2024. Május 11. - 09:09:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nők és az Oxymetholone.  (Megtekintve 4456 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. Január 27. - 17:13:02
Megtekintve 4456 alkalommal
Nem elérhető

Benceller


Sziasztok,

Először is köszöntök minden forumozót.
A kérdés (csávó léttemre) abból jött, hogy szeretek olvasni, informálódni és a téma is csak informatív jellegű.

Párnapja olvastam egy két érdekes cikket valamint angol forumon és egy német BB-s forumon is olvastam vissza jelzéseket miszerint 25mg oxy napi szinten annyira virilizál mint 5mg Anavar.
https://www.cancerni.net/anadrol-oxymetholone/

Valamint bemásolnék egy érdekes "szakirodalmi" részletet is:

Anadrol (oxymetholone) is an oral steroid and is one of the best bulking compounds on the market. There is a general consensus that anadrol is not suitable for women, because it produces harsh side effects in men (some of which are androgenic).

However, research and real-life evidence suggests that anadrol does not produce the same androgenic effects in women.

In fact, it remains as one of the only steroids in studies, where women can take mega doses of it and still not experience virilization. In one study, females were given up to 150mg per day for 30 weeks and none of them demonstrated any masculinization (4).

To put this 150mg dose into perspective, it is 6x the recommended dose of 25mg per day. It is also 3x the dose of a male bodybuilder?s dose, who can experience significant results on 50mg per day.

It?s also worth noting that the only side effects reported by the women on 150mg per day, were decreased libido and increased fatigue; undoubtedly being the result of lower endogenous testosterone production.

A theory why anadrol is so well tolerated by women, is because although it produces large increases in testosterone, it also raises estrogen levels significantly. This testosterone to estrogen balance is seemingly important in avoiding a masculine appearance.

Furthermore, SHBG (sex hormone binding globulin) is a detrimental hormone to women when elevated, due to it freeing up more active testosterone. Anadrol however does not bind effectively to SHBG receptors, and thus levels do not rise significantly.

Bill Roberts (PhD) also shares his experience:

?5mg of anavar is roughly the equivalent of 25mg of anadrol for risk of virilization?.

Bill?s expertise and experience (plus other research) suggests that anadrol may actually be one of the best steroids for women; as 5mg of anavar is a very small dose.

The misconception of anadrol being ?bad for women?, can be attributed to bodybuilding?s lack of practical knowledge regarding steroids effects in women. This is due to steroid-use being less common in females (compared to males),  and thus fewer women discuss their use or experiences in the fitness community.


Őszintén megvalva azért indítottam ezt a témát, hogy kikérdezzem a véleményetek ez ügyben, én használtam már Anadrol sőt,jővőhéttől újra rajta leszek nekem bevált, de picit abszurdnak tartom a fentebb látható adatokat.

Ti hogy gondoljátok?

2021. Január 27. - 20:46:43
Válasz #1
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok,

Először is köszöntök minden forumozót.
A kérdés (csávó léttemre) abból jött, hogy szeretek olvasni, informálódni és a téma is csak informatív jellegű.

Párnapja olvastam egy két érdekes cikket valamint angol forumon és egy német BB-s forumon is olvastam vissza jelzéseket miszerint 25mg oxy napi szinten annyira virilizál mint 5mg Anavar.
https://www.cancerni.net/anadrol-oxymetholone/

Valamint bemásolnék egy érdekes "szakirodalmi" részletet is:

Anadrol (oxymetholone) is an oral steroid and is one of the best bulking compounds on the market. There is a general consensus that anadrol is not suitable for women, because it produces harsh side effects in men (some of which are androgenic).

However, research and real-life evidence suggests that anadrol does not produce the same androgenic effects in women.

In fact, it remains as one of the only steroids in studies, where women can take mega doses of it and still not experience virilization. In one study, females were given up to 150mg per day for 30 weeks and none of them demonstrated any masculinization (4).

To put this 150mg dose into perspective, it is 6x the recommended dose of 25mg per day. It is also 3x the dose of a male bodybuilder?s dose, who can experience significant results on 50mg per day.

It?s also worth noting that the only side effects reported by the women on 150mg per day, were decreased libido and increased fatigue; undoubtedly being the result of lower endogenous testosterone production.

A theory why anadrol is so well tolerated by women, is because although it produces large increases in testosterone, it also raises estrogen levels significantly. This testosterone to estrogen balance is seemingly important in avoiding a masculine appearance.

Furthermore, SHBG (sex hormone binding globulin) is a detrimental hormone to women when elevated, due to it freeing up more active testosterone. Anadrol however does not bind effectively to SHBG receptors, and thus levels do not rise significantly.

Bill Roberts (PhD) also shares his experience:

?5mg of anavar is roughly the equivalent of 25mg of anadrol for risk of virilization?.

Bill?s expertise and experience (plus other research) suggests that anadrol may actually be one of the best steroids for women; as 5mg of anavar is a very small dose.

The misconception of anadrol being ?bad for women?, can be attributed to bodybuilding?s lack of practical knowledge regarding steroids effects in women. This is due to steroid-use being less common in females (compared to males),  and thus fewer women discuss their use or experiences in the fitness community.


Őszintén megvalva azért indítottam ezt a témát, hogy kikérdezzem a véleményetek ez ügyben, én használtam már Anadrol sőt,jővőhéttől újra rajta leszek nekem bevált, de picit abszurdnak tartom a fentebb látható adatokat.

Ti hogy gondoljátok?

Passz. Majd ha értem mit másoltál be, talán tudok véleményt mondani.😉

Egyébiránt az Anadrol ahogy én tudom eléggé májgyilkos.

2021. Január 27. - 21:57:29
Válasz #2
Nem elérhető

G


Sziasztok,

Először is köszöntök minden forumozót.
A kérdés (csávó léttemre) abból jött, hogy szeretek olvasni, informálódni és a téma is csak informatív jellegű.

Párnapja olvastam egy két érdekes cikket valamint angol forumon és egy német BB-s forumon is olvastam vissza jelzéseket miszerint 25mg oxy napi szinten annyira virilizál mint 5mg Anavar.
https://www.cancerni.net/anadrol-oxymetholone/

Valamint bemásolnék egy érdekes "szakirodalmi" részletet is:

Anadrol (oxymetholone) is an oral steroid and is one of the best bulking compounds on the market. There is a general consensus that anadrol is not suitable for women, because it produces harsh side effects in men (some of which are androgenic).

However, research and real-life evidence suggests that anadrol does not produce the same androgenic effects in women.

In fact, it remains as one of the only steroids in studies, where women can take mega doses of it and still not experience virilization. In one study, females were given up to 150mg per day for 30 weeks and none of them demonstrated any masculinization (4).

To put this 150mg dose into perspective, it is 6x the recommended dose of 25mg per day. It is also 3x the dose of a male bodybuilder?s dose, who can experience significant results on 50mg per day.

It?s also worth noting that the only side effects reported by the women on 150mg per day, were decreased libido and increased fatigue; undoubtedly being the result of lower endogenous testosterone production.

A theory why anadrol is so well tolerated by women, is because although it produces large increases in testosterone, it also raises estrogen levels significantly. This testosterone to estrogen balance is seemingly important in avoiding a masculine appearance.

Furthermore, SHBG (sex hormone binding globulin) is a detrimental hormone to women when elevated, due to it freeing up more active testosterone. Anadrol however does not bind effectively to SHBG receptors, and thus levels do not rise significantly.

Bill Roberts (PhD) also shares his experience:

?5mg of anavar is roughly the equivalent of 25mg of anadrol for risk of virilization?.

Bill?s expertise and experience (plus other research) suggests that anadrol may actually be one of the best steroids for women; as 5mg of anavar is a very small dose.

The misconception of anadrol being ?bad for women?, can be attributed to bodybuilding?s lack of practical knowledge regarding steroids effects in women. This is due to steroid-use being less common in females (compared to males),  and thus fewer women discuss their use or experiences in the fitness community.


Őszintén megvalva azért indítottam ezt a témát, hogy kikérdezzem a véleményetek ez ügyben, én használtam már Anadrol sőt,jővőhéttől újra rajta leszek nekem bevált, de picit abszurdnak tartom a fentebb látható adatokat.

Ti hogy gondoljátok?

Haaaj érdekes de nagyon nem egyszerű témát hoztál bevallom én sem olvastam végig amit belinkeltél inkább csak az ismereteim és tapasztalatom tudom megosztani , 1000%-ra biztos hogy 25 mg anadrol jobban virilizál mint 5 mg anavar mivel nem olyan sokkal de androgénebb és itt max 5 mg anadrolt és 5 mg anavart lenne értelme össze hasonlítani mg/mg alapon különben teljesen irreleváns az az összehasonlítás.
Viszont van egy elméletem hogy talán miért is lehetne jobb anadrolt használni nőknek főleg tömegnövelési időszakban de akár diétában is és ennek az alapja a felszívódás és metabolitok, különböző szervezetbe juttatási használat esetén.
Az anadrol azért androgénebb mert van egy metabolitja ha jól emlékszem a mestanolone ami igazából androgénebbé teszi az anavarnál szóval az az elméletem hogy ha ezt a metabolitot ki tudjuk iktatni valahogy (az is mindjárt jön hogy mire gondolok) akkor egy kevésbé még az anavar-nál is androgénebb anyaghoz jutunk viszont jóval anabolikusabb anyaghoz jutunk.
De mi lehetne ez a módszer és itt jönne az elméletem..... mivel 17-alpha-alkilát szteroid, azok kétszer mennek át a májon és az első körben alakul ki a legtöbb metabolit  szóval ha ki tudnánk venni ezt az első kört akkor megoldódna a probléma és egy orál szteroid esetén mi lenne a megoldás.... nyelv alatti vagy rektális felszívódás így egyből a véráramba jut a hatóanyag...

És honnan jött az elméletem,  mivel már csak szinte edzés előtt pre-workout-ként használok orál cuccokat (néha hosszabb ideig de ált az is max 2 hét) azt vettem észre hogy pl. 50 mg anadrol szájon át egyenlő hatást vált ki mint 25 mg nyelv alatt feloldva vagy 10-20 mg metha nyelv alatt egyenlő a hatása mint 40-50 mg orál használat esetén.... amit nyerünk ilyenkor a jóval gyorsabb a felszívódás tapasztalatom másfél órával edzés kellet bevennem az anadrolt amúgy, nyelv alatt max 30 perc is elég volt és a gyorsabb felszívódás miatt a nagyobb csúcskoncetráció viszont a hatóidő rövidebb lesz.
Vagy ami még számításba jöhet mivel az anadrolnak létezik injekciós változata is, az is szintén kikerüli az a májat az első körben lehet annak is lenne létjogosultsága viszont abszolút nem ajánlanám ezt első próbára.
Az  injekciós változat mellet az szólhat hogy aki már használt methát. orál és  injekciós változatban az tapasztalhatta hogy azért van eltérés a kettő között hiába teljesen ugyanaz a hatóanyag, azért sokszor a metabolitoknak is nagyon jelentős szerepe van a szteroidok hatás mechanizmusában...

Ha van olyan bátor női olvasó aki már használt anavart és neki belefér az hogy kísérletezzen magán annak azt mondanám hogy törje össze a tabit és 5 mg anadrolt szórjon a nyelve alá és tartsa ott 5-10 percig használja így  2-3 hétig és hasonlítsa össze hatás/mellékhatás virilizáció szinten a hasonló mennyiségű anavarral. (az injekciós változatot semmiképpen sem javasolnám elsőre !! )

VISZONT !! Szeretném azt leírni hogy ha bármilyen nő valaha is arra a döntésre jut hogy bármi miatt androgenikus anabolikus szteroidokat használ Ő azt döntést hozza meg, hogy dózis és időtartam függvényében de előbb-utóbb FÉRFIVÁ válik mivel ezek férfi nemi hormonok amivel nyílván semmi gond nincs ha tudatosan nem váltás céljából használja ezeket ... (szóval én soha nem javasolnék semmi ilyesfajta gyógyszer használatot ez csak elméleti fejtegetés volt a részemről :) ).

2021. Január 28. - 14:29:29
Válasz #3
Nem elérhető

Benceller


Sok ilyen érdekes témám van, nem vagyok rest olvasni.

Lényegében a cikk(ek) arról szólnak, hogy az oxy egyrészt nagyon rosszul kötődik az SHGB-hez, ami nő usereknél előnyös.
Valamint még arra a nem elengedhetetnel szempontra alapozza, hogy máshogy működik férfinál és nőnél az anyag. Állítása szerint azért jobb választás, mert növeli az ösztrogén szintet is (mivel szinergista) és nem csak a tesztoszteront.

Továbbá még a jelenlegi humán gyógyászati állások szerint adtak nőknek (nyilván HIV fertőzötteknek) napi 300(!)mg oxyt 20 héten át és akkor sem jelenkezett virilizáció, ez hatalmas mennyiség életem legnagyobb oxy adagjának a 3szorosa.

Persze más 300 mg egy normális átlag embernek és más egy legyengült beteg embernek.

Egyetértek a néző pontoddal ami an női szerhasználatot illeti, nem kell nagy neves "sztárokig" elmenni mi a doppingot illeti még nők terén sem, találkoztam már olyan nővel aki simán elpropizgatott és nem lett különösebb baja, nők használnak NPP-t is különösebb bajok nélkül..

Persze, minden szervezet más és más és ez így szép ez így van jól, de akkor is érdekes témának tartom a női dopping használatot, hiszen nagyjábol nullához közeli azaz érdemi infó ami rendelkezésre áll itthon.

Továbbra is várom bárki válaszát aki tud valami érdemit hozzá fűzni ehhez az érdekes témához :D

2021. Január 28. - 16:37:32
Válasz #4
Nem elérhető

G


Sok ilyen érdekes témám van, nem vagyok rest olvasni.

Lényegében a cikk(ek) arról szólnak, hogy az oxy egyrészt nagyon rosszul kötődik az SHGB-hez, ami nő usereknél előnyös.
Valamint még arra a nem elengedhetetnel szempontra alapozza, hogy máshogy működik férfinál és nőnél az anyag. Állítása szerint azért jobb választás, mert növeli az ösztrogén szintet is (mivel szinergista) és nem csak a tesztoszteront.

Továbbá még a jelenlegi humán gyógyászati állások szerint adtak nőknek (nyilván HIV fertőzötteknek) napi 300(!)mg oxyt 20 héten át és akkor sem jelenkezett virilizáció, ez hatalmas mennyiség életem legnagyobb oxy adagjának a 3szorosa.

Persze más 300 mg egy normális átlag embernek és más egy legyengült beteg embernek.

Egyetértek a néző pontoddal ami an női szerhasználatot illeti, nem kell nagy neves "sztárokig" elmenni mi a doppingot illeti még nők terén sem, találkoztam már olyan nővel aki simán elpropizgatott és nem lett különösebb baja, nők használnak NPP-t is különösebb bajok nélkül..

Persze, minden szervezet más és más és ez így szép ez így van jól, de akkor is érdekes témának tartom a női dopping használatot, hiszen nagyjábol nullához közeli azaz érdemi infó ami rendelkezésre áll itthon.

Továbbra is várom bárki válaszát aki tud valami érdemit hozzá fűzni ehhez az érdekes témához :D

Az hogy 300mg tól 20 héten át nem jelentkezik virilizáció az mese főleg az anadrol ami DHT származék.... biológiailag lehetetlen szedjen be egy férfi napi 300mg anavart az is hoz androgén tüneteket meg ilyen szintű és időtartamú orál használat hatalmas megterhelés a májra.
Az meg hogy a nők elpropizgatnak az a saját döntésük és hogy nem lett különösebb baja az meg nem látsz bele vagy ő mit mond az más tészta (az lehet nem elíti hogy bajsza nől meg szőrös lesz a mellbimbója meg kb azonnal megduzzad a csiklója)  érdekesség a nemváltáshoz heti 50 mg teszt ena elég már és annak még kevesebb a tiszta tesztó tartalma. A 19-nor származékok meg gyakorlatilag fogamzásgátlóként működik érdekesség nézd meg a legtöbb fogamzásgátlóban az egyik fő összetevő kémia neve 19-nor származék.
Meg a ősidőkben az ndk-s sportolónők turinabolt használtak aztán mégis férfi lett belőlük pedig az gyengébb anyag mint az anadrol.
Az shbg-hez meg semmilyen szteroid nem kötődik mert az (nevéből adódóan) a saját nemi hormonjaidhoz kötődik és azokat szállítja az hogy az ösztrogént szempontjából meg ennyi erőből methát is szedhetne vagy metil tesztót az is emeli az ösztrogén szintet.
A nőknek meg semmi mást nem kéne használniuk véleményem szerint mint max 5-10 mg anavart, növit, inzulint ...

2021. Január 29. - 21:23:06
Válasz #5
Nem elérhető

frankzane


Aki tud angolul annak javaslom a
More Plates More Dates youtube csatornát!

2021. Április 11. - 23:07:18
Válasz #6
Nem elérhető

kappl


"
És honnan jött az elméletem,  mivel már csak szinte edzés előtt pre-workout-ként használok orál cuccokat (néha hosszabb ideig de ált az is max 2 hét) azt vettem észre hogy pl. 50 mg anadrol szájon át egyenlő hatást vált ki mint 25 mg nyelv alatt feloldva vagy 10-20 mg metha nyelv alatt egyenlő a hatása mint 40-50 mg orál használat esetén.... amit nyerünk ilyenkor a jóval gyorsabb a felszívódás tapasztalatom másfél órával edzés kellet bevennem az anadrolt amúgy, nyelv alatt max 30 perc is elég volt és a gyorsabb felszívódás miatt a nagyobb csúcskoncetráció viszont a hatóidő rövidebb lesz."

Érdekes egy téma, egyébként volt már, hogy eszembejutott az ilyes fajta nyelv alá szórósdi, csak valahogy nem tudom, nem mertem, meg egyebek...  !+"%
Több kérdésem is lenne. Írtad, hogy duplán érezted a sima hatást ezáltal, viszont gyorsabban is múlt, akkor lenne esetleg annak ertelme, hogy a szemes cuccokat így használni, de úgy, hogy pl az 50mg tabit felezve nyelv alá szórni, de többször? Mert akkor lényegében kiegyenlítettebb lenne az adagolás, az pedig mindig jobb.
Az szuris cuccokat valahogy ezzel a technikával nem lehet megoldani? Azt hiszem, sokak problémája megoldódna... @:-) ;-oo-;
És akkor lényegében ez bármire másra is használható lehet ami szemes vagy por nem? Gondolok itt a sarmokra phkra... :-}

2021. Április 16. - 10:49:21
Válasz #7
Nem elérhető

G


"
És honnan jött az elméletem,  mivel már csak szinte edzés előtt pre-workout-ként használok orál cuccokat (néha hosszabb ideig de ált az is max 2 hét) azt vettem észre hogy pl. 50 mg anadrol szájon át egyenlő hatást vált ki mint 25 mg nyelv alatt feloldva vagy 10-20 mg metha nyelv alatt egyenlő a hatása mint 40-50 mg orál használat esetén.... amit nyerünk ilyenkor a jóval gyorsabb a felszívódás tapasztalatom másfél órával edzés kellet bevennem az anadrolt amúgy, nyelv alatt max 30 perc is elég volt és a gyorsabb felszívódás miatt a nagyobb csúcskoncetráció viszont a hatóidő rövidebb lesz."

Érdekes egy téma, egyébként volt már, hogy eszembejutott az ilyes fajta nyelv alá szórósdi, csak valahogy nem tudom, nem mertem, meg egyebek...  !+"%
Több kérdésem is lenne. Írtad, hogy duplán érezted a sima hatást ezáltal, viszont gyorsabban is múlt, akkor lenne esetleg annak ertelme, hogy a szemes cuccokat így használni, de úgy, hogy pl az 50mg tabit felezve nyelv alá szórni, de többször? Mert akkor lényegében kiegyenlítettebb lenne az adagolás, az pedig mindig jobb.
Az szuris cuccokat valahogy ezzel a technikával nem lehet megoldani? Azt hiszem, sokak problémája megoldódna... @:-) ;-oo-;
És akkor lényegében ez bármire másra is használható lehet ami szemes vagy por nem? Gondolok itt a sarmokra phkra... :-}

Mivel én nem kúra szerűen használom így erről igazán nincs tapasztalatom viszont az orál szteroid nem véletlenül lett orálnak kitalálva
én danával meg anadrollal szoktam ezt csinálni danával nincs igazi különbség viszont anadrolnál azért van ha kúra szerűen használod mert pl az anadrolnál nem maga a szteroid ami kiváltja teljes effektet hanem a belőle képződő metabolitok.
Szuris cuccoknál felejtős mert abszolút nem erre lettek kitalálva meg én nem akarnék benzyl-benzoátot meg benzyl-alkoholt lenyelni...
Szuris cuccokből max teszt, tren, winstrol szuszpenzióval lehet értelme de ezt sosem próbáltam.
Amúgy hallottam már olyat aki kúra szerűen az orálokat nyelv alatt használta és tapasztalt helyi effektet tehát nyelv izom, nyak körüli izmok, állkapocs izom jobb növekedését....
Sarmoknál minek használnám így nagyon jó az orál biológiai elérhetőségük meg minimálisan máj toxikusak.