2024. Május 19. - 15:00:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más nagyon okos vélemények, termékekről, árakról stb...  (Megtekintve 19844 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 04. - 13:08:03
Megtekintve 19844 alkalommal

MaRC1

Vendég
hi!
várható a közel jövőven, hogy az üzlet további márkákkal bővül? ill vannak olyan termékek amik nincsenek feltéve az oldalra a választékba? lehet h hülye kérdés, de ez van:)
köszi a választ! :-}

2007. November 04. - 13:09:50
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hi!
várható a közel jövőven, hogy az üzlet további márkákkal bővül? ill vannak olyan termékek amik nincsenek feltéve az oldalra a választékba? lehet h hülye kérdés, de ez van:)
köszi a választ! :-}

Nem várható, soha többet nem hozunk egy új terméket sem.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 04. - 13:18:49
Válasz #2
Nem elérhető

Bubee


hi!
várható a közel jövőven, hogy az üzlet további márkákkal bővül? ill vannak olyan termékek amik nincsenek feltéve az oldalra a választékba? lehet h hülye kérdés, de ez van:)
köszi a választ! :-}

Nem várható, soha többet nem hozunk egy új terméket sem.  ;D

 Łł=  !+"%
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 04. - 13:23:57
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hi!
várható a közel jövőven, hogy az üzlet további márkákkal bővül? ill vannak olyan termékek amik nincsenek feltéve az oldalra a választékba? lehet h hülye kérdés, de ez van:)
köszi a választ! :-}

Egyébként sok termék nincs még fenn ezen az oldalon. Több termék: www.extremefit.hu

Hamarosan mégtöbb új termék lesz fenn...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 04. - 14:01:42
Válasz #4
Nem elérhető

tomi


Marc1, mondanál pár márkát/terméket amikre gongolsz? Mit szeretnél látni?
Up the dose, lift the most!

2007. November 06. - 23:32:42
Válasz #5

MaRC1

Vendég
hi! tudom hogy senkinek sem lehet tökéletesen eleget tenni:)
íme néhány jó kis termék:) (ha már van nálatok, és elkerülte volna figyelmemet, akkor elnézést) o:)

fehérje: Cytosport Muscle Milk, Ergopharm GF Pro, Xtreme Formulations Ultra Peptide
kreatin: Controlled Labs Green MAGnitude
glutamin: SciVation Xtend
aminosav: Controlled Labs Purple Wraath (EAA&BCAA)
zsírégető:  Controlled Labs Red Acid Gen2, Gaspari Nutrition Thermogenic Thyrotabs, Recomp Performance Nutrition DCP
vitamin: Controlled Labs Orange Triad, Now Adam,Opti-men
energizáló (stimuláló mentes): Applied Nutriceuticals RPM, Applied Nutriceuticals DRIVE
izomnövelő: EST Methyl-E, I Force Testabolan, Molecular Nutrition X Factor, Recomp Performance Nutrition Havoc
MAN Body Octane, BCS Mayhem, IForce BOLD
anti-esztrogén: Innovative Body Enhancement Epistane

ennyi:) {-)

2007. November 07. - 09:42:11
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hi! tudom hogy senkinek sem lehet tökéletesen eleget tenni:)
íme néhány jó kis termék:) (ha már van nálatok, és elkerülte volna figyelmemet, akkor elnézést) o:)

fehérje: Cytosport Muscle Milk, Ergopharm GF Pro, Xtreme Formulations Ultra Peptide
kreatin: Controlled Labs Green MAGnitude
glutamin: SciVation Xtend
aminosav: Controlled Labs Purple Wraath (EAA&BCAA)
zsírégető:  Controlled Labs Red Acid Gen2, Gaspari Nutrition Thermogenic Thyrotabs, Recomp Performance Nutrition DCP
vitamin: Controlled Labs Orange Triad, Now Adam,Opti-men
energizáló (stimuláló mentes): Applied Nutriceuticals RPM, Applied Nutriceuticals DRIVE
izomnövelő: EST Methyl-E, I Force Testabolan, Molecular Nutrition X Factor, Recomp Performance Nutrition Havoc
MAN Body Octane, BCS Mayhem, IForce BOLD
anti-esztrogén: Innovative Body Enhancement Epistane

ennyi:) {-)


Ja, itt van néhány jó kis termék. :D Végezzünk egy felmérést is hozzá. Jelentkezzen itt az, aki megrendelné ezeket, ha most azt mondanám, hogy jövő héten mindet lehet kapni nálunk? Csak nehogy lefagyjon a szerver a tolongástól. :D

Az is igaz, hogy kb. két hét és újra lesz MuscleMilk az extremefit-nél egyébként.

Mi mutattuk be Magyarországon először pl a MuscleMilket kb. 2 éve. Majdnem szó szerint ránkrohadt!!! Pedig tényleg jó termék.

ErgoPharm GF pro. yes, jó termék, csak kb. 2 ember venné meg Magyarországon, mert az ára a csillagos ég.

Rengeteg a felsorolásból egyáltalán nem nagy szám. Inkább sok a "hype" körülötte amerikában és ennyi, mint pl. scivation glutamin. Semmivel sem jobb a többi glutaminnál...

Gaspari - Thermo thyrotabs mindig van nálunk és kb egy éve fenn is van itt az áruházban is és az extremefit-nél is.

Controlled labs: just a big fucking Joke!!!

Molecular X Factor: Benne van a Gaspari - Halodrol Liquigel-jében, mint összetevő és a Halodrol messze jobb és összetettebb termék, mint az X factor!

Tudod mit Marci, tedd bele a pénzedet te ezekbe a termékekbe és raktározd őket te itt Magyarországon, amig rád nem rohadnak...Sorry, de tényleg rádrohadnának....
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 07. - 21:49:16
Válasz #7

MaRC1

Vendég
Nem csodálom hogy rátok rohadtak a termékek, azért az áráért amennyit kértek értük, de hasonlítsad össze az amerikai és magyar termék árakat, és az amerikai és magyar fizetéseket. Ezek tükrében talán újdonság, de nem csodálom hogy rátok rohadtak. Ezen kéne elgondolkodni...

2007. November 07. - 21:52:24
Válasz #8
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem csodálom hogy rátok rohadtak a termékek, azért az áráért amennyit kértek értük, de hasonlítsad össze az amerikai és magyar termék árakat, és az amerikai és magyar fizetéseket. Ezek tükrében talán újdonság, de nem csodálom hogy rátok rohadtak. Ezen kéne elgondolkodni...
Még egy nagy tudós... ;D

Hogy min kellene elgondolkoznod azt majd beírja Efit...nekem erre most nincs időm... :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 08. - 02:24:33
Válasz #9
Nem elérhető

The Rock


Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 08. - 07:09:10
Válasz #10
Nem elérhető

hopika


Egy plusz-egy minusz kiosztva...jó reggelt! /:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 08. - 07:26:30
Válasz #11
Nem elérhető

tomi


Andro a válaszon jót röhögtem. Az elején érződik, hogy kicsit elszállt az agyad és nem éppen finomnan gépelted be a választ, a közepe tökéletes és tényleg gratulálok ehhez a sok munkához, amit megtesztek. A végén ismét elborul az agyad, gondolom újra elolvastad hiperagyunk hsz-ét. Nyugodj meg hülyék minig is voltak és vannak. Marc1 küldj légyszives ezekről a termékekről egy általad készített fotót, lássuk neked mi van meg belőlük.  :-)!
Up the dose, lift the most!

2007. November 08. - 07:33:21
Válasz #12
Nem elérhető

Bubee


Nem csodálom hogy rátok rohadtak a termékek, azért az áráért amennyit kértek értük, de hasonlítsad össze az amerikai és magyar termék árakat, és az amerikai és magyar fizetéseket. Ezek tükrében talán újdonság, de nem csodálom hogy rátok rohadtak. Ezen kéne elgondolkodni...

Ahelyett h baromságokat írnál inkább örülhetnél annak h van olyan embercsoport ebben az országban akik ilyen termékeket az orrod elé tesznek, ezüst tálcán kínálva. Ráadásul ez az embercsoport tesz azért h hivatalos forgalmazója legyen bizonyos cégeknek, ezáltal olyanokat tehet meg amit más nem, és ezekből szintén mi, te profitálunk. Lásd akciók, ingyen tesztek stb. Nem tudom miért nem lehet elgondolkodni egy kicsit. És igen, valóban drágák, főleg annak akinek nincs önálló keresete, de pl én tisztában vagyok azzal h miért drága és elfogadom, mert máshogy úgyse lehetne megoldani. Egyébként az árért valamennyire kárpótol egyes termékek minősége, megbízhatósága is.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. November 08. - 10:02:17
Válasz #13
Nem elérhető

BrianB


Ne legyetek már ilyen gonoszak! Ő csak arra célzott, hogy mi lenne, ha profilt váltanátok...EftremeFit A Magyar Badis Társadalomért Szeretetszolgálat. :-):-)::És legyen minden ingyen!!! Vagy legalábbis Ti ne keressetek rajta, mert az ugye magyar szemlélet szerint lehúzás, pofátlanság,stb... ;D

2007. November 08. - 11:01:04
Válasz #14
Nem elérhető

ViCtor


Andro,  Łł=

Viszont, én rendszres vásárlója vagyok az efitnek. Megtehetném azt, h otthon a seggemet áztatva megrendelgetem magamnak a dolgokat állandóan, de nem. Van kedvem bejárkálni, körülnézni, elmélázni, beszélgetni. Állandóan plussz infokkal jövök ki a boltból és jó szájízzel.
Ráadásúl, azért írok, hogy tudassam veletek, h szemmel láthatóan is kurva nagy a forgalmuk. Reggel még ki van pakolva minden, este már, mintha buli után lennénk! Sok polc kiürűlt. Rengetegszer van úgy, h vásárlási tervel megyek, és nincs az a termék, amit beterveztem. Viszont, van miből választani, és nem tudok kétségbeesni.
Hol az endorush fogy el állandóan, ...a bolt bejáratánál meg 50 üres endo-s karton, figyel szétszaggatva. Hol a tápláló-szeletek tünnek el... és még sorolhatnám.
Nem tudom, én nem értek a járulékos költségekhez a tax-okhoz, biztos nem kispálya az money-ban, sőt a "melósok" járulékos költségei sem, de mikor beleszámoltam,h mekkora bevételük lehet forintba... volt egy összeg, ahonnan már nem nem számoltam tovább:)

A boltosok, illettve andro is -személyes tapasztalatom- , h segítőkészek, türelmesek, képesek órákig felvilágosítást adni.

Többször volt már ingyen-tesztre lehetőség az elmúlt években, az árak folymatosan csökkennek, és a megadott árakra is állandó kedvezmények vannak.

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.