2024. Május 18. - 04:03:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ki mennyire hisz a clenbuterol zsírégetőhatásában?  (Megtekintve 168629 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. December 03. - 20:00:41
Válasz #345
Nem elérhető

kemi


ha a spiro izmot is bont, akkor érdemes winstrollal kombinálni?


Nem tudsz venni igazi winstrolt  :)

schering-es primo állítólag jó, egy elég jó formában lévő, már  nem versenyző fekvenyomó használja propi mellé ;)

2010. December 04. - 13:54:57
Válasz #346
Nem elérhető

VG


ha a spiro izmot is bont, akkor érdemes winstrollal kombinálni?


Nem tudsz venni igazi winstrolt  :)
Már ezt fullra hamisítják, vagy mi okból?

2010. December 04. - 14:04:39
Válasz #347
Nem elérhető

Jordan


ha a spiro izmot is bont, akkor érdemes winstrollal kombinálni?


Nem tudsz venni igazi winstrolt  :)
Már ezt fullra hamisítják, vagy mi okból?

Mert nem gyartjak! Ezek utan szurd le a kovetkeztetest, hogy mi van a dealereknel?  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 04. - 15:05:02
Válasz #348
Nem elérhető

Maszat


most arra gondolsz Jordan,h nem lehet winstrolt, mint Winstrol Depot néven futó, stanozolol hatóanyagó gyógyszert venni, vagy abszolute nem lehet stanozolol-t kapni ampullás kiszerelésben?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 04. - 15:53:28
Válasz #349
Nem elérhető

Jordan


most arra gondolsz Jordan,h nem lehet winstrolt, mint Winstrol Depot néven futó, stanozolol hatóanyagó gyógyszert venni, vagy abszolute nem lehet stanozolol-t kapni ampullás kiszerelésben?

Van olyan UGL, aki tesz stanozololt a ampullaba, kerdes hogy mennyit. Igy ok, Mr. Lifetime natural?  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 04. - 16:05:57
Válasz #350
Nem elérhető

Maszat


most arra gondolsz Jordan,h nem lehet winstrolt, mint Winstrol Depot néven futó, stanozolol hatóanyagó gyógyszert venni, vagy abszolute nem lehet stanozolol-t kapni ampullás kiszerelésben?

Van olyan UGL, aki tesz stanozololt a ampullaba, kerdes hogy mennyit. Igy ok, Mr. Lifetime natural?  :D

most ezt azért tettem fel, mert a winstrol gyógyszer név, már 1fajta gyűjtőnév lett, ami az összes stanozolol hatóanyagú cuccost magába foglalja. az érdekelt,h most Te úgy vagy vele,h nem lehet Winstrolt kapni, vagy úgy ámblokk nem lehet stanozolot kapni.(csak metilt ugye :D)

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 04. - 16:09:08
Válasz #351
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 09. - 22:44:44
Válasz #352
Nem elérhető

hollo1


Helló.

Spiroval kapcsolatban érdeklődnék. 4. hete szedek spiropentet, van rajtam egy kis súlyfelesleg. 20 mcg al kezdtem naponta növeltem. Most 160 mcg ot szedek. 2 nap on 2 nap off. Nagy változások még nem történtek. Az edzés sokkal jobban megy de súlyból nem veszítettem sokat. Kérdésem az volna lehet, hogy rosszul szedem? Vagy valamit még szedni kell mellé.?
Köszönöm előre is a válaszokat.   

2010. December 09. - 22:51:32
Válasz #353
Nem elérhető

dumbass


Helló.

Spiroval kapcsolatban érdeklődnék. 4. hete szedek spiropentet, van rajtam egy kis súlyfelesleg. 20 mcg al kezdtem naponta növeltem. Most 160 mcg ot szedek. 2 nap on 2 nap off. Nagy változások még nem történtek. Az edzés sokkal jobban megy de súlyból nem veszítettem sokat. Kérdésem az volna lehet, hogy rosszul szedem? Vagy valamit még szedni kell mellé.?
Köszönöm előre is a válaszokat.   

Öhömm nem szoktam szteroid topicba okoskodni, de kaja rendben van?

2010. December 10. - 10:06:36
Válasz #354
Nem elérhető

hollo1


Próbálom betartani az étkezést. De nem mindig sikerül.Sőt sajnos ha ránézek a kajára már attól is hízok kicsit. Örököltem.
Rizs , csirkemell megy ezerrel. Hat után csak fehérje. Heti 4 edzés. Súlyzós. Plussz a spiro.Meg azt irták sokan, hogy nem kell
mellette diétázni. 

2010. December 10. - 12:48:20
Válasz #355
Nem elérhető

Yanou


Próbálom betartani az étkezést. De nem mindig sikerül.Sőt sajnos ha ránézek a kajára már attól is hízok kicsit. Örököltem.
Rizs , csirkemell megy ezerrel. Hat után csak fehérje. Heti 4 edzés. Súlyzós. Plussz a spiro.Meg azt irták sokan, hogy nem kell
mellette diétázni. 

Igen, a spiro mellett nem kell célzott diéta, hogy fogyj, a susta mellett nem kell edzeni, hogy izmosodj, az autókba meg nem kell benzin, hogy menjen, csak még eddig senki nem próbálta elég kitartóan beindítani őket, miután kiürült a tank!
Nem cinikuskodni akartam, csak nem kell mindent elhinni, ami le van írva akár a neten, akár azon belül egy fórumon! Ugyanúgy be kell lőnöd a kajád, akár tömegnövelés lenne a célod, akár zsírégetés, ha "nem mindig sikerül", akkor ne is várj kiugró eredményeket. Nem beszélve a fogalomzavarodról...a tömegnövelő diéta is diéta, a zsírégető diéta is diéta... A diéta pár szóba összesűrítve egy megtervezett, irányított tápanyagbevitelt jelent, tökmindegy, hogy mi a célja. Lehetne még folytatni, hogy a spiro sem csodaszer, mint semmi más sem, így minden embernek, minden testnek különbözhetnek a bevitelére adott reakciói. Ha Nálad nem (olyan) hatásos, mint másnál, akkor másik oldalról kell megközelíteni a dolgot, nem biztos, hogy a gyógyszerhasználat a megoldás. Hozzáértő emberrel terveztesd meg a kajálásod, meg mellette a táplálékkiegészítésed...a csirkerizs, meg a hat után nem eszek felállás az egyenlő a karácsonyfa alá berakott, szépen becsomagolt hajnali lófinggal! Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, távol álljon tőlem, hogy bármi módon megbántsalak, de nagyon úgy tűnik, hogy valaki marha okos ember rádsózott némi (jó esetben valóban) clenbuterolt, hogy "ne törőggyé semmivee, ettől majd marha faszán fogyni fogsz 2 hét alatt 10 kilót", csak ugye ebből semmi nem lett. Egyrészt ágyúval lövöldözöl verébre, mikor légpuska is lehet hogy elég lenne, másrészt olyantól fogadsz el tanácsot aki nem biztos, hogy a Te érdekedet nézi, vagy egy sima nyárigyúrós, aki annyit ért a dologhoz, hogy a tesztótól nősz, a spirótól meg fogysz.

2010. December 10. - 17:48:22
Válasz #356
Nem elérhető

hollo1


Próbálom betartani az étkezést. De nem mindig sikerül.Sőt sajnos ha ránézek a kajára már attól is hízok kicsit. Örököltem.
Rizs , csirkemell megy ezerrel. Hat után csak fehérje. Heti 4 edzés. Súlyzós. Plussz a spiro.Meg azt irták sokan, hogy nem kell
mellette diétázni. 

Igen, a spiro mellett nem kell célzott diéta, hogy fogyj, a susta mellett nem kell edzeni, hogy izmosodj, az autókba meg nem kell benzin, hogy menjen, csak még eddig senki nem próbálta elég kitartóan beindítani őket, miután kiürült a tank!
Nem cinikuskodni akartam, csak nem kell mindent elhinni, ami le van írva akár a neten, akár azon belül egy fórumon! Ugyanúgy be kell lőnöd a kajád, akár tömegnövelés lenne a célod, akár zsírégetés, ha "nem mindig sikerül", akkor ne is várj kiugró eredményeket. Nem beszélve a fogalomzavarodról...a tömegnövelő diéta is diéta, a zsírégető diéta is diéta... A diéta pár szóba összesűrítve egy megtervezett, irányított tápanyagbevitelt jelent, tökmindegy, hogy mi a célja. Lehetne még folytatni, hogy a spiro sem csodaszer, mint semmi más sem, így minden embernek, minden testnek különbözhetnek a bevitelére adott reakciói. Ha Nálad nem (olyan) hatásos, mint másnál, akkor másik oldalról kell megközelíteni a dolgot, nem biztos, hogy a gyógyszerhasználat a megoldás. Hozzáértő emberrel terveztesd meg a kajálásod, meg mellette a táplálékkiegészítésed...a csirkerizs, meg a hat után nem eszek felállás az egyenlő a karácsonyfa alá berakott, szépen becsomagolt hajnali lófinggal! Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, távol álljon tőlem, hogy bármi módon megbántsalak, de nagyon úgy tűnik, hogy valaki marha okos ember rádsózott némi (jó esetben valóban) clenbuterolt, hogy "ne törőggyé semmivee, ettől majd marha faszán fogyni fogsz 2 hét alatt 10 kilót", csak ugye ebből semmi nem lett. Egyrészt ágyúval lövöldözöl verébre, mikor légpuska is lehet hogy elég lenne, másrészt olyantól fogadsz el tanácsot aki nem biztos, hogy a Te érdekedet nézi, vagy egy sima nyárigyúrós, aki annyit ért a dologhoz, hogy a tesztótól nősz, a spirótól meg fogysz.


Köszönöm a válaszod.
Nem kaptam senkitől, hanem olvastam a neten ezért próbáltam ki. Gyógyszertárból vettem , ezért gondolom , hogy frankó a cucc. Hatott is valamelyest mert 3 kilóval kevesebb lettem meg a derékból is ment le. De azt gondoltam az olvasottak után, hogy jobban kellene hatnia. Ezért érdeklődtem , hátha valamit rosszul csinálok vele. Rosszul szedem , rosszkor, stb.

2011. Március 14. - 12:37:08
Válasz #357
Nem elérhető

ninja14


Hello
Tapasztalatokra lennék kiváncsi aki Adipex retardot nyomott szálkásitáskor naturon betartott diéta alatt
Kiváncsi lennék a mellékhatásokra, izomvesztésre stb
Thx
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Április 12. - 14:12:43
Válasz #358
Nem elérhető

Bogyesz


Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a Clenbuterol 0,04 es kiszerelést (200db) hogy kell szedni!
napi hány tabletta és azt hogy mikor.. étkezés előtt után lefekvés előtt, reggel...stb
Előre is köszike!

2011. Április 12. - 15:03:53
Válasz #359
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a Clenbuterol 0,04 es kiszerelést (200db) hogy kell szedni!
napi hány tabletta és azt hogy mikor.. étkezés előtt után lefekvés előtt, reggel...stb
Előre is köszike!

Mindeféleképpen lefekvés előtt.............he egész éjjel nem akarsz aludni :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).