2024. Május 10. - 21:19:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legpörgősebb zenék-avagy ki mire edz legszívesebben  (Megtekintve 158645 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 06. - 13:58:21
Válasz #420
Nem elérhető

H. Laci



2009. Június 10. - 18:00:16
Válasz #421
Nem elérhető

halaszbarnus


Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Június 11. - 23:28:39
Válasz #422
Nem elérhető

bandus


http://www.youtube.com/watch?v=KVCnHUDfFhw
Disturbed - Pain redefined

Aztakurva :-O
Ezt ma hallottam lenn a teremben, a hatás:
Ciki, nem ciki, de kezdésnek 60kg-al nyomkotam fekve, élni se volt kedvem. De ezt meghallottam, és :-O A további két mellgyaksi kurvajól ment, de nem is ez a lányeg, hanem a válledzés vége, az oldalemelés @-o Annyira eltaláltam, csuklyát teljesen sikerült kikapcsolni, bsutál bedurranás, gömbölyűség, erek, nagyon tetszett @-o A zenének tulajdonítom.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Június 12. - 11:31:20
Válasz #423
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.youtube.com/watch?v=KVCnHUDfFhw
Disturbed - Pain redefined

Aztakurva :-O
Ezt ma hallottam lenn a teremben, a hatás:
Ciki, nem ciki, de kezdésnek 60kg-al nyomkotam fekve, élni se volt kedvem. De ezt meghallottam, és :-O A további két mellgyaksi kurvajól ment, de nem is ez a lányeg, hanem a válledzés vége, az oldalemelés @-o Annyira eltaláltam, csuklyát teljesen sikerült kikapcsolni, bsutál bedurranás, gömbölyűség, erek, nagyon tetszett @-o A zenének tulajdonítom.

Disturbed nagyon edzős zene.. Mindegyik  @:-)

2009. Június 13. - 22:00:15
Válasz #424
Nem elérhető

darknight



Egy laza kis felvezetés edzés előtt vagy alatt...

A '80-as (és részben a '90-es) évek alatt létezett egy Fields Of The Nephilim nevezetű kultzenekar, Carl McCoy vezérletével, aki a '90-es évek közepe táján az eredeti banda feloszlását követően életre hívta a Nefilimet és elszabadította a Zoon-t...

Szóljon a talán legjobb számuk... Shine... >:D

"...I'm freezing, I'm waiting
All winter, her season
Asleep now I wait here
Awaken
I can't let go..."

  >:D >:D >:D

http://www.youtube.com/watch?v=gVEQkHgyYNE
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Július 20. - 16:12:07
Válasz #425
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 21. - 09:13:43
Válasz #426
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!
Sajna még nem járok konditerembe, de cangázás közben vagy itthoni taposás közben legtöbbször Reggaeton vagy Dance Hall zenét hallgatok.... ( kicsit  / nagyon / lazulós zene, de nekem megteszi )
De van amikor Nemzeti rockot hallgatok, pl: Kárpátia, de van amikor csak 90 ' zenéket teszek be, pl dj bobo, vagy scooter... Szóval nálam minden féle van :) Amilyen kedvel indulok a taposásnak, olyan zenét teszek be :)

Remélem nem kapok leszídást :)

2009. Július 25. - 09:53:32
Válasz #427
Nem elérhető

tomasz


Sziasztok!
Sajna még nem járok konditerembe, de cangázás közben vagy itthoni taposás közben legtöbbször Reggaeton vagy Dance Hall zenét hallgatok.... ( kicsit  / nagyon / lazulós zene, de nekem megteszi )
De van amikor Nemzeti rockot hallgatok, pl: Kárpátia, de van amikor csak 90 ' zenéket teszek be, pl dj bobo, vagy scooter... Szóval nálam minden féle van :) Amilyen kedvel indulok a taposásnak, olyan zenét teszek be :)

Remélem nem kapok leszídást :)

Miért kapnál leszidást.Ez nem a sárga fórum,ahol akármit szólsz csak a kötekedés megy.Ízlések és pofonok különbözőek,tudod ****:))))))
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 25. - 22:32:14
Válasz #428
Nem elérhető

Kozi001


Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 26. - 10:36:56
Válasz #429
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Július 26. - 12:07:13
Válasz #430
Nem elérhető

tomasz


"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 26. - 12:46:16
Válasz #431
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 28. - 11:27:33
Válasz #432
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz


2009. Július 30. - 21:45:06
Válasz #434
Nem elérhető

tomasz


"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....