2024. Május 16. - 18:00:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Cetabon  (Megtekintve 42246 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 06. - 09:12:05
Válasz #90
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!
Menyit kell naponta szedni a cetabonból?

2mg-os tehát minimum napi 15öt ,fölösleges stressz a májnak ennyi tabi,inkább szúrj ampullás winit az 50 milis ,legalább 2naponta 1et 6-8 hétig,és utánna elég tribulus h visszaálljon a tesztó termelésed.
Felétek ennyire erős a tribulus ;D?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 06. - 09:43:04
Válasz #91
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 06. - 13:26:07
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!
Menyit kell naponta szedni a cetabonból?

2mg-os tehát minimum napi 15öt ,fölösleges stressz a májnak ennyi tabi,inkább szúrj ampullás winit az 50 milis ,legalább 2naponta 1et 6-8 hétig,és utánna elég tribulus h visszaálljon a tesztó termelésed.
Felétek ennyire erős a tribulus ;D?


Erre felénk winstrolt le se szokták vezetni.. Mondjuk kúra közben se nagyon látok változást (ha magában nyomja valaki), ennek megfelelően a kúra után elhagyott visszaállítás se mérvadó. Már amit én eddig láttam  ***)))

2009. Május 06. - 13:35:23
Válasz #93
Nem elérhető

hopika


Pedig le kell...úgy hallottam...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 06. - 13:40:13
Válasz #94
Nem elérhető

God Vazzeg


Pedig le kell...úgy hallottam...

Én is levezetném, ha használnám...  ;D

2009. Május 06. - 13:41:45
Válasz #95
Nem elérhető

George


Pedig le kell...úgy hallottam...

Én is levezetném, ha használnám...  ;D
Lájftájm.... ;D

2009. Május 06. - 13:43:13
Válasz #96
Nem elérhető

hopika


Lifetime mikor-mi... :----
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 06. - 13:43:21
Válasz #97
Nem elérhető

God Vazzeg


Pedig le kell...úgy hallottam...

Én is levezetném, ha használnám...  ;D
Lájftájm.... ;D

Cetabont nem használok..  ::)

2009. Május 06. - 13:56:35
Válasz #98
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mifelénk meg a cetabont egy üveg sörrel vezetik le, meg kenyérrel lenyomatják.  :D Az a biztos.  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Május 06. - 13:58:48
Válasz #99
Nem elérhető

fastor


jóvanna George, én csak a tribu miatt írtam ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 07. - 11:24:09
Válasz #100
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó dolog a Wini,mert nagy affinitással kapcsolódik az SHBG-hez(nemi hormon megkötö globulin),és ha tesztoszteron mellé használod akkor annak ezáltal fokozhatja a hatását,több lesz a szabad tesztoszteron a vérben,plusz a wini haverunk is végzi a munkáját,minőségibb lesz a végeredmény,de.......önmagában max. csak nők,nekünk ez kevés.Általában tesztoszteronnal használják,ÉS LE KELL VEZETNI a KÚRÁKAT,MERT SENKI SEM KÍSÉRLETI NYÚL.

Ja még valami,még mielőtt kokszhoz nyúlsz olvasgassál egy kicsit,akár itt a fórumon,de szakkönyv beszerzése sem ártana.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 07. - 11:51:21
Válasz #101
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó dolog a Wini,mert nagy affinitással kapcsolódik az SHBG-hez(nemi hormon megkötö globulin),és ha tesztoszteron mellé használod akkor annak ezáltal fokozhatja a hatását,több lesz a szabad tesztoszteron a vérben,plusz a wini haverunk is végzi a munkáját,minőségibb lesz a végeredmény,de.......önmagában max. csak nők,nekünk ez kevés.Általában tesztoszteronnal használják,ÉS LE KELL VEZETNI a KÚRÁKAT,MERT SENKI SEM KÍSÉRLETI NYÚL.

Ja még valami,még mielőtt kokszhoz nyúlsz olvasgassál egy kicsit,akár itt a fórumon,de szakkönyv beszerzése sem ártana.


A wini ilyetén hatását én se tudtam, hasznos info volt, köszi  ;-oo-;

2009. Május 07. - 11:55:40
Válasz #102
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó dolog a Wini,mert nagy affinitással kapcsolódik az SHBG-hez(nemi hormon megkötö globulin),és ha tesztoszteron mellé használod akkor annak ezáltal fokozhatja a hatását,több lesz a szabad tesztoszteron a vérben,plusz a wini haverunk is végzi a munkáját,minőségibb lesz a végeredmény,de.......önmagában max. csak nők,nekünk ez kevés.Általában tesztoszteronnal használják,ÉS LE KELL VEZETNI a KÚRÁKAT,MERT SENKI SEM KÍSÉRLETI NYÚL.

Ja még valami,még mielőtt kokszhoz nyúlsz olvasgassál egy kicsit,akár itt a fórumon,de szakkönyv beszerzése sem ártana.


A wini ilyetén hatását én se tudtam, hasznos info volt, köszi  ;-oo-;
Próbálok informálódni folyamatosan én is,szakkönyvben olvastam,még mielőtt valaki azt írná a fórumon,hogy okoskodom........nem rád gondoltam GOD...ja és igen a sör  ;-oo-;  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 07. - 12:00:55
Válasz #103
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó dolog a Wini,mert nagy affinitással kapcsolódik az SHBG-hez(nemi hormon megkötö globulin),és ha tesztoszteron mellé használod akkor annak ezáltal fokozhatja a hatását,több lesz a szabad tesztoszteron a vérben,plusz a wini haverunk is végzi a munkáját,minőségibb lesz a végeredmény,de.......önmagában max. csak nők,nekünk ez kevés.Általában tesztoszteronnal használják,ÉS LE KELL VEZETNI a KÚRÁKAT,MERT SENKI SEM KÍSÉRLETI NYÚL.

Ja még valami,még mielőtt kokszhoz nyúlsz olvasgassál egy kicsit,akár itt a fórumon,de szakkönyv beszerzése sem ártana.


A wini ilyetén hatását én se tudtam, hasznos info volt, köszi  ;-oo-;
Próbálok informálódni folyamatosan én is,szakkönyvben olvastam,még mielőtt valaki azt írná a fórumon,hogy okoskodom........nem rád gondoltam GOD...ja és igen a sör  ;-oo-;  :D.

A kiemelt résznek örültem, mert új info volt  8-)

2009. Május 07. - 14:15:31
Válasz #104
Nem elérhető

kanni89


Fastor,te biztos többet tudsz a koxokról.,.....,azért monjdák h kell utánna hcg mert susival vagy propival ,vagy esetleg primoval meg anavarral ,profik parával nyomják,de önmagában nagyon kevesen szedik,de pár ismerősöm szedte önmagában ,és nem estek össze a kúra végén,és kezdő koxént vki csak heti 2-3 at nyom 6hétig és fejlődik tőle és nem áll le a tesztó termelése...