Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2047/2537) > >>

dino:

--- Idézetet írta: andras123 - 2015. Március 23. - 17:24:10 ---
--- Idézetet írta: supchh - 2015. Március 23. - 14:02:33 ---Sziasztok,
A mennyi ideig sem mindegy. Most olvastam máshol, hogy legfeljebb 3 hétig jó még bac vízben is. Ez létezik?

--- Idézet vége ---
a hutobe tegyel merot,oszt figyeld 4 fokon peldaul a hutot tekergetni koll ,azt mondja
fugg a termek minosegetol a gyartotol o, vegyel digitalis tesztelot,
28 ora a felezesi ideje ha belovod magad, 10 ora utan is megnezheted ha mutat valamennyi mIU/ml
Dino hogy erted hogy elment 10nap alatt,elhasznaltad vagy a komponensek ? megbomlomttak
reggeben mar tanalkoztam disulfid kotesvel,lehet hogy hat hiaba mass kotesik is szethullanak
Szerintem Supchh teszteld magadat vagy ot es kesz, ha mar belotted magad es nem megy a dolog
kerverjel ki magadnak uj drogot ,azt mondja,
Supchh nemreg az enrszemrol volt olyan meglatas,hogy erdemesebb lehet 200 I.U.venni oszt kesz

--- Idézetet írta: andras123 - 2015. Január 11. - 18:04:26 ---Hat ez a propionate lehetseges nem a te legjobb parod lesz, de akt ha a fejedbe vetted,
de a vizhajtasnak meg a fogyosnak nem az lenne a legjobb lejatszasa, hogy anabolikus szer aromataz inhibitorval,
van olyan jo hogy, valamikor meg fellepes elott veseteakot ittak az emberek,
de tehetnel probad oda egy zsarlofu teat , vagy az a zold tea is nagy jatekos,csalan tead, ha nem szereted a vizet
elis felejtettem hogy mar ott van hogy nem kell tarolgatnod, se darabolnod, vannak itt europaba 500 sokk,250meg 100as olaszba
de van 200 csak messzi, tul a nagy atlanti ocanon tul, de ugorj be,megnezem mar a terkepet, mert nem tudom hogy hol vagyok
Efitmester jok ezek az uj kis figurak  ;D   ;)

--- Idézet vége ---
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,Szikla33,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

--- Idézet vége ---

elhasznaltam 10 nap alatt. minden masnap 2 egyseg

andras123:
Szia Dino!  #:-) Ja  eszszeru enszerintem is ... es volt a cselekedeted!
Kellemes delutant kivanok mindenkinek!

chexhon:
volt erről szó már a fórumon, NaCl-es oldatban nem áll el elég ideig, viszont bakteriosztatikus vízben is max 4hétig érdemes tárolni. ha kiszámoljátok, mondjuk heti 2x300iu adagolással, akkor 4hét alatt 2400iu megy el, vagyis a felét ki kell dobni, vagy haverral kell közösen tolni.

andras123:

--- Idézetet írta: chexhon - 2015. Március 24. - 23:20:05 ---volt erről szó már a fórumon, NaCl-es oldatban nem áll el elég ideig, viszont bakteriosztatikus vízben is max 4hétig érdemes tárolni. ha kiszámoljátok, mondjuk heti 2x300iu adagolással, akkor 4hét alatt 2400iu megy el, vagyis a felét ki kell dobni, vagy haverral kell közösen tolni.

--- Idézet vége ---
Chexhon  #:-)
Ja, vagy ,vagy 2x300 8 hetig azt mondja az utolsot meg az izi vegett belonni az egszet
,dehat vannak digitalis merok,nem koll koslatni,igaze
vagy tenyleg koll koslatni, nos kisseb kiszerelest felkuatani,Svajcba nem osmerem a gyogyszertarba
valo magatartasukat,de Nemetbe lehet koslatas eredmennyel jarna
Jo ejszakat mindenkinek!
Maszat  --)

supchh:

--- Idézetet írta: andras123 - 2015. Március 24. - 23:41:36 ---
--- Idézetet írta: chexhon - 2015. Március 24. - 23:20:05 ---volt erről szó már a fórumon, NaCl-es oldatban nem áll el elég ideig, viszont bakteriosztatikus vízben is max 4hétig érdemes tárolni. ha kiszámoljátok, mondjuk heti 2x300iu adagolással, akkor 4hét alatt 2400iu megy el, vagyis a felét ki kell dobni, vagy haverral kell közösen tolni.

--- Idézet vége ---
Chexhon  #:-)
Ja, vagy ,vagy 2x300 8 hetig azt mondja az utolsot meg az izi vegett belonni az egszet
,dehat vannak digitalis merok,nem koll koslatni,igaze
vagy tenyleg koll koslatni, nos kisseb kiszerelest felkuatani,Svajcba nem osmerem a gyogyszertarba
valo magatartasukat,de Nemetbe lehet koslatas eredmennyel jarna
Jo ejszakat mindenkinek!
Maszat  --)

--- Idézet vége ---

Szia András,
Milyen az a digitális mérő? Nekem ez abszolút új. Mit lehet mérni vele?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése