2024. Április 27. - 15:23:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzésterv  (Megtekintve 53331 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Január 20. - 18:31:50
Válasz #75
Nem elérhető

Milo


Bocsi annyit elírtam hogy kedden van a váll és szerdán a láb
Riceman

2011. Január 20. - 18:38:59
Válasz #76
Nem elérhető

trobert2


nyaktól nyomás rúddal az egy alap gyakorlat,azt tedd be!
figyelj arra hogy teljesen engedd le!
attól jó nagy és széles vállad lesz!
Hát az a 32,5 ös oldal emelés az érdekes!
elhiszem hogy annyival csinálod,de valószínű rosszul!
nézd meg a vida videókat  " Boldevír 16kg- al csinálja,és aki szabályosan 15-20kg al oldalemel az nagyon erős ember!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 20. - 18:43:55
Válasz #77
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nyaktól nyomás rúddal az egy alap gyakorlat,azt tedd be!
figyelj arra hogy teljesen engedd le!
attól jó nagy és széles vállad lesz!
Hát az a 32,5 ös oldal emelés az érdekes!
elhiszem hogy annyival csinálod,de valószínű rosszul!
nézd meg a vida videókat  " Boldevír 16kg- al csinálja,és aki szabályosan 15-20kg al oldalemel az nagyon erős ember!
Láttam már szabályosan oldalemelni valakit 22kg-mal, de akkora válla volt, mint egy ágyúgolyó.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 20. - 18:44:58
Válasz #78
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 20. - 18:46:34
Válasz #79
Nem elérhető

Milo


Nyakmögülnyomást is szoktam csinálni,egykezesekkel annyiból jobban szeretem mer nagyobb a mozgástartomány, hát az oldalemelést 32,5 el nyílván nem lassan baromi szabályosan csinálom,de érzem tőle a vállam, és ahogy egyre kissebb súlyhoz érek már teljesen lassan kontroláltan csinálom.Főként arra lennék kiváncsi hogy ha mell után péntekre beraknék egy kis vállat azzal nem edzeném e túl és ennyi gyakorlattal mint amit írtam mehet e vagy kevesebb legyen.
Riceman

2011. Január 20. - 18:54:26
Válasz #80
Nem elérhető

trobert2


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 20. - 19:00:01
Válasz #81
Nem elérhető

trobert2


Nyakmögülnyomást is szoktam csinálni,egykezesekkel annyiból jobban szeretem mer nagyobb a mozgástartomány, hát az oldalemelést 32,5 el nyílván nem lassan baromi szabályosan csinálom,de érzem tőle a vállam, és ahogy egyre kissebb súlyhoz érek már teljesen lassan kontroláltan csinálom.Főként arra lennék kiváncsi hogy ha mell után péntekre beraknék egy kis vállat azzal nem edzeném e túl és ennyi gyakorlattal mint amit írtam mehet e vagy kevesebb legyen.

Sok mindenkit ismerek akik mell után vállaznak!
szerintem nem sok,bár én a csigás oldal emelés helyett,állig húzást csinálnék!!

Én így csinálnám!
Nyaktól nyomás kézi súlyzóval 4*10 kis súllyal
nyaktól nyomás rúddal 4*8 na itt már mehet nagy súly
oldal emelés 4*10
döntött törzsü oldalemelés
 következő héten pedig
nyaktól nyomás
előre emelés
állig húzás
oldal emelés
döntött törzsü oldal emelés
folyamatosan ezeket variálnám!
de kinek a pap kinek a papné ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 20. - 19:06:50
Válasz #82
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 20. - 19:08:51
Válasz #83
Nem elérhető

trobert2


Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 20. - 19:24:08
Válasz #84
Nem elérhető

Milo


Tehát akkor mehet a heti kettő váll? Egy kedden , egy lájtosabb pedig pénteken mell után
Riceman

2011. Január 20. - 19:27:17
Válasz #85
Nem elérhető

trobert2


Tehát akkor mehet a heti kettő váll? Egy kedden , egy lájtosabb pedig pénteken mell után
szerintem mehet!
ha fel akarod hozni,csak ez a megoldás!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 20. - 21:10:56
Válasz #86
Nem elérhető

Pretorian


Bár én még elég kezdő vagyok, úgy vélem hogy egy istenes mellezés után már nem igazán mennek a váll gyakorlatok, vagyis pontosabban a nyomók nem, de ez csak az én személyes tapasztalatom, meg amiket másoktól hallottam.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 20. - 21:26:16
Válasz #87
Nem elérhető

Milo


ezért írtam hogy a mellezés utáni váll így nézne ki:3*oldalemelés,3*döntött törzsü,3*előreemelés
Riceman

2011. Január 20. - 21:34:18
Válasz #88
Nem elérhető

Pretorian


ezért írtam hogy a mellezés utáni váll így nézne ki:3*oldalemelés,3*döntött törzsü,3*előreemelés

Sztem ez működhet, bár számíts rá, hogy gyengébb leszel. Legalábbis én csináltam már így mell mellett és itt gyengébben ment, de hozzátenném h szebben formálódott.
Mindenesetre próbáld ki, mert mindenki máshogy reagál a gyakorlatokra és hátha neked jól fog hozni.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 20. - 22:37:18
Válasz #89
Nem elérhető

trobert2


ezért írtam hogy a mellezés utáni váll így nézne ki:3*oldalemelés,3*döntött törzsü,3*előreemelés

Sztem ez működhet, bár számíts rá, hogy gyengébb leszel. Legalábbis én csináltam már így mell mellett és itt gyengébben ment, de hozzátenném h szebben formálódott.
Mindenesetre próbáld ki, mert mindenki máshogy reagál a gyakorlatokra és hátha neked jól fog hozni.
a mell melletti váll edzés csak kiegészítő,nem is kell teljes értékűnek lennie!
mikor magába van a váll akkor kell jól meghúzni!
mindég változtasd ne ragadj le ennél a 3 nál!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE