2024. Május 11. - 17:48:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Trenbolone Deca Dianabol  (Megtekintve 8470 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. November 22. - 20:32:26
Válasz #15
Nem elérhető

Gábor77


Gabor77 Atilla80 Jano Benceller  ***))  :-)->

Jo estet Zoltan? Ugygondolod Zolika hogy te beakarod mindeszt szedni egyszerre?
Nem hiszel aban hogy lehetne maskep is a testepitesben resztvenni>?
a trenbolone oleg szeszelyes a vesedre... ha l;atol mas kiutat?
a Nandrolone Decanoate egy szep dolog entolem tavol aljon hogy felbujtani akarnalak,igaze
az oxandrolone jo lesz teneked majd ha eljon az ido az elottem irok nem tegnap kesztek,azt mondja
testosterone koollene teneked hogy kihozza a nandrolone formajat es a tied is,
van neked methandienone az jo lesz teneked , HA nem akarsz testosterone Injection,azt mondja
Ovatosan nemhogy megserul barmelik testreszed pl-ul az inszalagjaid de ....
elso naptol megkostolhatod a methandienone-od csak ovatosan a receptorjaiodval,azt mondja
Remelem nem baj hogy fejtvesztve irtam ...nehid hogy elakartalalak gazolni teged....

BODYBUILDING.HU  :-):-)::



Öregem érthetően ha nem tudsz írni akkor inkább hanyahold az írást mert ful hülyének tűnsz igy!
Olyan mintha google fordítóval írna.

2021. November 23. - 09:23:49
Válasz #16
Nem elérhető

suxen


Gabor77 Atilla80 Jano Benceller  ***))  :-)->

Jo estet Zoltan? Ugygondolod Zolika hogy te beakarod mindeszt szedni egyszerre?
Nem hiszel aban hogy lehetne maskep is a testepitesben resztvenni>?
a trenbolone oleg szeszelyes a vesedre... ha l;atol mas kiutat?
a Nandrolone Decanoate egy szep dolog entolem tavol aljon hogy felbujtani akarnalak,igaze
az oxandrolone jo lesz teneked majd ha eljon az ido az elottem irok nem tegnap kesztek,azt mondja
testosterone koollene teneked hogy kihozza a nandrolone formajat es a tied is,
van neked methandienone az jo lesz teneked , HA nem akarsz testosterone Injection,azt mondja
Ovatosan nemhogy megserul barmelik testreszed pl-ul az inszalagjaid de ....
elso naptol megkostolhatod a methandienone-od csak ovatosan a receptorjaiodval,azt mondja
Remelem nem baj hogy fejtvesztve irtam ...nehid hogy elakartalalak gazolni teged....

BODYBUILDING.HU  :-):-)::



Öregem érthetően ha nem tudsz írni akkor inkább hanyahold az írást mert ful hülyének tűnsz igy!
Olyan mintha google fordítóval írna.

andras123 már egy nagyon régi motoros, már évekkel ezelőtt is itt volt...

2021. November 23. - 12:06:18
Válasz #17
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Igen, nyilván fordítóval ír. De én értettem mit akar, privibe is váltottunk pár üzenetet, és nem tűnik hülyének, józan paraszt ésszel elmagyarázta, hogy mire figyeljek. Eddig még ő adta a leghasználhatóbb tanácsot. Nem nagyképűsködik .

2021. November 23. - 12:32:01
Válasz #18
Nem elérhető

Gábor77


Igen, nyilván fordítóval ír. De én értettem mit akar, privibe is váltottunk pár üzenetet, és nem tűnik hülyének, józan paraszt ésszel elmagyarázta, hogy mire figyeljek. Eddig még ő adta a leghasználhatóbb tanácsot. Nem nagyképűsködik .
Én nem gondolom hogy bárki is nagyképűsködött volna. Valamit nagyon félreértelmeztél ha így gondolod. A leg jobb tanács az az hogy bele se vágsz föleg ha csak egy kúrában gondolkozol. De jól látszik hogy fejedbe vetted és aki le akar beszélni vagy józan kúrát javasol az nem barát! Te életed. Majd tudósíts hogy sikerült a kúrád és fél évvel utánna hogy állsz majd! Jó egészséget!

2021. November 24. - 00:32:09
Válasz #19
Nem elérhető

andras123


kellemes estet meg mindenkinek
Gabor te kedvesen leptel fel hat en tanud is lehetnek,igaze
Zoltan egy ugyes ember mar azert elegge elmerult amibe eltudot,azt mondja
A trenbolone meg huncut dolog verseny elott is ovatosan fogjak meg dehat szoktak megfogni ha ugyan egyformna dolgok
      kezdenek szerepelni akar egy kuranak bizonyos idoszakaban , csak enis nemhogy megbotlok az irasban
ugyertem ha megfogjak lehet 5 kulombozo szer dolog de illo levalni rola idoben,egy jo kuraban de valtas jon a kuraban
nodehat Zoltan is lehet hogy 3 het utan levalik rola a magos androgen dolgai miatt es befejezi es enyhere forditsa az utolso 3 hetet

Suxen  /7% ****)
Guszti ****:))))))
Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe,Attila80,Jano,Benceller,Lackos
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser s a tobbiek  :-):-)::

2021. November 24. - 06:42:38
Válasz #20
Nem elérhető

Gábor77


kellemes estet meg mindenkinek
Gabor te kedvesen leptel fel hat en tanud is lehetnek,igaze
Zoltan egy ugyes ember mar azert elegge elmerult amibe eltudot,azt mondja
A trenbolone meg huncut dolog verseny elott is ovatosan fogjak meg dehat szoktak megfogni ha ugyan egyformna dolgok
      kezdenek szerepelni akar egy kuranak bizonyos idoszakaban , csak enis nemhogy megbotlok az irasban
ugyertem ha megfogjak lehet 5 kulombozo szer dolog de illo levalni rola idoben,egy jo kuraban de valtas jon a kuraban
nodehat Zoltan is lehet hogy 3 het utan levalik rola a magos androgen dolgai miatt es befejezi es enyhere forditsa az utolso 3 hetet

Suxen  /7% ****)
Guszti ****:))))))
Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe,Attila80,Jano,Benceller,Lackos
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser s a tobbiek  :-):-)::

Értem amit mondasz. Nekem az a gondom, hogy elsőre és nem versenyszinten, minek trenbolon? Meg minek kell rögtön 3-4 üsszetevős kúrával kezdeni? De az Ő élete. Csinálja ha ennyire nem hallgat az intő szóra. Én úgy gondolom, hogy túl sokat vár ettől a kúrától. Csalódni fog szinte biztos.

2021. November 24. - 06:54:15
Válasz #21
Nem elérhető

andras123


Joreggelt Gabor es mindenkinek
Hat teged nem hagy nyugodni...
Nem kollene erosre csinalni az bustos, methenolone-ra eset volna az en valasztasom neked is biztos,azt mondja
regen a genesis volt a meno most mar biztos mas,
egy meglazult kis kura ahova csabito irni a v betut mindig,December elejen a hives miatt biztos.
 BODYBUILDING.HU <:-)  o--O

2021. December 03. - 18:07:41
Válasz #22
Elérhető

kappl


Szia, teszto propi első kuranak, 200/300/400mgvel kicsivel kezdve aztan folyamatosan növelni és kész a kúra, max. egy kis dana első pár héten de felesleges. Propi azért jó, mert rövid észter, gyorsan ürül ha baj van. Tapasztalat szerzésre a legjobb, nem kell semmi más  ;-oo-;

2021. December 04. - 06:35:23
Válasz #23
Nem elérhető

Gábor77


Szia, teszto propi első kuranak, 200/300/400mgvel kicsivel kezdve aztan folyamatosan növelni és kész a kúra, max. egy kis dana első pár héten de felesleges. Propi azért jó, mert rövid észter, gyorsan ürül ha baj van. Tapasztalat szerzésre a legjobb, nem kell semmi más  ;-oo-;

 @:-) ;-oo-;

2021. December 15. - 11:55:16
Válasz #24
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Sziasztok. A módosított terv szerint tart a kúra, a 6. Hétben járok. Heti 2x 100 ml Tren Ena és 2x 250 ml Teszto Ena . A Metát már csökkentem, mindössze 100 szem megy csak be . Köszönöm az aggódó hozzászólásokat, teljesen igazatok van. Sajnos olyan helyen vagyok, ahol nem tudok kiugrani a patikába akármit is venni + a határidő is sürgetett, mert áprilisban orvosi szűrésem lesz. Így amit tudtam szerezni, abból próbáltam összerakni amit lehet. Azt azért látni, hogy nem egy eszement mennyiségeket tolok. Az alap terv heti 250 - 500 Tesztó volt, de ez módosult, mivel szereztem amit tudtam, és igaz kicsit kapkodtam is. A metát azt többet biztos nem próbálom, nem az én céljaimnak való. Én nem testépítek, csak kicsit jobban akarok kinézni ...ez a terv. Egy ideje nem is súlyzóztam, hanem saját súlyos és crossfit edzéseket végeztem . Most persze tolom a súlyzózást ezerrel. Szóval eddig  : a fa sz áll , mint állat . Sokkal többet mint szokott. Here méret normális, plusz van sperma is...(ne kérdezd honnan tudom) . Gyno nem jön , pedig várom. Kicsit csiklandoz a bimbó, de semmi több. Igaz proviront nem is szedek, mert itt ismeretlen termék ahol vagyok. Az első két hétbe felszaladt kb 10 kg. 100 ról 110 (kb)  Ez a tömeg meg is maradt, de szerencsére úgy néz ki , hogy a testzsír csökken , és jönnek az erek is kifele mint állat.  Valószínűleg a metától pár hete kb. egy hétig vérzett az orrom akkora volt a vérnyomás. Onnan gondolom, hogy az volt a ludas, mivel amikor 3 szemet szedtem (szétosztva 3 x reggel délben este) mindig a bevétel után kb 1 - 2 órával elkezdett csengeni a fülem és éreztem az emelkedett vérnyomást. Elmúlt. Este zsibbadnak a karok meg a váll . Ezek a negatívumok. Tudom majd a végén derül ki mennyire basztam el, de eddig a fentebb írt kisebb mellékhatások ellenére nagyon jó közérzet, edzéskedv jött. Úgy bedurranok edzés közbe, hogy már fáj. Az izmok faszán ki vannak gömbölyödve, sok helyen megjelentek erek, ahol eddig nem is voltak. Nyújtani többet kell, mert nagyon kötött lettem.  Eddig kb 30 -40 % nagyobb súlyokat tudok mozgatni mint a kúra előtt , igaz voltam már ilyen erős naturálba is.  Szóval eddig pöpec, azt mondom kár lett volna kihagyni. Nagyon jó így edzeni, szinte sosem vagyok fáradt. Legjobban a bicepsz, a cimbok és a csuklya az ami mások által is látványosan megnőtt.
 5x 20 húzódzkodás és egy 100 as fekvő nem mondom hogy könnyedén, de megy . Pedig nem vagyok fiatal. Majd nyáron jelentkezem ha életben maradtam és érdekel valakit , hogy mi maradt és mi múlt el. Reméljük én nem fogok.

2021. December 16. - 22:43:37
Válasz #25
Elérhető

kappl


Ne beszélj már hülyeséget  **:))))* lazan túléled, csak felesleges volt ennyi mindent egyszerre. En trent hagytam volna de te tudod, mint irtad csak jol akarsz kinezni, arra nem kell tren. Engem érdekel mi maradt meg :))

2021. December 17. - 20:30:55
Válasz #26
Nem elérhető

Gábor77


Miklós! Nem gondolom hogy nagy gond kerekedne ebből a kúrából. Bár valószínűleg ez csak az első volt. 😉 Az orrvérzés az nem faszsa. Érdemes lett volna vérnyomást mérni. De legalább a dana jó volt.🙂 várom hogy mi lesz az eredmény és hogy nyárra mi marad. Nagyban függ a PCT-d től. Ha azt nem csinálod meg jól akkor adtál a szarnak egy pofont és minden téren rosszabb leszel ősszel mint ahogy kezdted. Majd jelentkezz!