2024. Május 12. - 04:37:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Majestic Lab vélemények tapasztalatok  (Megtekintve 17333 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2023. Április 02. - 20:05:58
Válasz #45
Nem elérhető

Benczu77


Az osztrák posta kicsit bekavart, de ideert halisten.
Beszámolók mindenkepp, csak most csuszik mert időközben lebetegedtem.

Benczu meg kaptad a csomagot rendbe volt minden? Hatásról majd kérlek írj egy rövid összefoglalót .

2023. Április 20. - 11:44:43
Válasz #46
Nem elérhető

Snatural


No elindítottam a Majestic cyp-ot. 2x 0,4 ml ment eddig.
2 nap szünetekkel fog menni, így kb. 1ml~250 mg / hét lesz.
Naturálból indítottam a kúrát, 104 kg - inkább izmos mint dagadt formából, 50 évesen :-)
Célom a jobb testösszetétel, a kajára is jobban odafigyelek.

A kérdésem az lenne, hogy mikor várható az érezhető hatás?
A hosszú észter miatt gondolom ez hetekbe telhet(?)

2023. Április 20. - 14:31:01
Válasz #47
Nem elérhető

frankzane


No elindítottam a Majestic cyp-ot. 2x 0,4 ml ment eddig.
2 nap szünetekkel fog menni, így kb. 1ml~250 mg / hét lesz.
Naturálból indítottam a kúrát, 104 kg - inkább izmos mint dagadt formából, 50 évesen :-)
Célom a jobb testösszetétel, a kajára is jobban odafigyelek.

A kérdésem az lenne, hogy mikor várható az érezhető hatás?
A hosszú észter miatt gondolom ez hetekbe telhet(?)
4-5 felezési idő alatt éri el a csúcskoncentrációt. Tehát enánál kb 40-50nap és maxon vagy.

2023. Április 20. - 15:26:30
Válasz #48
Nem elérhető

Snatural



4-5 felezési idő alatt éri el a csúcskoncentrációt. Tehát enánál kb 40-50nap és maxon vagy.
h hatás...

Mondhatni a hatás kivárós...
6 hét múlva laborban nézetek egy tesztószintet, hová viszi ez a mennyiség.
A 250 cypionát vagy enantát az észtert leszámítva hány mg tesztoszteront tartalmaz?
Van arra valami kalkuláció, hogy ha rendben van az anyag, akkor a 250mg hová viszi a tesztoszteron szintet?

Köszi.


2023. Április 20. - 15:59:18
Válasz #49
Nem elérhető

frankzane



4-5 felezési idő alatt éri el a csúcskoncentrációt. Tehát enánál kb 40-50nap és maxon vagy.
h hatás...

Mondhatni a hatás kivárós...
6 hét múlva laborban nézetek egy tesztószintet, hová viszi ez a mennyiség.
A 250 cypionát vagy enantát az észtert leszámítva hány mg tesztoszteront tartalmaz?
Van arra valami kalkuláció, hogy ha rendben van az anyag, akkor a 250mg hová viszi a tesztoszteron szintet?

Köszi.
Mindenkinél más. De általánosságban kb heti 150mg az a ref tartomány teteje. Valakinel 80-100mg a ref tartomány teteje van akinél 200. Heti 250mg kb 1000-1700ng/dl közé fog esni ha fullos a cucc.

2023. Április 20. - 16:12:06
Válasz #50
Nem elérhető

Snatural



Mindenkinél más. De általánosságban kb heti 150mg az a ref tartomány teteje. Valakinel 80-100mg a ref tartomány teteje van akinél 200. Heti 250mg kb 1000-1700ng/dl közé fog esni ha fullos a cucc.

Köszönöm!

Közben azt találtam, hogy a cypionát tényleges tesztó tartalma ~68.
Lehet emelem az alkalmankénti adagot 0,4 ml-ről 0,5 re, mert eredetileg heti 250 mg tesztó volr a terv, de az észterrel nem számoltam...

2023. Április 20. - 18:20:32
Válasz #51
Nem elérhető

frankzane



Mindenkinél más. De általánosságban kb heti 150mg az a ref tartomány teteje. Valakinel 80-100mg a ref tartomány teteje van akinél 200. Heti 250mg kb 1000-1700ng/dl közé fog esni ha fullos a cucc.

Köszönöm!

Közben azt találtam, hogy a cypionát tényleges tesztó tartalma ~68.
Lehet emelem az alkalmankénti adagot 0,4 ml-ről 0,5 re, mert eredetileg heti 250 mg tesztó volr a terv, de az észterrel nem számoltam...
Nem szokták számolni az észter súlyát mivel a propi ena között bar van különbség de nem jelentős. Propi 83mg ena 72 azt hiszem.

2023. Április 21. - 05:06:13
Válasz #52
Nem elérhető

Gábor77


No elindítottam a Majestic cyp-ot. 2x 0,4 ml ment eddig.
2 nap szünetekkel fog menni, így kb. 1ml~250 mg / hét lesz.
Naturálból indítottam a kúrát, 104 kg - inkább izmos mint dagadt formából, 50 évesen :-)
Célom a jobb testösszetétel, a kajára is jobban odafigyelek.

A kérdésem az lenne, hogy mikor várható az érezhető hatás?
A hosszú észter miatt gondolom ez hetekbe telhet(?)
Próbáld meg a másnaponkénti (vagy naponkénti) adminisztrációt. Egyenletesebb lesz a hormonszinted sokkal.( Inzulinossal bőr alá.)

2023. Április 21. - 08:53:18
Válasz #53
Nem elérhető

guzzi


No elindítottam a Majestic cyp-ot. 2x 0,4 ml ment eddig.
2 nap szünetekkel fog menni, így kb. 1ml~250 mg / hét lesz.
Naturálból indítottam a kúrát, 104 kg - inkább izmos mint dagadt formából, 50 évesen :-)
Célom a jobb testösszetétel, a kajára is jobban odafigyelek.

A kérdésem az lenne, hogy mikor várható az érezhető hatás?
A hosszú észter miatt gondolom ez hetekbe telhet(?)



 #:-)
Na én nem leszek ennyire mellé beszélős mint az előttem hozzá szólók!
Várható érezhető hatás kb. 3, de inkább 4 hét múlva, az első beadás után várható , érezhető! Persze ez nem azt jelenti hogy akkor leszel a csúcson erőben vagY tömegben hanem hogy akkortól már érezned kell ha jó a cucc hogy kezd hatni benned!🤝

2023. Április 21. - 10:11:12
Válasz #54
Nem elérhető

Snatural



Próbáld meg a másnaponkénti (vagy naponkénti) adminisztrációt. Egyenletesebb lesz a hormonszinted sokkal.( Inzulinossal bőr alá.)

Mely testrész bőre alá? Ettől parázok kicsit.
Sosem szúrtam még semmit, ez fenékbe ment... nem vagyok túl hajlékony, hihetetlen, hogy mit szerencsétlenkedtem.
Eddig kettő ment be; balra és jobbra egy. A jobb oldalit szarul adtam be, szúrás közben már fájt.. most meg hasogat. :-/
Szóval van hova fejleszteni a technikát:-)

A sűrűbb adminisztrálás ésszerűen hangzik, csak meg kell tanulnom normálisan beadni...
Az inzulinos kva. vékony (így biztos kevésbé is fáj)  átmegy azon rendesen a cucc?

2023. Április 21. - 10:15:04
Válasz #55
Nem elérhető

Snatural



Na én nem leszek ennyire mellé beszélős mint az előttem hozzá szólók!
Várható érezhető hatás kb. 3, de inkább 4 hét múlva, az első beadás után várható , érezhető! Persze ez nem azt jelenti hogy akkor leszel a csúcson erőben vagY tömegben hanem hogy akkortól már érezned kell ha jó a cucc hogy kezd hatni benned!🤝

Akkor várok türelemmel :-)

Mondjuk én már az elsőt is éreztem - ez nyilván placebó, amit okozhatott az adrenalin is - mert ez szó szerint az első volt.
A másodikat is érzem - sajog tőle a sggm.. :-/

2023. Április 21. - 11:31:45
Válasz #56
Nem elérhető

Alex111


Felesleges 0.4ml szurni 2naponta cypionate-bol meg testpropinal lenne ertelme.
Heti 2x1ml alap kurahoz boven eleg.
No elindítottam a Majestic cyp-ot. 2x 0,4 ml ment eddig.
2 nap szünetekkel fog menni, így kb. 1ml~250 mg / hét lesz.
Naturálból indítottam a kúrát, 104 kg - inkább izmos mint dagadt formából, 50 évesen :-)
Célom a jobb testösszetétel, a kajára is jobban odafigyelek.

A kérdésem az lenne, hogy mikor várható az érezhető hatás?
A hosszú észter miatt gondolom ez hetekbe telhet(?)

2023. Április 21. - 12:38:17
Válasz #57
Nem elérhető

Izmos11


No elindítottam a Majestic cyp-ot. 2x 0,4 ml ment eddig.
2 nap szünetekkel fog menni, így kb. 1ml~250 mg / hét lesz.
Naturálból indítottam a kúrát, 104 kg - inkább izmos mint dagadt formából, 50 évesen :-)
Célom a jobb testösszetétel, a kajára is jobban odafigyelek.

A kérdésem az lenne, hogy mikor várható az érezhető hatás?
A hosszú észter miatt gondolom ez hetekbe telhet(?)



 #:-)
Na én nem leszek ennyire mellé beszélős mint az előttem hozzá szólók!
Várható érezhető hatás kb. 3, de inkább 4 hét múlva, az első beadás után várható , érezhető! Persze ez nem azt jelenti hogy akkor leszel a csúcson erőben vagY tömegben hanem hogy akkortól már érezned kell ha jó a cucc hogy kezd hatni benned!🤝
Ott a pont!kb 4 hét mire beérzed !a csúcson meg kb a 7.héttől lesz !  8)

2023. Április 21. - 13:56:11
Válasz #58
Nem elérhető

Snatural


Felesleges 0.4ml szurni 2naponta cypionate-bol meg testpropinal lenne ertelme.
Heti 2x1ml alap kurahoz boven eleg.

Ez lesz az első kúrám és szeretném a lehete legkisebb hatékony dózissal kezdeni.
Ezért gondoltam 250 mg / hét-re.
6-7 hét múlva a labor megmutatja, hogy milyen hatással van a szervezetemre az anyag.
Akkor nem kizárt, hogy emelem a dózist. Addig a kb. 250 mg-mal elleszek (1 ml).



A sűrűbb beadás gondolom az egyenletesebb tesztószint miatt szükséges, bár a hosszú észtereknél tényleg nem tudom, hogy van-e jelentősége.

2023. Április 21. - 14:48:14
Válasz #59
Nem elérhető

frankzane


Felesleges 0.4ml szurni 2naponta cypionate-bol meg testpropinal lenne ertelme.
Heti 2x1ml alap kurahoz boven eleg.

Ez lesz az első kúrám és szeretném a lehete legkisebb hatékony dózissal kezdeni.
Ezért gondoltam 250 mg / hét-re.
6-7 hét múlva a labor megmutatja, hogy milyen hatással van a szervezetemre az anyag.
Akkor nem kizárt, hogy emelem a dózist. Addig a kb. 250 mg-mal elleszek (1 ml).



A sűrűbb beadás gondolom az egyenletesebb tesztószint miatt szükséges, bár a hosszú észtereknél tényleg nem tudom, hogy van-e jelentősége.
Elég heti 2szer de minél sűrűbben adod a hosszú észtert is annál kevesebb fog aromatizálódni.