2024. Április 27. - 19:18:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin  (Megtekintve 4016 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Február 27. - 00:45:15
Megtekintve 4016 alkalommal
Nem elérhető

Body5991


Sziasztok!
Lenne egy két kérdésem hozzátok a Deca durabolinnal kapcsolatosan.
Szóval szeretnék egy kúrát elkezdeni ami mindenképp tartalmaz Decát, viszont az a baj hogy volt már rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban ugyanis hiába ment teszto a Deca mellé anno a prolaktin miatt gondolom én ugyan úgy oda vágott a libidónak. Akkor ment azt hiszem 700mg teszto és 300 mg deca egy héten. Na szóval olvasgattam sokat és ugye voltak okosságok pl beépíteni egy winit is ebbe a kúrába ahogy olvastam az javítana a helyzeten. Vagy ugye cabergolin lenne az igazi hogy ne ugorjon az egekbe a prolaktin szintem de ezt lehetetlen beszerezni, de ha tévedek kérlek javítsatok ki. Szóval a kérdés az lenne hogy. Egy ilyen kúránál amiben szerepel a deca mit kéne használnom akár kombinálni, akár plusszba beszerezni hogy a libidó ne menjen el...
Nagyon fontos lenne a deca nekem mindenképp ugyani 2 szer kezdtem bele mind a 2 szer nagyon jól megindultam tőle a növésben erőben csak hát ugye más téren meg egyből baj volt és le kellett állnom vele.
Szemesekkel nem akarok bohóckodni mert mindig elő jön tőle az orr vérzésem gondolom ez a vérnyomás miatt meg nem is egy hosszú távú megoldás. Bár a pharm tech methadienont most dicsérik nem tudom erről még van e infótok. Köszi!

2023. Március 12. - 20:25:30
Válasz #1
Nem elérhető

Gyurma777


Szia! A pharma tech cuccok tenyleg nagyon jol mukodnek. Prolaktin blokkolot probalj feliratni vagy beszerezni.

2023. Március 14. - 12:08:36
Válasz #2
Nem elérhető

Logan


Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo

2023. Március 14. - 18:39:20
Válasz #3
Nem elérhető

Lolka


Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo


A Drosta ugyan úgy elnyomja a libidót mint a deca csak nem annyira erősen!
Ez egy halott összeállítás.

2023. Március 14. - 19:29:02
Válasz #4
Nem elérhető

guzzi


Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo


  !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) !+"% ****) ****)

2023. Március 14. - 20:07:07
Válasz #5
Nem elérhető

Logan


Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo


A Drosta ugyan úgy elnyomja a libidót mint a deca csak nem annyira erősen!
Ez egy halott összeállítás.

Drosta elnyomja a libidot? Na joooo

2023. Március 14. - 20:14:38
Válasz #6
Nem elérhető

Logan


Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo


  !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) !+"% ****) ****)

Te meg meg mit nevetsz azzal az okos fejeddel? Ha tudnád h test , npp, masteron az eggyik profi kombináció amit külföldön használnak megvan miértje de leírom neked mert te okyan okos vagy! Mivel a nandrolone dhn é alakul a szervezetbe ezért elnyomhatja a dht funkcióját ( dht felelős a szexuális vagy ért) mivel ha több a dhn akkor nincs libido. Ezért szoktak a test es nandrolone melle masteron tenni ami dht derivat ezért nem lessz tobbb a dhn mivel ez egy dht es így lessz libido is! Ja es mind emelet a masteon csökkenti az osztrogent es a prolaktin is ami ugye nandrolone esetben tökéletes( mivel a nandrolone emelheti a prolaktint nem mindenkinél de ő nála ugye bár már emelte mivel leírta) szoktak még primobolant is tenni masteron helyett de abból frankot nehéz, meg sokszor a primoba is mastero van! Na mostmár érted okoska! Ésszel kell haladunk a korral ne legyél lemaradva! Okos legyél bazdmeg mert hülyébol sok van😉🫵

2023. Március 14. - 21:34:07
Válasz #7
Nem elérhető

guzzi


 :-}
Te Logan annyira haladsz a korral “érted” hogy nagyon ez látszik is a külsődön de én maradok tudod ilyen maradi “érted” nekem igy jó!  ;-oo-;
Külföldön nagyon sok mindent másképp csinálnak mint pl. a trenből is 5-600mg felett használnak tesztonélkül diétába de én ezt csak úgy hallottam nem tudom igaz e vagy sem! “Érted”?  :-} Én csak igy össze vissza használok mindent “okoska” “érted” és amint látod is ez a végeredmény.  ****)

2023. Március 14. - 23:09:30
Válasz #8
Nem elérhető

Logan


:-}
Te Logan annyira haladsz a korral “érted” hogy nagyon ez látszik is a külsődön de én maradok tudod ilyen maradi “érted” nekem igy jó!  ;-oo-;
Külföldön nagyon sok mindent másképp csinálnak mint pl. a trenből is 5-600mg felett használnak tesztonélkül diétába de én ezt csak úgy hallottam nem tudom igaz e vagy sem! “Érted”?  :-} Én csak igy össze vissza használok mindent “okoska” “érted” és amint látod is ez a végeredmény.  ****)

Elvagy ájulva magadtól közbe meg csak kitudja hány éve szedsz szursz mindent orba szájba aztán ennyi idősen csak csak izmos lettel… amit látni higy jo a genetikad formas vagy ilyen fajták mint te bármit szednek mindentől izmosak lesznek mert eleve vékonyak voltak. Karjaid elég satnyák csak formas vagy de izom tömeg az ablakba. Ennyi idos leszek mint te minimum 120 kg leszek jó formába de így 27 évesen is 114 kg vagyok 51 es a karom es nem bohockodok 20 éve. 4 évig boxoltam keményen előtte fociztam es kajakoztam tehát ez a testépítes csak hobbi nekem nem ez a minden csak megszerettem… 40 fele meg már amúgy is haza fele főleg ennyi ésszel mint te

2023. Március 15. - 01:06:40
Válasz #9
Nem elérhető

sBen


Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo


A Drosta ugyan úgy elnyomja a libidót mint a deca csak nem annyira erősen!
Ez egy halott összeállítás.

Drosta elnyomja a libidot? Na joooo

Ha lecsapja az e2-d akkor igen, ezért célszerű 2:1 arányban adminisztrálni

2023. Március 15. - 01:10:51
Válasz #10
Nem elérhető

Logan


Test+ deca + masteron
A masteron csökkenti az osztrogent és a prolaktin is, plussz dht is egyben amitől lessz libido( nem megyek bele miért hosszú lenne leírni) 250mg test e, 200 npp, 200-masteron. Összesen: 650mg cucc kérdésnek teljesen jo


A Drosta ugyan úgy elnyomja a libidót mint a deca csak nem annyira erősen!
Ez egy halott összeállítás.

Drosta elnyomja a libidot? Na joooo

Ha lecsapja az e2-d akkor igen, ezért célszerű 2:1 arányban adminisztrálni

Így van ez igaz h sok a masteron akkor az osztrogent lenyomja úgy hogy attól lehet ilyen probléma. Ez valóban igaz👍

2023. Március 15. - 11:07:22
Válasz #11
Nem elérhető

guzzi


:-}
Te Logan annyira haladsz a korral “érted” hogy nagyon ez látszik is a külsődön de én maradok tudod ilyen maradi “érted” nekem igy jó!  ;-oo-;
Külföldön nagyon sok mindent másképp csinálnak mint pl. a trenből is 5-600mg felett használnak tesztonélkül diétába de én ezt csak úgy hallottam nem tudom igaz e vagy sem! “Érted”?  :-} Én csak igy össze vissza használok mindent “okoska” “érted” és amint látod is ez a végeredmény.  ****)

Elvagy ájulva magadtól közbe meg csak kitudja hány éve szedsz szursz mindent orba szájba aztán ennyi idősen csak csak izmos lettel… amit látni higy jo a genetikad formas vagy ilyen fajták mint te bármit szednek mindentől izmosak lesznek mert eleve vékonyak voltak. Karjaid elég satnyák csak formas vagy de izom tömeg az ablakba. Ennyi idos leszek mint te minimum 120 kg leszek jó formába de így 27 évesen is 114 kg vagyok 51 es a karom es nem bohockodok 20 éve. 4 évig boxoltam keményen előtte fociztam es kajakoztam tehát ez a testépítes csak hobbi nekem nem ez a minden csak megszerettem… 40 fele meg már amúgy is haza fele főleg ennyi ésszel mint te


Rettenetesen hülye vagy és még emellett öntelt is!

27 vagy? Csak?? Nagyon szarul nézel ki cula!!  @-o
114 kg sz@r meg zsír vagy tökös!
A te karod nincs 51!
Tipikus sittes cigány duma…!
Hány kiló vagyok, hányas a karom, má 5 évet boxoltam is…  ****:))) ****)

Ez is tipikus majd mire annyi leszek meglátod! Hát nem leszel te semmilyen tökös ha most így nézel ki!

De nekem 40 felett ez így jó!
187cm, és csak 104kg vagyok, nincs 51-es karom de nincs is rá szükségem!
De ha vissza olvasol akkor láthatod hogy én vagyok azon kevesek egyike aki nem szed eszetlenül mindent főleg olyat nem amiben a hatóanyag már évek óta mással van fel cserélve!
Nem is bolondulok bele annyira mint te ebbe az egészbe viszont nincs is semmi bajom és az elmúlt években sem volt a 22 év bohóckodás is csak ennyire futotta!
 :-}  ;-oo-;
Bezzeg te aki nagyon okosan csinálja úgy nézel ki mint egy teleszart búvár ruha!  ****:)))

2023. Március 16. - 13:07:18
Válasz #12
Nem elérhető

Berzerker


Sziasztok!
Lenne egy két kérdésem hozzátok a Deca durabolinnal kapcsolatosan.
Szóval szeretnék egy kúrát elkezdeni ami mindenképp tartalmaz Decát, viszont az a baj hogy volt már rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban ugyanis hiába ment teszto a Deca mellé anno a prolaktin miatt gondolom én ugyan úgy oda vágott a libidónak. Akkor ment azt hiszem 700mg teszto és 300 mg deca egy héten. Na szóval olvasgattam sokat és ugye voltak okosságok pl beépíteni egy winit is ebbe a kúrába ahogy olvastam az javítana a helyzeten. Vagy ugye cabergolin lenne az igazi hogy ne ugorjon az egekbe a prolaktin szintem de ezt lehetetlen beszerezni, de ha tévedek kérlek javítsatok ki. Szóval a kérdés az lenne hogy. Egy ilyen kúránál amiben szerepel a deca mit kéne használnom akár kombinálni, akár plusszba beszerezni hogy a libidó ne menjen el...
Nagyon fontos lenne a deca nekem mindenképp ugyani 2 szer kezdtem bele mind a 2 szer nagyon jól megindultam tőle a növésben erőben csak hát ugye más téren meg egyből baj volt és le kellett állnom vele.
Szemesekkel nem akarok bohóckodni mert mindig elő jön tőle az orr vérzésem gondolom ez a vérnyomás miatt meg nem is egy hosszú távú megoldás. Bár a pharm tech methadienont most dicsérik nem tudom erről még van e infótok. Köszi!

Nandrolone származékok valóban emelik a prolaktin szintet. Cabergolint (meg mas egyebeket is) ajanlanak erre, azonban borzaszto majtoxikus kis mennyisegben is, semmi esetre sem ajanlatos rendszeres hasznalatra.

Ha mar magas a prolaktin szinted ajanlok 200-300mg P5P (B6 vitamin bioaktiv formaja) illetve 1000-1200mg E vitamint mondjuk 1-2 heten at, utana szinten tartasnak eleg 50-100mg P5P es 300-400mg E vitamin.
Ezzel egy csomo elettani folyamatot tamogatsz (felsorolni is hosszu lenne) amellett, hogy leviszed a prolaktin szinted is.

2023. November 21. - 01:30:41
Válasz #13
Nem elérhető

Cukrasz13


Sziasztok!
Lenne egy két kérdésem hozzátok a Deca durabolinnal kapcsolatosan.
Szóval szeretnék egy kúrát elkezdeni ami mindenképp tartalmaz Decát, viszont az a baj hogy volt már rossz tapasztalatom ezzel kapcsolatban ugyanis hiába ment teszto a Deca mellé anno a prolaktin miatt gondolom én ugyan úgy oda vágott a libidónak. Akkor ment azt hiszem 700mg teszto és 300 mg deca egy héten. Na szóval olvasgattam sokat és ugye voltak okosságok pl beépíteni egy winit is ebbe a kúrába ahogy olvastam az javítana a helyzeten. Vagy ugye cabergolin lenne az igazi hogy ne ugorjon az egekbe a prolaktin szintem de ezt lehetetlen beszerezni, de ha tévedek kérlek javítsatok ki. Szóval a kérdés az lenne hogy. Egy ilyen kúránál amiben szerepel a deca mit kéne használnom akár kombinálni, akár plusszba beszerezni hogy a libidó ne menjen el...
Nagyon fontos lenne a deca nekem mindenképp ugyani 2 szer kezdtem bele mind a 2 szer nagyon jól megindultam tőle a növésben erőben csak hát ugye más téren meg egyből baj volt és le kellett állnom vele.
Szemesekkel nem akarok bohóckodni mert mindig elő jön tőle az orr vérzésem gondolom ez a vérnyomás miatt meg nem is egy hosszú távú megoldás. Bár a pharm tech methadienont most dicsérik nem tudom erről még van e infótok. Köszi!

Nandrolone származékok valóban emelik a prolaktin szintet. Cabergolint (meg mas egyebeket is) ajanlanak erre, azonban borzaszto majtoxikus kis mennyisegben is, semmi esetre sem ajanlatos rendszeres hasznalatra.

Ha mar magas a prolaktin szinted ajanlok 200-300mg P5P (B6 vitamin bioaktiv formaja) illetve 1000-1200mg E vitamint mondjuk 1-2 heten at, utana szinten tartasnak eleg 50-100mg P5P es 300-400mg E vitamin.
Ezzel egy csomo elettani folyamatot tamogatsz (felsorolni is hosszu lenne) amellett, hogy leviszed a prolaktin szinted is.

Ezzel eggyetértek hogy a cabert ha lehet kerüljük! Sajnos minden ember más es van akinek szükséges valami fajta prolaktin gátló nem elég amiket felsoroltál. Inkább más oldalról közelíteném meg és nem hasznalnék csak annyit mindenből hogy épp ne kelljen szedni mellé sem prolaktin sem osztogen csökkentő plussz máj terhelő gyógyszereket feleselgesen. Viszon sok mindenre ott a masteron ami nem csak hogy tesztoszetronnal megeggyezo anabolikus hatás de mellete csökkenti az osztrogent és a prolaktin is. Tehát egy jól összerakott kuraban mar nem kell plussz gyógyszer hanem mondjuk a Masteron ha jelen van pl akkor ezeket mát ki is löttuk…. Szakember aki ért is hozza keressetek es igen Logan nagyon jókat irt ezzel kapcsolatban👌