Általános Témák > Zsírégetés

Fogyás

(1/4) > >>

bleedingthesky:
Hellosztok!

Új vagyok itt, de amúgy a sport (kondi, gyúrás, testépítés) területén is.
20 éves vagyok, 183cm és 110kg, tudom elég sok.
80kg-ra szeretnék lefogyni, nem csak a kinézet, főleg az egészségem miatt.
Ebben szeretnék tőletek segítséget kérni!
Többször sikerült már 5-10-15kg-kat is fogynom, de mindig visszajojóztam.
Tartós eredményt szeretnék elérni.
Kitartásom, állóképességem és akaratom nagy némi kívánnivalót maga után, lehet pont ezért sem sikerült elérnem tartós eredményeket.
Segítségként jöhet étvágycsökkentő, zsírégető, vagy "energiaszint" növelő (ami kissé felpörget) is, főleg olyan amit hosszú távon is tudok szedni lehetőleg maradandó egészségkárosodás nélkül (ilyen gyógyszerekben és készítményekben sem vagyok otthon, ha van valami mellékhatása, lehetőleg tüntessétek fel, köszi)
Röviden ennyi lenne. Lehetőségeim elég korlátozottak (nincs közelben konditerem, uszoda, egyéb), anyagilag sem vagyok túlzottan eleresztve.
Amit eddig alkalmaztam az gyors séta (futás nem mert olvastam róla, hogy túlsúlyosok esetében kinyírja ízületeket) illetve bringa volt, mint cardio sportok, kalóriaszegényebb vagy kisebb adagú étrenddel kombinálva.
De nem vagyok kitartó, munka mellett tanulok, így stressz garantálva van, az a típus vagyok, akire ilyen nagy zabálhatnékok rátörnek, pedig nem is éhes, gondolom csak stressz miatt. A sporttal is hadilábon álltam sokszor, mert energiaszintem a béka s*gg*t csapkodta egy zűrösebb nap után, amikor ember legszívesebben ágyban döglene, félholtan.
Nagyjából leírtam mindent.
Köszönöm a segítségeteket előre is!

trobert2:
Üdv!

Szerintem a sikerhez első sorban az akarat erődet kell rendbe hoznod!
el kell döntened magadban hogy végig csinálod e azt a kemény utat ami a sikerhez kell vagy sem!
Ha végig csinálod akkor elégedett leszel magaddal,ha nem csinálod meg akkor örökre dagadt disznó leszel!

ezután étkezésed kell rendbe rakni,erre kérj meg valakit a ki segít neked megírni egy megfelelő kajatervet!
Valamilyen sportot be kellene iktatnod napi rendszerességgel,vagy akár elég a bicajozás és az intenzív séta is,lényeg hogy napi rendszerességgel intenzíven csináld!
A gyógyszereket szerintem felejsd el,kitartás kaja,és sport más nem kell a sikerhez!

try2bebig:

--- Idézetet írta: trobert2 - 2011. Május 14. - 11:09:24 ---Üdv!

Szerintem a sikerhez első sorban az akarat erődet kell rendbe hoznod!
el kell döntened magadban hogy végig csinálod e azt a kemény utat ami a sikerhez kell vagy sem!
Ha végig csinálod akkor elégedett leszel magaddal,ha nem csinálod meg akkor örökre dagadt disznó leszel!

ezután étkezésed kell rendbe rakni,erre kérj meg valakit a ki segít neked megírni egy megfelelő kajatervet!
Valamilyen sportot be kellene iktatnod napi rendszerességgel,vagy akár elég a bicajozás és az intenzív séta is,lényeg hogy napi rendszerességgel intenzíven csináld!
A gyógyszereket szerintem felejsd el,kitartás kaja,és sport más nem kell a sikerhez!

--- Idézet vége ---

Szerintem ő nem ilyen választ várt :) hanem azt, hogy leírsz neki egy csodaszert, amivel megoldod a gondjait. Szerintem segíteni nem tudsz rajta, mivel ő is leírta, hogy mi a gondja (akaraterő), azt meg senki nem adhat neki.

bleedingthesky:

--- Idézetet írta: trobert2 - 2011. Május 14. - 11:09:24 ---Üdv!

Szerintem a sikerhez első sorban az akarat erődet kell rendbe hoznod!
el kell döntened magadban hogy végig csinálod e azt a kemény utat ami a sikerhez kell vagy sem!
Ha végig csinálod akkor elégedett leszel magaddal,ha nem csinálod meg akkor örökre dagadt disznó leszel!

ezután étkezésed kell rendbe rakni,erre kérj meg valakit a ki segít neked megírni egy megfelelő kajatervet!
Valamilyen sportot be kellene iktatnod napi rendszerességgel,vagy akár elég a bicajozás és az intenzív séta is,lényeg hogy napi rendszerességgel intenzíven csináld!
A gyógyszereket szerintem felejsd el,kitartás kaja,és sport más nem kell a sikerhez!

--- Idézet vége ---

Hello, köszi a válaszod.

Sokszor eldöntöm, de hamar feladom, a fáradtság miatt.
Ezért szeretnék gyógyszeres segítséget is kérni, úgy gondolom az a gáz, ha valaki nem tesz semmit azért, amit el akar érni, de mellé segítséget igénybevenni (akár gyógyszer formájában) szerintem nem szégyen, annyira ismerem magamat, hogy kelleni fog nekem a hatékonyság növelése érdekében.
Összeállított diétás étrendnek örülnék, tipikus magyar ember vagyok, aki szeret jókat és zsírosakat enni, tudom ez is probléma. De hosszútávon szerintem nem fog menni a csak csirkemell és rizs vagy saláta kombó :(
Nem keresek kibúvókat csinálnám szívesen a sportot a kemény napi fizikai és szellemi leterheltségem után is, de szükségem lenne valami doppingra, ami feldobna és újult erőre kapnék, mert sokszor álmosságtól majd leesek bringáról, olyanokat ásítok. (diétás étrend, vagy kevés kaja meg hatványozza az energiaszint csökkenést)

Pretorian:

--- Idézetet írta: bleedingthesky - 2011. Május 15. - 09:12:00 ---
--- Idézetet írta: trobert2 - 2011. Május 14. - 11:09:24 ---Üdv!

Szerintem a sikerhez első sorban az akarat erődet kell rendbe hoznod!
el kell döntened magadban hogy végig csinálod e azt a kemény utat ami a sikerhez kell vagy sem!
Ha végig csinálod akkor elégedett leszel magaddal,ha nem csinálod meg akkor örökre dagadt disznó leszel!

ezután étkezésed kell rendbe rakni,erre kérj meg valakit a ki segít neked megírni egy megfelelő kajatervet!
Valamilyen sportot be kellene iktatnod napi rendszerességgel,vagy akár elég a bicajozás és az intenzív séta is,lényeg hogy napi rendszerességgel intenzíven csináld!
A gyógyszereket szerintem felejsd el,kitartás kaja,és sport más nem kell a sikerhez!

--- Idézet vége ---

Hello, köszi a válaszod.

Sokszor eldöntöm, de hamar feladom, a fáradtság miatt.
Ezért szeretnék gyógyszeres segítséget is kérni, úgy gondolom az a gáz, ha valaki nem tesz semmit azért, amit el akar érni, de mellé segítséget igénybevenni (akár gyógyszer formájában) szerintem nem szégyen, annyira ismerem magamat, hogy kelleni fog nekem a hatékonyság növelése érdekében.
Összeállított diétás étrendnek örülnék, tipikus magyar ember vagyok, aki szeret jókat és zsírosakat enni, tudom ez is probléma. De hosszútávon szerintem nem fog menni a csak csirkemell és rizs vagy saláta kombó :(
Nem keresek kibúvókat csinálnám szívesen a sportot a kemény napi fizikai és szellemi leterheltségem után is, de szükségem lenne valami doppingra, ami feldobna és újult erőre kapnék, mert sokszor álmosságtól majd leesek bringáról, olyanokat ásítok. (diétás étrend, vagy kevés kaja meg hatványozza az energiaszint csökkenést)

--- Idézet vége ---

Hát én erre annyit tudok mondani, hogy el kéne dönteni melyik nyújt neked több örömöt: Az h jókat eszel, vagy hogy jól érzed magad a bőrödben...
És hidd el tapasztalatból mondom, mert 14 évesen 130 kiló körül voltam.
Arra meg, hogy álmos vagy ott a koffeintabletta példának okaként, de van még csomó egyéb módszer is.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése