2024. Május 14. - 06:59:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: winstrol és napozin  (Megtekintve 25212 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 11. - 11:08:50
Megtekintve 25212 alkalommal
Nem elérhető

gaabor


Sziasztok!

Régóta olvasgatom a forumokat vendég ként és látom sok tapasztalt ember van köztetek.
A tanácsotokat szertném kérni.

Winstrol és napcsit szedek majd hétfőtől, 100db 10 mg-s winstrolt és 200db 5 mg-s napozimot.
Azt szertném kérdezni töletek hogy szedjem, milyen hatást várhatók töle, mert ezzel a párositással és a winstrolal még nem volt dolgom.

Szedtem már anapolon 50-et, toltam susit és dekát, régen napcsit, és még nagyon régen nerobólt.

Előre is köszönöm a segitségeteket.

2009. Június 11. - 11:19:22
Válasz #1

SheHulk

Vendég
Sziasztok!

Régóta olvasgatom a forumokat vendég ként és látom sok tapasztalt ember van köztetek.
A tanácsotokat szertném kérni.

Winstrol és napcsit szedek majd hétfőtől, 100db 10 mg-s winstrolt és 200db 5 mg-s napozimot.
Azt szertném kérdezni töletek hogy szedjem, milyen hatást várhatók töle, mert ezzel a párositással és a winstrolal még nem volt dolgom.

Szedtem már anapolon 50-et, toltam susit és dekát, régen napcsit, és még nagyon régen nerobólt.

Előre is köszönöm a segitségeteket.

téged ki engedett be??

2009. Június 11. - 11:59:56
Válasz #2
Nem elérhető

tyson


Vazzeg Anapolon 50 után wini és napos?
Szerintem a fehérjeturmix és csirkemell többet hozna neked!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Június 11. - 12:12:17
Válasz #3
Nem elérhető

trainhard


NAPOSIM, igy kell leirni...
Amugy meg az egy olcso roman fos....

2009. Június 11. - 14:50:39
Válasz #4
Nem elérhető

miafenevanveled


Sziasztok!

Régóta olvasgatom a forumokat vendég ként és látom sok tapasztalt ember van köztetek.
A tanácsotokat szertném kérni.

Winstrol és napcsit szedek majd hétfőtől, 100db 10 mg-s winstrolt és 200db 5 mg-s napozimot.
Azt szertném kérdezni töletek hogy szedjem, milyen hatást várhatók töle, mert ezzel a párositással és a winstrolal még nem volt dolgom.

Szedtem már anapolon 50-et, toltam susit és dekát, régen napcsit, és még nagyon régen nerobólt.

Előre is köszönöm a segitségeteket.

Hát ha winstrolt szedsz mellé nem sok minden fog változni, mondjuk a májfunkció..  **:))))*
Anapolon meg "susi" után nem fog szerintem hatalmas tömeget hozni :D
Mi volt a baj a sustanonnal? Szerintem össze sem hasonlítható a román csodával!

2009. Június 11. - 17:02:19
Válasz #5
Nem elérhető

gaabor


Igazábol semmi bajom nem volt a susival, azon kivűl hogy szuri :(

Most winstrol akarok tolni hogy kicsit lekapja rolam a zsírt, bár nem sok van.
Azt tanácsolták toljak mellé valamit, akár valami gyengébbet is mert nagyon le fogok a winstroltol gyengülni és sokat fogok vesziteni vele, ezért gondoltam megtolom egy light-os napcsival.
Erröl kérek itt véleményt ki mit gondol rola olyanokra gondolok akik már toltak winstrolt és az hogy a winstolt hogy szedjem mert én napi 2 szemre gondoltam reggel és este, minél több embert kérdezek meg annál többet tudok majd rola és ez nem hátrány!

2009. Június 11. - 17:02:19
Válasz #6
Nem elérhető

Stevestrol


Hát Napozim... Nekem bevált, erőt hozott meg minden csak néha széjjelszakadt tőle a vesém annyira fájt! A winstroltól látványba ne számíts gyakorlatilag semmire csak erőbe fog megdobni, de arra nem fogsz panaszkodni. A susta-deca az meg az egyik kedvencem! :D Most kezdtem egy kúrát ugyanazzal a 10 mg-os Stanozolollal+Susta-Deca. Várjuk ki a végét... :D
No Pain, No Gain! ;)

2009. Június 11. - 18:24:37
Válasz #7
Nem elérhető

BadBodyBoy


Ez megint egy felesleges topic!!
 ***)))) ***))))
Nem is érdemes válaszolni!!!
Már megint winstrol-al akar itt valaki szálkásítani.....?
Na meg az h mellé egy tuti vizesítő cucc(naposim)... ˝=/ Łł=
DEL......TOPIC!!!!

Idézet
napi 2 szemre gondoltam reggel és este

Főleg h a depo-t valaki naponta szúrja(50mg).........
Susta,deca....után szemes wini és napo......=semmi változás!(max:máj,vese :-)-)
És még h te olvasgatod régóta a topicot.... Łł=
Olvassál még vissza!!!!Ezekről minden le van írva!!!!

2009. Június 11. - 18:35:08
Válasz #8
Nem elérhető

gaabor


Ez megint egy felesleges topic!!
 
Nem is érdemes válaszolni!!!
Már megint winstrol-al akar itt valaki szálkásítani.....?
Na meg az h mellé egy tuti vizesítő cucc(naposim)... 
DEL......TOPIC!!!!
 
 
Igazad van hogy a napcsi vizesit, de valami kell a winstrol mellé, azt mondták magában csak össze hullók töle, a napozim pedig erős cucc hirtelen megtól, és kitart szerintem amig a winstrol hat, de ezért kérdezem meg mindenki véleményét mert a winstrólt nem ismerem. Sosem probáltam még.

2009. Június 11. - 18:40:49
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Most nem megyek bele az összes témába, de csak annyit fűznék hozzá, hogy vonatkoztassatok már el a tömegnövelő vs. szálkásító szteroidoktól! Szinte mindegyiket lehet mindenre használni. Egyéni adottságok és hozzáállás kérdése, hogy milyen eredményekkel. Ez olyan mint a "de ugye ebben a proteinben nincs kreatin?" kérdés...ettől már a falra mászok. És persze ezt mindig olyanok kérdezik akiken min. 15-20 kg felesleg van egy versenyformához képest. Persze. Azért nagy a fejed mert napi 5 g kreatint tolsz...

A gyógyszerekről meg...maradjunk annyiban, hogy sok amerikai profi 2-4 héttel a verseny előtt még Anadrol-t szed...


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 11. - 19:22:49
Válasz #10
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Most nem megyek bele az összes témába, de csak annyit fűznék hozzá, hogy vonatkoztassatok már el a tömegnövelő vs. szálkásító szteroidoktól! Szinte mindegyiket lehet mindenre használni. Egyéni adottságok és hozzáállás kérdése, hogy milyen eredményekkel. Ez olyan mint a "de ugye ebben a proteinben nincs kreatin?" kérdés...ettől már a falra mászok. És persze ezt mindig olyanok kérdezik akiken min. 15-20 kg felesleg van egy versenyformához képest. Persze. Azért nagy a fejed mert napi 5 g kreatint tolsz...

A gyógyszerekről meg...maradjunk annyiban, hogy sok amerikai profi 2-4 héttel a verseny előtt még Anadrol-t szed...


 :-}

...és ennél vannak extrémebb esetek is: L-thyroxin-testo enantát

Steve nagyon higgadtan és toleránsan közölte hogy NINCS szálkásító és tömegelő szteroid. TE teszed azzá az étrendeddel és a táplálékkiegészítéseddel.

Gaabor ha tudnád hogy az évtizedek alatt hányan készültek fel versenyre naposimmal,el sem hinnéd.

Te még nem értél meg erre a sportra...és egyáltalán ezek használatára. A topikcím hibás leírása már eszembejuttatja az egykori hülyegyereket akit már leírtam egyszer hogy lenyúlta nagyi Naprosim bogyóit. ( gyulladáscsökkentő )  ****:))))))

2009. Június 11. - 19:25:07
Válasz #11
Nem elérhető

George


Nekem a sláger még mindig a: "Próbáltam már a sustakarnitint, de nem fogytam tőle." @-o ;D

2009. Június 11. - 19:37:33
Válasz #12
Nem elérhető

like.no.other



2009. Június 11. - 19:42:18
Válasz #13
Nem elérhető

BadBodyBoy


;D

Mindegy nem a helyesíráson van a hangsúly......
Paint..... ****:))))))

Nézd:


2009. Június 11. - 19:44:50
Válasz #14
Nem elérhető

like.no.other


ooo watafak?  ;D