2024. Április 29. - 18:09:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron propionat  (Megtekintve 174747 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Augusztus 19. - 23:10:30
Válasz #405
Nem elérhető

brutusz


Nyomd be jó mélye, ne félj, nem fog fájni! legalábbis nem jobban mint ha csak 3/4ig nyomod, mélyebben jobb helye van, jobban el tud oszlani.
de hogy-hogy Te is ilyen "gyarló" útra tértél? de szerintem csak akkor fogj hozzá, ha ezt végig is csinálod.

2010. Augusztus 19. - 23:46:39
Válasz #406
Nem elérhető

trobert2


úgy gondolom eljött az idő hogy kipróbáljam ezeket a szereket,már csak abban reménykedek hogy hozzon is valamit!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 20. - 07:45:35
Válasz #407
Nem elérhető

Norbert002


Genesisről hallotam már én is ezt azt....pont tegnap mutatta haver h szerzett egy csomó Genesises cumót(deca-susi-propi), de nem tom...vegyesek a vélemények róla. A sustajukat használta pár ismerősöm azt mondják az elején nagyon gyullad, de amúgy nagyon adja az ívet..., de lehet cska pont belenyúlta jóba....

2010. Augusztus 20. - 08:43:27
Válasz #408
Nem elérhető

szv


úgy gondolom eljött az idő hogy kipróbáljam ezeket a szereket,már csak abban reménykedek hogy hozzon is valamit!!

"Én meg azt nézném meg hogy neked amit beszúrsz mennyi izmot hoz:D mert ne ess tévhitbe hogy az izom és megmarad:D edzeni meg kajálni kell nem szúrkálni,azt a legkönnyebb!!!!!!"

"Én egy szóval sem mondtam hogy az 4 kg izom,csak azt hogy annyit jött fel eddig amiből nyilván fog lemenni,de jobb mint ha enném a sok gagyit és nem jönne tőle semmi,szóval arra értettem hogy ilyen téren meg vagyok elégedve hogy legalább mutat valami változást és azért is kérdeztem meg a véleményeteket hogy tudjam hogy ez a cellmass tényleg ilyen jó vagy csak az én szervezetem reagál most ebbe a melegbe viszonylag jól!!a szúrásra vissza térve én is nagyon szívesen szúrnám magam mert jó volna nagyobbnak lenni,de azért nincs értelme hogy pár hónapig nagy vagyok aztán meg kis se merek menni az útra mert esek összefele,mert szerintem nem sok minden maradna meg,akkor meg mind1 ha lassan fejlődök de nincs depresszió:D"

***)))) O0

2010. Augusztus 20. - 11:03:56
Válasz #409
Nem elérhető

trobert2


Hát változnak az idők................... :-p ****)

Tegnap este beszúrtam az elsőt kb 2-3 óra mulva mikor ültem nagyon minimális feszítő érzés volt de semmi más be se gyulladt semmi mint ha be se adtam v na!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 20. - 11:15:49
Válasz #410
Nem elérhető

supchh


Nem jó a cucc vagy miért? azt ne mond beszopattak v mi gagyit vettem?
a genesis-t eleve nem szabadott volna megvenned, ha többet olvasnád a fórumot..  a propi meg ránézésre olyan, h kuka. testolic propival probálkozz!

Azért jó lenne ha kicsit segítenénk egymáson. Lehet, hogy nem mindenkinek olyan jók a beszerzési forrásai, vagy épp ez a fórum számára a cuccal kapcsolatos infók beszerzési helye. A Genesis winstrol-t leszóltad az adott topic-ban, privátot nem tudtam küldeni Neked, de a fórumon rákérdeztem, hogy a gyártóval van a gond, vagy csak a vinyójukkal. Választ nem kaptam, de persze nem is lett volna muszáj. Azóta beszereztem Genesis Deca-t a tesztóm mellé, azt itt többen dícsérték a tren-jüket szintén, akkor mégis rábaxtam. A BD tri-trenabol-omtól szabadultam, amint itt Player és külföldi fórumokon is segítettek. Ami engem illet clen-t használtam eddig tőlük (Genesis), de ugyanazok a tüneteim voltak (kézremegés, hőemelkedés, bár nem végig mértem), mint jó pár éve, amikor Sopharma-sat meg Bayer-eset tudtam szerezni.
De persze elfogadom, amit írsz, csak azt sajnálom, hogy nem vagyok tűzközelben, nem tudlak személyesen kérdezni téged, God-ot vagy a többieket a tapasztaltakról.
Mi lenne ha csinálnánk egy topic-ot, ki milyen cuccal járt pórul, hallott rosszat a közvetlen környezetéből róla vagy épp mi a tuti. Ha már szinte mindent hamisítanak sokkal fontosabb, hogy abból tudj összeállítani magadnak vmit, amiben megbízol... Vagy ha ezt hülyeségnek tartjátok, akkor mi volna ha ti "sokat tapasztaltak" (nem iróniával írom) leírnátok, hogy a szomszéd lányának macskája épp milyen whiskas-t szeret és melyik lot számot szereti?  ????...

2010. Augusztus 20. - 11:18:49
Válasz #411
Nem elérhető

Norbert002


trobert2 nem másnapra fog begyulladni, hanem rá 2-3-4 napra szokott kezdeni csomósodni vagy gyulladni ha akar ;D De maszírozd szét és ha jó az anyag nem hiszem h gond lenne...

2010. Augusztus 20. - 11:28:35
Válasz #412
Nem elérhető

trobert2


Én úgy vagyok vele hogy magamnak kell kipróbálni mert a testépités ugy gondolom olyan ördögi hogy mindég kicsinek látja magát az ember és lehet ezért nem is érzékeli mennyit is hoz egy adott kúra!van olyan ismerősöm aki akkora mint egy ház fúl szálkás és mindenre amit szed azt mondja hogy nem használt közbe meg nő mint a gomba de ő magén nem veszi észre a változást és ezért lehurrog mindent amit beszed és mindig azt mondja milyen szar de közbe észre sem veszi hogy folyamatosan versenyformát produkál és meg sem fordul a fejébe hogy versenyezzen mert szarnak látja magát!

Szerintem felszedem ezt a már 23 ampulla testót és mellé a szemest és meglátom mi lessz,ha nem használ veszek máshonnan másfélét és nem tudok mást mondani mint hogy kisérletezek mert aki azt mondja magára hogy nem kisérletezik az nem mond igazat mert ezekkel a szerekkel csak azt lehet,kivéve aki besétál a patikába receptel és vesz egy jó kis növit:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 20. - 20:06:28
Válasz #413
Nem elérhető

Norbert002


Az azért jegyezd meg h soha senki nem fog tutit tudni mondani neked cuccal kapcsba....az emg csak természetes h minden dealernél gyógyszertári cucc van és nem gyullad és mind1kbe az van ami rávan írva ;D

2010. Augusztus 20. - 20:46:46
Válasz #414
Nem elérhető

dino


szerencsére van ilyen is  8-) magamba azért énse az olcsó szart rakom..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 21. - 08:10:00
Válasz #415
Nem elérhető

Norbert002


Én is inkább adok 150-200ft-al többet 1ampulláért csak jó legyen... 750be vettem múltkor a depokat jó is volt ám. Most tudok 400ba depot Galenikasat hát nem tom...olcsónak tűnik, viszont egy pár versenyző társam használta már és azt mondják nem volt vele gond. Érdekes....

2010. Augusztus 21. - 08:57:45
Válasz #416
Nem elérhető

Norbert002


Most az omnat meg 900ba vettem kicsit drágáltam, de ahogy tudom azért 850-900 körül mozog az ára, de nincs is vele gond....nem gyullad és teszi a dolgát...... ;)

2010. Augusztus 21. - 09:54:54
Válasz #417
Nem elérhető

dino


Most az omnat meg 900ba vettem kicsit drágáltam, de ahogy tudom azért 850-900 körül mozog az ára, de nincs is vele gond....nem gyullad és teszi a dolgát...... ;)
í
omna??? milyen gyártmány?  a jó enanthate, amiben benne van a 250 mg hatóanyag, az azért jóval drágább ennél.. 1200 felett.. sőőt..  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 21. - 11:08:45
Válasz #418
Nem elérhető

trobert2


Én nem a pénz miatt vettem ezt, a srácnál volt sok fajta és mondtam hogy olyat adjon ami az én elképzelésemnek jó,volt nálla sokkal drágább cucc de nem azt tukmálta rám hanem azt mondta ezt nyomjam be a genesissel együtt mert ez jó lessz ugy gondolom megtehette v na hogy ide adja a legdragabbat hogy azt mondja azt tuti de nem tette,a többi meg hogy mit hoz a cucc kiderül!ha a srác is azokat nyomja amik nálla voltak nincs félni valóm mert látszik hogy van köze s sporthoz:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Augusztus 21. - 11:14:30
Válasz #419
Nem elérhető

trobert2


Ja tegnap előtt este szúrtam és még semmi csomósodás semmi gyulladás semmi fájdalom!!!!a hcg- t mikor érdemes elkezdeni??vagy elég ha kipróbálom a novadexet testopumpal?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE