2024. Május 10. - 04:22:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 622743 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 29. - 14:31:39
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A másik ami kellemetlen meglepetéssel szolgált a számomra, annak gyanúja, hogy már a jó öreg Zanbonos Winstrol-t is hamisítják. Nem tudom, hogy ez régi dolog-e, de én csak most szembesültem vele.
2003-ban találkoztam először kamu Winstrollal...azóta meg állandó kérdőjel, hogy mi igazi és mi nem... :-\


Jah fasza, hogy már Deca is a van az álkínai manufakturából... :'(
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Június 29. - 16:29:31
Válasz #16
Nem elérhető

izomboy


Egyszer kapjak a kezem közé egy rohadt hamisítót....széjjjeee vágom!!!!!!!
(feltétel hogy kissebb és beszaribb legyen nálam ;D)

2007. Június 29. - 17:17:26
Válasz #17
Nem elérhető

parrre


Irigylem a problémáitokat. ::)
Hálisten a rízst még nem hamisítják. Bár csirkével már fordultak elő fura dolgok ... ???

Apropó .. itt mindenki szteroidokat nyom ? Csak én szedek egyedül Béres Cseppet ??  ;D

2007. Június 29. - 17:30:13
Válasz #18
Nem elérhető

Bubee


Apropó .. itt mindenki szteroidokat nyom ? Csak én szedek egyedül Béres Cseppet ??  ;D

Én csak virágot szoktam szedni  ::) :o ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 29. - 19:06:54
Válasz #19
Nem elérhető

tomi


Hidd el az összes hamisító kisebb, mint te. Testépítő nem baszik így ki a sporttársaival. (kivéve Magyarországot)
Up the dose, lift the most!

2007. Június 29. - 19:11:32
Válasz #20
Nem elérhető

tomi


Íme egy oldal lengyel testvéreinktől hamis szteroidokról: http://www.fakesteroids.republika.pl/
Up the dose, lift the most!

2007. Június 29. - 19:32:22
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Omnából heti hányat nyomtál és mi volt az eredménye? Nálam ugyanis az a helyzet, hogy egy ideje meg vagyok akadva 98-100 kilón és nem tudok feljebb lépni. Szerinted volna értelme kipróbálni?

Hehe, druszám vagy akkor :) Én is ezzel a súllyal küzdök általában (nem most, mert most diétázok) egyszerűen nem tudom átlépni a 100 kilót  :-\ Nálam a kaja a probléma, egyszerűen van egy mennyiség, amit nem tudok már megenni, akár hogy is erőltetem, ezért idén tömegnövelővel próbálkozom, hátha ad annyi plusz kalóriát, ami beindítja a gépezetet!

Omnából tavaly felmentem heti 4 amp-ig (1000mg/hét) de nem volt semmivel se jobb (nekem) mint a heti 2, amennyit alapon szoktam használni. Így őszre maradok a heti 500mg omna+400mg deka felállásnál, ha tudok szerezni normális dekát :) Eredménye annyi volt, hogy 98 kilóról felmentem 103-ra, oszt ott megálltam. Tuti kaja probléma van, de ha van ötlete valakinek mit baszok el, lehet ám írni :)

Kipróbálásra nem buzdítalak, te tudod mit vállalsz be, és mit nem, de elég faszán vizesít az omna, ha ettől nem félsz, akkor egy próbát megér.. Izomérzet, durrantság elég jó vele  ;)

2007. Június 29. - 19:43:45
Válasz #22
Nem elérhető

Bubee


Omnából heti hányat nyomtál és mi volt az eredménye? Nálam ugyanis az a helyzet, hogy egy ideje meg vagyok akadva 98-100 kilón és nem tudok feljebb lépni. Szerinted volna értelme kipróbálni?

Hehe, druszám vagy akkor :) Én is ezzel a súllyal küzdök általában (nem most, mert most diétázok) egyszerűen nem tudom átlépni a 100 kilót  :-\ Nálam a kaja a probléma, egyszerűen van egy mennyiség, amit nem tudok már megenni, akár hogy is erőltetem, ezért idén tömegnövelővel próbálkozom, hátha ad annyi plusz kalóriát, ami beindítja a gépezetet!

Omnából tavaly felmentem heti 4 amp-ig (1000mg/hét) de nem volt semmivel se jobb (nekem) mint a heti 2, amennyit alapon szoktam használni. Így őszre maradok a heti 500mg omna+400mg deka felállásnál, ha tudok szerezni normális dekát :) Eredménye annyi volt, hogy 98 kilóról felmentem 103-ra, oszt ott megálltam. Tuti kaja probléma van, de ha van ötlete valakinek mit baszok el, lehet ám írni :)

Kipróbálásra nem buzdítalak, te tudod mit vállalsz be, és mit nem, de elég faszán vizesít az omna, ha ettől nem félsz, akkor egy próbát megér.. Izomérzet, durrantság elég jó vele  ;)

Edzőtársam használt omnát tavasszal és nagyon szép eredményei lettek, de abszolút nem vizesítette be. Meg se látszott. Talán egy kicsit a fején, de alig észrevehetően. Szal itt biztos jót lehet kapni  :)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 29. - 20:05:33
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


A kajáláson is múlik, én a "mindent megeszek amit elém raknak sőt kérek repetát" fajta vagyok tömegeléskor, meg is látszik rajtam :)

2007. Június 29. - 20:14:30
Válasz #24
Nem elérhető

tomi


Nekem is ez a bajom God, egyszerűen nem tudok napi 250g fehérje felé menni, volt ugyan amikor elmentem 300-320-ig, de egész nap izzadtam és egy hét után elkezdtem fosni mint a liba. Egyszeűen nincs elég gyomorsavam hogy megemésszem a kajákat. Most azon gondolkodom, hogy elkezdek majd valami pepsin-t szedni, de előbb körbekérdezem hogy hogy is kell. Amúgy IDS nutritionnak van egy terméke: Black Hole (...-lá teszi a gyomrod), csak itthon nem lehet kapni. Meg nekem úgy tűnik, hogyha végzek minden reggel egy kis aerob mozgást, akkor jobban emésztek, de így sem eléggé.
Egy haverom ajánlotta hogy igyam meg minden nap egy citromnak a levét és az felturbózza a gyomorsavamat, nekem ez a dolog bevállt, így tudok 250-et bevinni, de a 300hoz ez is kevés. Úgyhogy ezt ajánlom hogy próbáld ki.
Up the dose, lift the most!

2007. Június 29. - 22:07:07
Válasz #25
Nem elérhető

parrre


Enni nem tudós urak !

Probiotikumokat próbáltatok már ? Vagy ilyen "félig előemésztett" izolátumot ? Csak ötlet  ::)

OFF 
Csakúgy érdekesség képpen milyen magasak vagytok a 100 kilóhoz?
/OFF

2007. Június 29. - 23:14:21
Válasz #26
Nem elérhető

tomi


Próbáltam laktobacilus-os termékeket, probiotikumokat és szart sem értek, natures best isopure-t iszom (mert ettől nem fosok).
Up the dose, lift the most!

2007. Június 29. - 23:25:23
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem is ez a bajom God, egyszerűen nem tudok napi 250g fehérje felé menni, volt ugyan amikor elmentem 300-320-ig, de egész nap izzadtam és egy hét után elkezdtem fosni mint a liba. Egyszeűen nincs elég gyomorsavam hogy megemésszem a kajákat. Most azon gondolkodom, hogy elkezdek majd valami pepsin-t szedni, de előbb körbekérdezem hogy hogy is kell. Amúgy IDS nutritionnak van egy terméke: Black Hole (...-lá teszi a gyomrod), csak itthon nem lehet kapni. Meg nekem úgy tűnik, hogyha végzek minden reggel egy kis aerob mozgást, akkor jobban emésztek, de így sem eléggé.
Egy haverom ajánlotta hogy igyam meg minden nap egy citromnak a levét és az felturbózza a gyomorsavamat, nekem ez a dolog bevállt, így tudok 250-et bevinni, de a 300hoz ez is kevés. Úgyhogy ezt ajánlom hogy próbáld ki.

Nekem inkább sok a gyomorsavam :( Fehérjét én se jól tolerálom, majd akarok próbálni valami kevert fehérjét, azzal régebben nem volt gondom..

Parrre: nem próbáltam még, de úgy akarom, hogy tömegelés elején probiotikum, és ISS pakkot kiegészítem még B-komplexxel, bár ezen még gondolkozok, ha nem lesz rá szükség, úgy is jó :)

2007. Június 30. - 17:18:03
Válasz #28
Nem elérhető

fLeSs


Találkozott már vmelyikőtök Portland/USA/Dragon INC-ből származó kis dobozkás (nem leveles), 100 szemes 0,04-es Clenbuterollal?

2007. Június 30. - 18:26:17
Válasz #29
Nem elérhető

tomi


Minek az, spiropent-ből van tuti magyar gyógyszergyári. Azt vegyél
Up the dose, lift the most!