meg, hogy az én csomagommal mi lesz. Egy hete nem érem el őket.
A korábbi rendeléseimnél volt kommunikáció és csomagszám azonnal. Most meg kuss van.
Ezt nem csak én tapasztalom.

2023. Július 09. - 08:47:42
Válasz #181
Nem elérhető

Rise


:-}
Gyerekek ha egy két héten belül valamilyen oknál fogva külföldről nem jön meg valami azonnal a legnagyobb pánikba estek és fejvesztve azt se tudjátok hogy kiknek kell írni a lényeg írjatok és panaszkodjatok hogy titeket valaki becsapott. Azt  meg se gondoljátok hogy külföldről bármi miatt késhet az áru?! Máskülönben meg ha hajszál van a dologban miért nem arra gondoltok hogy az összes szart kidobálják és olyat küldenek amire biztosan tudják hogy jó. Na de amikor jól ment a történet és addig mindenki megvolt vele elégedve akkor egy ilyen kis késés miatt miért kell a lehető legrosszabbra gondolni megy a bolt miért baszna át bárki.?!
De sztem erről KamagraKirály bevizsgáló úr biztosan többet tudna mondani hiszen ő is nagyban tolja a történetet fű alatt privát üzenetekben. 8-)  ****)

Csak annyit mondok:
Türelem gyerekek!  ****)

Én k türelmes vagyok.
De ne rendelj barátom, legyen eszed.
Legalább várd meg, hogy az én csomagommal mi lesz. Egy hete nem érem el őket.
A korábbi rendeléseimnél volt kommunikáció és csomagszám azonnal. Most meg kuss van.
Ezt nem csak én tapasztalom.

Szia.
Megérkezett  végül  a rendelésed  a Majestic-től?

2023. Július 10. - 13:04:38
Válasz #182
Nem elérhető

hpifta


Megérkeztek a csomagok? mi a helyzet az oldallal?

2023. Július 11. - 18:03:39
Válasz #183
Nem elérhető

Snatural


Nem érkezett meg.
4 hete fizettem ki, azóta nem válaszol.

2023. Július 11. - 18:41:13
Válasz #184
Nem elérhető

Rise


Akkor felejtősek!
Pár napja a hilmastore sem elérhető,az oldaluk is megszűnt!
Szerintem lekapcsolták őket!

quote author=Snatural link=topic=2674.msg275165#msg275165 date=1689091419]
Nem érkezett meg.
4 hete fizettem ki, azóta nem válaszol.
[/quote]

2023. Július 11. - 19:09:43
Válasz #185
Nem elérhető

guzzi


Nem érkezett meg.
4 hete fizettem ki, azóta nem válaszol.


 #:-)
Azt lehet tudni hogy honnan küldik melyik országból?

2023. Július 11. - 20:08:56
Válasz #186
Nem elérhető

Snatural


Nem érkezett meg.
4 hete fizettem ki, azóta nem válaszol.


 #:-)
Azt lehet tudni hogy honnan küldik melyik országból?

Az első csomagot (ami meg is jött) spanyolban adták fel

2023. Július 18. - 19:30:25
Válasz #187
Nem elérhető

guzzi


Én csak azt furcsállom hogy pont akkortól nincs semmi válasz/csomag amikor a min rendelés 150€ és a nagyon nagy galádság hogy gecik még ezek után is természetes módon vesznek fel rendelést!  :----
Jol be lett reklámozva  8-) :-}

2023. Július 18. - 21:26:44
Válasz #188
Nem elérhető

Gyuf


Én csak azt furcsállom hogy pont akkortól nincs semmi válasz/csomag amikor a min rendelés 150€ és a nagyon nagy galádság hogy gecik még ezek után is természetes módon vesznek fel rendelést!  :----
Jol be lett reklámozva  8-) :-}
Várható volt hogy örök időre nem lesz aktív.

2023. Július 19. - 08:37:23
Válasz #189
Nem elérhető

guzzi


Tudatos volt ez az egész sztem.  :-}
Csináltak egy jó szériát kamu bevizsgálási papírokkal alátámasztva persze működött nem arról van szó de arra ment ki az egész hogy be vezessék szerte Európába az embereket majd mikor már kellő tábora van akkor bevezetnek egy minimum rendelési árat lásd a 150€, aztán meg nem történik semmi és ameddig az emberek hülye módon rendelnek mert még mindig lehet rendelni és fel is veszik a rendelést addig szedik le a pénzt.  8-) ***))))
Első perctől fura volt az egész hogy szinte minden majdnem egy árban van holott azért lehet tudni még ha nem is vagyunk ebben nagyon nagyon járatosak hogy hatóanyagok közt is óriási árbeli különbség van!  ;-oo-;

2023. Július 19. - 08:52:33
Válasz #190
Nem elérhető

Gyuf


Tudatos volt ez az egész sztem.  :-}
Csináltak egy jó szériát kamu bevizsgálási papírokkal alátámasztva persze működött nem arról van szó de arra ment ki az egész hogy be vezessék szerte Európába az embereket majd mikor már kellő tábora van akkor bevezetnek egy minimum rendelési árat lásd a 150€, aztán meg nem történik semmi és ameddig az emberek hülye módon rendelnek mert még mindig lehet rendelni és fel is veszik a rendelést addig szedik le a pénzt.  8-) ***))))
Első perctől fura volt az egész hogy szinte minden majdnem egy árban van holott azért lehet tudni még ha nem is vagyunk ebben nagyon nagyon járatosak hogy hatóanyagok közt is óriási árbeli különbség van!  ;-oo-;
Valljuk be jól csinálták, bár nem tudom sajnálni akik erre pénz áldoztak be, és hoppon maradtak.
Viszont nem az a Zsoltiroid kezdte isteniteni a gyártót?

2023. Július 19. - 11:52:40
Válasz #191
Nem elérhető

Snatural


Ja, jó hülye voltam én is.
A tanulság - csak évek óta jól működő oldalról szabad rendelni - diszkrét mennyiségben...

2023. Július 21. - 06:39:06
Válasz #192
Nem elérhető

Norborg34


Mikor legeslegelőször negjelent az oldal, már valahogy az auráján lehetett látni, hogy kamukéró lesz az egész! De mikor jött a minimum rendelhető mennyiség, akkor már biztos voltam benne, hogy ez fog történni!

2023. Július 21. - 08:39:08
Válasz #193
Nem elérhető

Norborg34


Mikor legeslegelőször megjelent az oldal, már valahogy az auráján lehetett látni, hogy kamukéró lesz az egész! De mikor jött a minimum rendelhető mennyiség, akkor már biztos voltam benne, hogy ez fog történni!

2023. Július 23. - 21:02:44
Válasz #194
Nem elérhető

guzzi


Na gyerekek a híres Zsolti féle májsztró oldal már el is tűnt!  ;-oo-;