2024. Április 27. - 17:36:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ketosteril  (Megtekintve 15510 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 16. - 09:55:19
Megtekintve 15510 alkalommal
Nem elérhető

timer


Sziasztok!

A címben említett cucc nem kimondottan szteroid, de talán mégis ebben a topicban a helye.
Sokan nagyon esküsznek rá, de sajnos nem ismerek közvetlenül senkit, aki használta már. Van a tablettával kapcsolatban tapasztalatotok?
T.

2009. Április 16. - 11:02:51
Válasz #1
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A vesebetegek biztos esküdnek rá,de te gondolom nem ezen célból szeretnéd fogyasztani.
Egyszerűen-a fehérjék bomlásából adódó nitrogént kötik meg,alakítják vissza fehérjékké,a ketosavak amiket ez a gyógyszer tartalmaz,de nagyon drága(azt nem tudom hamisítják-e,de szerintem nincs akkora kereslet rá),és van-e olyan hatásos,hogy megérje rá pénz áldozni annak is aki nem vesebeteg(akkor meg orvos írja fel,receptköteles).
A kérdésedet meg más topicban is feltehetted volna szerintem.

No van a fórumon aki nem vesebeteg és használt már ilyet :)?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 16. - 12:26:02
Válasz #2
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


a küzdősportosok szedik és esküsznek rá, mivel sokkal gyorsabban épül be mint a sima protein! az, hogy drága azt nem mondanám, csak ha receptre váltod ki úgy kb 50000 ft a 3 havi adag! A sportorvosuk szerint pedig nem árt Nekik, úgy hallottam...

2009. Április 16. - 12:59:26
Válasz #3
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Van egy eredeti dobozzal, de nem bontottam ki. Nekem egyenlőre jó a Nitro Tech  ****:))))))

2009. Április 16. - 12:59:48
Válasz #4
Nem elérhető

timer


Szerencsére a vesém rendben van :)
Az összes információm nekem is csak annyi róla, hogy nem távozik a vizelettel a  fehérje. Drágának én sem mondanám, egy 100 szemes adag 8000 Ft (már ha szabad árakról beszélni). Igaz, ez a "szakértők" szerinti adagolásban -3x2- csak 16 napi adag. Bár érdekes módon a hivatalos leírása ennél jóval magasabb dózist ír elő.

2009. Április 16. - 13:10:42
Válasz #5
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


 az adagolását én is úgy hallottam, hogy a 100 szemes 15 napra elég...

2009. Április 16. - 14:23:19
Válasz #6
Nem elérhető

sasa


Mi már két szezon óta használjuk és nagyon jó. Napi 6-10 szem bevált.

2009. Április 16. - 14:38:30
Válasz #7

Torony

Vendég
még az nem derült ki számomra, hogy ez mire is jó?

2009. Április 16. - 14:47:21
Válasz #8
Nem elérhető

timer


Mi már két szezon óta használjuk és nagyon jó. Napi 6-10 szem bevált.

Sasa, van érezhető/látható hatása is? Érdemes 100 szemben gondolkodni, vagy csak több hónapos szedésben? A 3x2 adagolás megfelelő?

2009. Április 16. - 14:54:45
Válasz #9
Nem elérhető

madinorbi


Kurva drága gyerekek, ér ez havi 20-30 pappert vagy még többet ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 16. - 15:33:59
Válasz #10
Nem elérhető

timer


Hát ezt szeretném végre én is megtudni  ;D

2009. Április 16. - 15:41:01
Válasz #11
Nem elérhető

sasa


Mi már két szezon óta használjuk és nagyon jó. Napi 6-10 szem bevált.

Sasa, van érezhető/látható hatása is? Érdemes 100 szemben gondolkodni, vagy csak több hónapos szedésben? A 3x2 adagolás megfelelő?
Szerintem a Brigi az élő példa a szerre. A felkészülési idő két utolsó hónapjában szedi. A napi hat szem az jó egy nőnek. Inkább ilyenekre áldozunk, mint növire vagy hasonló dolgokra. Mi a vizhajtásra is a drágább megoldást választottuk. Csak növényi eredetü cuccot szed és nem szintetikust. No nem a dopping vizsgálat miatt, hanem az egészsége miatt.

2009. Április 16. - 18:33:21
Válasz #12
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mi már két szezon óta használjuk és nagyon jó. Napi 6-10 szem bevált.
De őszintén,hogy tudja bárki is eldönteni jó-e vagy sem?
Hatása?

Diéta alatt ha kisebb az izomveszteség,akkor a Ketosteril miatt van-e,vagy más miatt,főleg akkor ha egy sportoló több dolgot is használ párhuzamosan?

Ezt nem Brigittára értettem,hanem általánosságokban beszélek.....győzzetek meg valahogy,mert elég szkeptikus vagyok ezzel a dologgal kapcsolatban.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 24. - 15:23:47
Válasz #13
Nem elérhető

fastor


én ebböl azt vettem ki ,hogy ez azoknak elönyös, akiknek gyors az anyagcseréjük, mert a meg nem emésztett fehérjét visszajuttatja a véráramba,így nem vész el semmi, viszont a gyors anyagcsere többi hatása, ami elönyös, megmarad!
tehát, diétánál, aerob sportoknál elönyös lehet nagyonis!
plusssz, a gyors anyagcseréjü egyedeknél, mint én...
javítsatok ki ha téevdek
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 18. - 16:11:11
Válasz #14
Nem elérhető

timer


Sziasztok!

A végén azért csak kipróbáltam egy 100 szemes adagot. Természetesen kidobott pénz volt  :-[
Azt hiszem, nem véletlen, hogy ennyire kevés információ kering róla a neten. Lehetséges, hogy egy speciális csoportnak használ, de nekem szinte nulla volt a látható eredménye. Kicsit talán definiáltabb lettem, de ezt a (nálam jelentkező) vízhajtó hatásának tudtam be.