2024. Május 13. - 12:10:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Majestic Lab vélemények tapasztalatok  (Megtekintve 17416 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Július 23. - 21:14:49
Válasz #195
Nem elérhető

Gyuf


Na gyerekek a híres Zsolti féle májsztró oldal már el is tűnt!  ;-oo-;
3 hete ő is :D

2023. Július 24. - 00:55:00
Válasz #196
Nem elérhető

Benczu77


En amugy sajnalom, meg az elso Szerbiából rendeltem az jo arban is volt meg jol is mukodott.
Kar hogy atbaszas lett


Na gyerekek a híres Zsolti féle májsztró oldal már el is tűnt!  ;-oo-;
3 hete ő is :D

2023. Július 24. - 08:05:51
Válasz #197
Nem elérhető

guzzi


Na gyerekek a híres Zsolti féle májsztró oldal már el is tűnt!  ;-oo-;
3 hete ő is :D



Arra azért kiváncsi lennék hogy hány embernek működött csak itt közre a rendeléssel kapcsolatosan.  :-} 8-)

2023. Július 25. - 05:29:06
Válasz #198
Nem elérhető

Norborg34


Na gyerekek a híres Zsolti féle májsztró oldal már el is tűnt!  ;-oo-;
3 hete ő is :D



Arra azért kiváncsi lennék hogy hány embernek működött csak itt közre a rendeléssel kapcsolatosan.  :-} 8-)
Vagy inkább 1 ember hány profillal reklámozta?!😀✌

2023. Július 25. - 12:07:24
Válasz #199
Nem elérhető

guzzi


 ****:)))
Na jahhh vannak itt igy egy páran.

2023. Július 25. - 12:31:53
Válasz #200
Nem elérhető

Benceller


Elején is megmondtam, hogy szar ugyanúgy mint a draidás gladiátoros takarmány, még is én voltam hülyézve :D!

Srácok, ha hiszitek ha nem nem ezeken múlik.. hidd el van több fajta koksz ugyan abba a márkában, egyik jó kapja ez a vonal másik szar kapja az a vonal.. ha jó a drótod akkor jó, ha nem akkor baszhatod :D

2023. Július 25. - 12:46:52
Válasz #201
Nem elérhető

Snatural


Elején is megmondtam, hogy szar ugyanúgy mint a draidás gladiátoros takarmány, még is én voltam hülyézve :D!

Srácok, ha hiszitek ha nem nem ezeken múlik.. hidd el van több fajta koksz ugyan abba a márkában, egyik jó kapja ez a vonal másik szar kapja az a vonal.. ha jó a drótod akkor jó, ha nem akkor baszhatod :D

Linkeld már be, hogy mit és hol mondtál meg már az elején!
Mit játszod itt az agyadat?

A cucc tökéletesen működik, most is azt használom.
Hogy lehúzás lett a vége? Te nyilván láttad előre, mert kurva okos vagy.


2023. Július 25. - 16:20:21
Válasz #202
Nem elérhető

guzzi


Elején is megmondtam, hogy szar ugyanúgy mint a draidás gladiátoros takarmány, még is én voltam hülyézve :D!

Srácok, ha hiszitek ha nem nem ezeken múlik.. hidd el van több fajta koksz ugyan abba a márkában, egyik jó kapja ez a vonal másik szar kapja az a vonal.. ha jó a drótod akkor jó, ha nem akkor baszhatod :D



 @-o
Mit mondtál te meg az elején? Te figyelj már itt se voltál még akkor !+"%  ha regisztrálva is voltál esetleg semmi ilyesmit nem szóltál hozzá ne própáld már ezt most elő adni!

2023. Július 31. - 18:13:14
Válasz #203
Nem elérhető

attika81


Az ilyen "shopok" miatt megy el az ember kedve. Több dolgot is rendeltem tőlük. A tesztótban azért volt valami. Olyan topikot kéne indítani, hogy hol ne vásárolj! És igen A driada is 1 nagy fos. Rendeltem tőlük tesztót is SEMMI hatása nem volt. Kipróbál az ember 1-2-3-4 shopot, vagy márkát. Aztán az ötödiket, hátha. De nem. 5-6 évvel ez elött embertől vettem. Még a falon is átmentem. Janosik tesztek lehetnek igazak, csak mi nem azt kapjuk. A tesztnek semmi köze ahoz amit használni fogunk. A hilmában és a deusban azért haloványan vannak hatóanyagok. A sarmok topikban felettem "1" kérdést :Sziasztok mindenki! Tud valaki olyan webshopot, ahol minőségi sarmokat lehet rendelni (utánvéttel akár). Eddig a bodyshock.pron rendeltem. UPS hozta, és nekik fizettem. Ilyen lehetőség már nincs. Közben böngészgetek én is. Rengeteg van, de én a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. + Komolyabb pattanástalanitó? Az androgének megtették a hatásukat. Lassan kivezetem a szteroidokat az életemből. Kivéve a tesztót + peptidek  :) Köszönöm előre is a válaszokat.

2023. Augusztus 04. - 12:37:15
Válasz #204
Nem elérhető

Snatural


Az ilyen "shopok" miatt megy el az ember kedve. Több dolgot is rendeltem tőlük. A tesztótban azért volt valami. Olyan topikot kéne indítani, hogy hol ne vásárolj! És igen A driada is 1 nagy fos. Rendeltem tőlük tesztót is SEMMI hatása nem volt. Kipróbál az ember 1-2-3-4 shopot, vagy márkát. Aztán az ötödiket, hátha. De nem. 5-6 évvel ez elött embertől vettem. Még a falon is átmentem. Janosik tesztek lehetnek igazak, csak mi nem azt kapjuk. A tesztnek semmi köze ahoz amit használni fogunk. A hilmában és a deusban azért haloványan vannak hatóanyagok. A sarmok topikban felettem "1" kérdést :Sziasztok mindenki! Tud valaki olyan webshopot, ahol minőségi sarmokat lehet rendelni (utánvéttel akár). Eddig a bodyshock.pron rendeltem. UPS hozta, és nekik fizettem. Ilyen lehetőség már nincs. Közben böngészgetek én is. Rengeteg van, de én a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. + Komolyabb pattanástalanitó? Az androgének megtették a hatásukat. Lassan kivezetem a szteroidokat az életemből. Kivéve a tesztót + peptidek  :) Köszönöm előre is a válaszokat.

https://www.pumpingironstore.com/
https://www.sarmxxl.com/

Mindkét helyről MK-2866-ot rendeltem. Működtek rendesen.
A pumping-ról kicsit nehezen jött meg, mert szarakodtak a csomaggal a vámon. - már nem az egyesült királyságból küldik, így lehet jobb lett a helyezt e tekintetben...



2023. Augusztus 06. - 15:43:24
Válasz #205
Nem elérhető

hopistico


Sajnálom srácok, visszavonom amit írtam. ˝=/
Jó nagy kula volt így a majestic.. nekem szerencsére megjött, működni működött..
Most utoljára driadashop-ról rendeltem, sokkal minőségibbnek hatnak a termékeik meg jobban is dob a testojuk mint a majesticos. 8-}



2023. Augusztus 07. - 18:53:53
Válasz #206
Nem elérhető

guzzi


Sajnálom srácok, visszavonom amit írtam. ˝=/
Jó nagy kula volt így a majestic.. nekem szerencsére megjött, működni működött..
Most utoljára driadashop-ról rendeltem, sokkal minőségibbnek hatnak a termékeik meg jobban is dob a testojuk mint a majesticos. 8-}


Ez a majestic csak a Zsoltiroid szerint volt nagyon jó de miotta a shop eltűnt eltűnt Zsoltika is.  @-o  :-}

2023. Augusztus 16. - 12:26:58
Válasz #207
Nem elérhető

Rob97


Akkor a majestic átbaszás. A driada-val mi a helyzet? Múltkor meg valaki azt írta, hogy egy labor üzemelteti, csak több vonalon vannak a piacon. Most akkor hogy működik az egyik a másik meg átbaszás, vagy én nem olvastam vissza eléggé?

2023. Augusztus 16. - 12:32:07
Válasz #208
Nem elérhető

Janó


Akkor a majestic átbaszás. A driada-val mi a helyzet? Múltkor meg valaki azt írta, hogy egy labor üzemelteti, csak több vonalon vannak a piacon. Most akkor hogy működik az egyik a másik meg átbaszás, vagy én nem olvastam vissza eléggé?
Semmi közük egymashoz a majestic spanyol volt driada meg görög

2023. Szeptember 24. - 04:35:39
Válasz #209
Nem elérhető

hopistico


Most kaptam privátba, hogy van egy másik driadashop
a .eu -s az eredeti, másikról én nem rendelnék :/