2024. Május 12. - 05:24:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vedi pharma  (Megtekintve 19946 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2020. Március 05. - 15:06:07
Válasz #30
Nem elérhető

G


A több nem biztos hogy jobb!!
Több cucc nem egyenlő több "jótékony" hatással!!! Negatív hatás tekintetében viszont jócskán rá tesz!
Oké ezzel teljes mértékben egyetértek Veled, csak amikor már szinte mindent kipróbáltál ésszerű keretek között, több éve játszva azt hogy na majd most, innentől kezdve már amit még nem próbáltam az a kurva magas dózis, akárhogy nézzük
Tudok olyan versenyzőt akinek az off szezonja heti 3g tesztó


Szomorú, hogy 3gram kel neki!

Gondolom minden létező izmába adta már, annyira tele van...

Mostanában a TRT subq ment, de már évek óta problémám van azzal, hogy hova adjam... főleg nyáron, amikor eod mennek a short cuccok. A combom oldalában még mindig vannak olyan spotok, ahova konkrétan nem bírom beszúrni a tűt sem, annyira kemény.

Ti hogy vagytok ezzel?

Amúgy szerintem elég sok cuccot el lehet osztani gond nélkül, én inkább azt mondanám a gondnak hogy sok ember valamiért megragadt a 18as felszívó 23as beadó tűnél és sok beadásnál inkább a felépülő hegszövet ami gázos lesz.
Nekem ami legtöbb ment valaha az 2 vagy 3 hét volt össz napi 1-1-1 ml propi-masteron-primo(100-100-100 mg), fél ml tren ace (50mg), 1 ml wini (50 mg), ez majdnem 3 g anyag/hét  és napi 4,5 ml.
Én úgy csinálom ilyenkor hogy elosztom az anyagot egy helyre csak 1 ml megy be, oldalsó és hátsó váll, széles hátizom, segg, comb meg ebben az esetben a fél ml az  vagy csuklyába vagy vádliba egyik nap egyik oldalon másik nap a másikon. És max 27 es tűt használok a fél mili meg inzulinossal ment csuklyába vagy vádliba.
Nekem valamiért sosem volt gondom azzal hogy jaj nem megy át a tűn, ha sűrűbb az olaj akkor meg bele kell rakni egy pohár meleg vízbe 1 percig aztán ennyi :D amihez sajna muszáj vastagabb tűt használni azok a víz bázisú wini meg teszt szuszpenzió.

Neked amúgy annyit tudnék ajánlani keress olyat aki csinál mély szöveti masszázst és gyakorlatilag "feltöri" majd ezt a hegszövetet amennyire lehet persze ha 2-3 évnél régebb óta megvan teljesen nem fog eltűnni teljesen. Azért ez a hegyszövet visszaveti ám a comb fejlődésed meg balanszbeli gondokat is okozhat majd.

Köszi a tanácsot! 27-es tűt még soha nem használtam, de veszek legközelebb.
Az inzulinos az 29-es. Hogy szívod fel vele az olajat? Én csak olyat láttam, amiről nem levehető a tű.

Ha jól értem, akkor a tű vastagsága és a gyakori beadás okozza a problémát, nem pedig az olaj mennyisége.

Magamnak far/comb/oldalsó váll, ahova be tudom adni. Vádliba még nem próbáltam.  Többi helyre nem hinném, h be tudnám adni magamnak.

Az a tapasztalatom hogy ha vékonyabb tűt használ valaki akkor jobb a kisebb fecskendő is hozzá 1-2ml-es mondjuk mert talán másabb a kompresszió arány és úgy könnyebben megy.
inzulinos 29-től 31-ig, olajat 29-el,  peptideket,inzulint,növit 31-essel. Pofon egyszerű rendes fecskendővel 18as tűvel kiszívod amennyit akarsz az inzulinosból kihúzod a dugattyút belenyomod hátulról dugattyú vissza (először kicsit rakd csak be, megfordít ha lefolyt az olaj akkor tolod be teljesen) de amúgy syringe back loading címen szerintem találsz is youtubon videót.

Hát igen a gyakori beadás vastag tűvel nem tesz jót de bárki kipróbálhatja egy 23as tűvel szúrjon nagyjából egy helyre 10szer egy csirkemellbe és utána mit lát na, az ember seggénél is ez lesz :D
Az olaj,oldószerek, fertőtlenítő szerek meg maga az összetevő, meg persze nem kellően steril cucc az okoz gyulladást meg irritációt.

2020. Március 15. - 08:20:03
Válasz #31
Nem elérhető

haven


jó látni, hogy tudunk konstruktívak is lenni és igazán hasznos infókat is meg tudunk osztani másokkal.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Március 26. - 09:57:53
Válasz #32
Nem elérhető

Sid90


Olvastam hogy vedi talán hig fos  ***))))
Aztán jöt a valakinek működik valakinek nem .

Vedi pharma trenbolon acetát? Hazsnálta már valaki? Exp.date 09.2023

Vedi-pharma.com szerint  "you buy a fake products"  :-/]

Amugy nagyon csili vili @-o ... legalább valamennyi tren lehet benne?

2020. Március 26. - 10:29:50
Válasz #33
Nem elérhető

kemi


Olvastam hogy vedi talán hig fos  ***))))
Aztán jöt a valakinek működik valakinek nem .

Vedi pharma trenbolon acetát? Hazsnálta már valaki? Exp.date 09.2023

Vedi-pharma.com szerint  "you buy a fake products"  :-/]

Amugy nagyon csili vili @-o ... legalább valamennyi tren lehet benne?

Amiket én vettem azokra OK lett a check. Biztos jól csináltad? Szomorú lenne, ha már ezt is hamisítanák.

2020. Március 26. - 10:38:54
Válasz #34
Nem elérhető

Sid90


Olvastam hogy vedi talán hig fos  ***))))
Aztán jöt a valakinek működik valakinek nem .

Vedi pharma trenbolon acetát? Hazsnálta már valaki? Exp.date 09.2023

Vedi-pharma.com szerint  "you buy a fake products"  :-/]

Amugy nagyon csili vili @-o ... legalább valamennyi tren lehet benne?

Amiket én vettem azokra OK lett a check. Biztos jól csináltad? Szomorú lenne, ha már ezt is hamisítanák.

Ne szomoriiiits :(
Majd megcsinálom újra

2020. Március 26. - 10:42:02
Válasz #35
Nem elérhető

Sid90


Olvastam hogy vedi talán hig fos  ***))))
Aztán jöt a valakinek működik valakinek nem .

Vedi pharma trenbolon acetát? Hazsnálta már valaki? Exp.date 09.2023

Vedi-pharma.com szerint  "you buy a fake products"  :-/]

Amugy nagyon csili vili @-o ... legalább valamennyi tren lehet benne?

Amiket én vettem azokra OK lett a check. Biztos jól csináltad? Szomorú lenne, ha már ezt is hamisítanák.

Ne szomoriiiits :(
Majd megcsinálom újra

Egyébként az ampulláim nyaka zöld-kék csikos... a neten fos sárga-kék... A tiéd milyen szinű?

2020. Március 26. - 11:00:01
Válasz #36
Nem elérhető

Sid90


Olvastam hogy vedi talán hig fos  ***))))
Aztán jöt a valakinek működik valakinek nem .

Vedi pharma trenbolon acetát? Hazsnálta már valaki? Exp.date 09.2023

Vedi-pharma.com szerint  "you buy a fake products"  :-/]

Amugy nagyon csili vili @-o ... legalább valamennyi tren lehet benne?

Amiket én vettem azokra OK lett a check. Biztos jól csináltad? Szomorú lenne, ha már ezt is hamisítanák.

Ne szomoriiiits :(
Majd megcsinálom újra

Egyébként az ampulláim nyaka zöld-kék csikos... a neten fos sárga-kék... A tiéd milyen szinű?

B50-9GA-V70
TUZ2901025

Megcsináltam újra.... "If you typed the code exactly as it is printed then you bought a fake product.
Product key does not exist!"

 ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/

Jól elbeszélgetek magammal.. ****)
Amugy ezt nem értem.A dobozon exp.date 09.2023... ezt állitottam be.. igy kiadja hogy fake a cucc... utánna átállitottam 2022re...

Your product is genuine!    "a termék eredeti"    Na most akkor? :D

2020. Május 21. - 15:35:19
Válasz #37
Nem elérhető

Charley


Hello mindenkinek!

Érdeklődni szeretnék hogy Vedi testo mix mennyire működik vagy érdemesebb más gyártót választani?
Sajnos csak Elite ,BM vagy Vedi van a környékünkön.

Előre is köszönöm a válaszokat.
További szép napot!


2020. Június 14. - 23:16:01
Válasz #38
Nem elérhető

Charley


VP testo combo lett,kód alapján eredeti.
Magnus meta szinten eredeti kód alapján.

2020. Június 18. - 20:29:54
Válasz #39
Nem elérhető

Yep



2020. Június 30. - 09:56:08
Válasz #40
Nem elérhető

Yep


Sziasztok
Vannak mostani tapasztalatok a vedivel ?
Nem a tesztok érdekelnek inkább a deca,oxa,winstrol,tren...
Valaki használt mostanába ?

2020. Július 08. - 21:27:30
Válasz #41
Nem elérhető

Charley


Szia!
Most megy két hete VP testo ena meg VP tren acetat.(kesőbb ha elfogy a trenbolon acetát,utana tren ena fog menni kura végéig,ritkabban kell szurni.)
Kód alapján eredeti mindkettő.
Véleményt majd hat hét múlva kúra közepén ,meg végén irok.


2020. Július 25. - 09:51:36
Válasz #42
Nem elérhető

Yep


Szia!
Most megy két hete VP testo ena meg VP tren acetat.(kesőbb ha elfogy a trenbolon acetát,utana tren ena fog menni kura végéig,ritkabban kell szurni.)
Kód alapján eredeti mindkettő.
Véleményt majd hat hét múlva kúra közepén ,meg végén irok.

Na hogy érezted ?

2020. Augusztus 09. - 21:27:51
Válasz #43
Nem elérhető

Charley


 VP testo ena meg VP tren acetat!
Felejtős mind a kettő,sztem nagyon aluldózisolt.
Nekem nem vált be.

2022. Március 11. - 22:06:16
Válasz #44
Nem elérhető

Gyuros777


Sziasztok!
Az új gyártású széria (2024-2025lejaratú) most elég jól működik. Barátaim most is nyomják és megvannak vele elégedve pedig ők se hobbi gyúrosok…