2024. Május 10. - 04:07:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Baj van? Baj van!  (Megtekintve 25840 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Június 13. - 09:55:35
Megtekintve 25840 alkalommal
Nem elérhető

matemate


Sziasztok!

Múlthét szombaton bement seggbe 1ml wini meg 1ml propi. Semmi baj nem volt eddig velük a 10ml-nek ez volt a vége eddig 9 szúrás gond nélkül lezajlott. Tegnapra a szombati beadás helye (nem tudom wini vagy propi) de elég istenesen begyulladt. Fáj, meg van duzzadva kemény és nagy, jól kitapintható csomó is keletkezett. elég furcsa ez így egy hét után...
Namármost gondolom ez sebészi úton fog már csak helyre jönni vagy van még remény? Érdemes várni?
a másik kérdésem az lenne, hogy ha most elmegyek háziorvoshoz az új koksztörvény miatt mondjam hogy mi a valós ok? Vagy abból lehet kellemetlenségem? Mondjam csak azt hogy hülye voltam és beadtam egy kalcium injekciót?   

Köszönöm a segítséget!

2014. Június 13. - 16:20:12
Válasz #1
Nem elérhető

prd


Baj van!Baj van! a sok ugl szar begyullad!jujujuj! @:-) :---- #:-) :-/-

2014. Június 13. - 17:56:37
Válasz #2
Nem elérhető

zander



2014. Június 13. - 18:45:17
Válasz #3
Nem elérhető

Maszat


Fel fog az szívódni szerintem. Amit vágni kell az annyira erőteljes fájdalommal és gyulladással jár, hogy nem ide írogatnál, hanem szaladnál orvoshoz :D Nekem is volt, hogy bekeményedett, és fájt, de 1-2 hét alatt felszívódott. Egy homemade propi volt. A barna üveges fos. Gyulladnak mint a kurva élet, soha nem fogom használni többet! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 13. - 23:27:39
Válasz #4
Nem elérhető

matemate


Oké köszi, erre talán utaltam is, hogy magamtól is sikerült rájönnöm, hogy ez bizony begyulladt. Bár bement a vermondjés propiból 20 ml és ez az utolsó volt ami ilyen lett...
A kérdésem még mindig az, hogy meddig érdemes várnom az orvoshoz menéssel?
Tapasztaltabbak kérlek segítsetek!

2014. Június 13. - 23:27:39
Válasz #5
Nem elérhető

matemate


jó mondjuk ma egy kicsit azért elgondolkodtam az orvoson   :-p
mondjuk az hogy nem tudok egyenes padra feküdni (ma pont akartam fekve nyomni) az annyira nem vicces... De jó akkor várok még meg tolom az aspirint

2014. Június 14. - 14:28:47
Válasz #6
Nem elérhető

Tóth Attila


Tavaly a Genesis "sustanon"-ja pont ugyanígy gyulladt de minden beadásnál...1 hét és elmúlt...no pain no gain  :D
Ha nem múlik el akkor doki!
így látatlanba ne számíts más net diagnózisra.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2014. Június 15. - 17:00:01
Válasz #7
Nem elérhető

sarti


Gyulladáscsökkentő, jegeld, esélyes hogy rendbejön.

2014. Június 15. - 22:03:40
Válasz #8
Nem elérhető

matemate


csak ugye egy hét és elmúlik... de nekem egy hétre a beadás után gyulladt be így nagyon durván. de akkor várok az orvossal egy kis időt még. nyilván nem várom el a netdiagnózist, csak a tapasztalatokra voltam kíváncsi. mert ez most más mint a legtöbb beadás utáni egy-három napig tartó erős izomláz szerű gyulladás. de akkor adok még egy kis esélyt mielőtt felszabdaltatom magam, mert ha ezzel elmegyek orvoshoz az tuti azonnal felvágja

2014. Június 15. - 23:56:32
Válasz #9
Nem elérhető

Maszat


Ja, egy hétre rá gyulladt be? Érdekes ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 16. - 20:23:18
Válasz #10
Nem elérhető

matemate


Akkor ez nyilván csak nekem érdekes. De kérdezni talán kisebb szégyen mint hülyének maradni. Szóval Maszat kérlek kifejtenéd a cseppet sem ironikus hangvételűnek tűnő hozzászólásod?

2014. Június 16. - 23:07:08
Válasz #11
Nem elérhető

ninja14


nekem egy hetig az egesz felem bekemenyedett de ugy mint a beton mert raguggoltam 5ml cuccra...

elmulik az ilyen kisebb csomosodas is volt mint neked az is felszivodott 1 heten belul...

nyomjad, a tobbi nem szamit csak nagy koporso kelljen!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Június 17. - 12:18:46
Válasz #12
Nem elérhető

dino


Baj van!Baj van! a sok ugl szar begyullad!jujujuj! @:-) :---- #:-) :-/-
  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Június 17. - 12:28:59
Válasz #13
Nem elérhető

Maszat


Akkor ez nyilván csak nekem érdekes. De kérdezni talán kisebb szégyen mint hülyének maradni. Szóval Maszat kérlek kifejtenéd a cseppet sem ironikus hangvételűnek tűnő hozzászólásod?

Semmi irónia nem volt a hozzászólásomba, tényleg érdekesnek találom, hogy egy hét múlva gyulladt be. Ha jobban figyeltem volna mire válaszolok, lehet nem is azt írtam volna, hogy úgyis felszívódik ;D Mi a helyzet egyébként?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Június 17. - 18:42:50
Válasz #14
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Akkor ez nyilván csak nekem érdekes. De kérdezni talán kisebb szégyen mint hülyének maradni. Szóval Maszat kérlek kifejtenéd a cseppet sem ironikus hangvételűnek tűnő hozzászólásod?

Semmi irónia nem volt a hozzászólásomba, tényleg érdekesnek találom, hogy egy hét múlva gyulladt be. Ha jobban figyeltem volna mire válaszolok, lehet nem is azt írtam volna, hogy úgyis felszívódik ;D Mi a helyzet egyébként?

Matemate felszívódott...  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"