Általános Témák > Edzés felszerelések

Fekvenyomó, guggoló és felhúzó ruhák

(1/1)

Cressler:
Ha már a bandázsok, övek, cipők, hevederek topcijai megvannak akkor szerintem ez a téma se maradjon ki.

Ki mennyire tartja fontosnak ezek használatát a nagyobb emelés vagy a biztonság szempontjából?
Ki melyik típusra esküszik?
Mi alapján lehet méretet választani?

Cressler:
Blade topicjában olvastam, hogy azt javasolták neki, hogy felhúzó ruhában guggoljon, ezek szerint a felhúzó ruha is megfelő guggoláshoz? Mindezt megfordítva Guggoló ruhában lehet/érdemes felhúzni?


Másik kérdésem mi a különbség az NXG és a NXG+-os ruhák közt?

BeLo:
Az NXG volt az első anyaguk a titan cégnek, a mostani katanák, és guggolók már NXG Super + anyagból készülnek!
A furry, f6 anyga NXG.

jaam:

--- Idézetet írta: Cressler - 2008. Szeptember 05. - 14:29:29 ---Blade topicjában olvastam, hogy azt javasolták neki, hogy felhúzó ruhában guggoljon, ezek szerint a felhúzó ruha is megfelő guggoláshoz? Mindezt megfordítva Guggoló ruhában lehet/érdemes felhúzni?


Másik kérdésem mi a különbség az NXG és a NXG+-os ruhák közt?


--- Idézet vége ---

Kaess:
Hello mindenkinek!

Tegnap regisztráltam erre az oldalra és gondoltam hozzá is szolok ehez a topichoz :)
Szerintem ahhoz hogy nagyobb sullyal tudjon valaki gugolni vagy fekvenyomni vagy akár felhúzni nagyon fontos a megfelelő ruha. De azt is szemelőt kell tartani hogy pl. a metal ruhákhoz kell egy megfelelő erő is hogy kitudjuk belőlük hozni a maximumot meg persze magunkból is. A térdbandázs véleményem szerint nagyon jó mert amíg növeli a teljesítményt úgy egyidejűleg védi a térdeket. Én egy metal king squater-t használok a gugoláshoz és egy titán térdbandázst. Megfelelő használatnál és teknikánál 30-35kg-ot ad a bandázs és 30-40-et a ruha  ****:))))))

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

Teljes verzió megtekintése