2024. Június 02. - 18:42:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2511298 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2021. Június 01. - 10:09:14
Válasz #12075
Nem elérhető

Protfor4


Na köszönöm, többen segítettek az ösztrogén szabályozásában kicsit. A kúra a következő módon alakulna.

Sustanon 750mg/hét,(névleges érték) Deca (ráírt érték)300mg/hét 2.héttől 3*0,25mg Arimidex. Nolva gyno gyanunál jön képbe. Proviron nincs. A kúra befejeztével HCG+Clomid.

Két kérdésem még lenne. Arimidexet felvigyem 6 héttől 1mg-re/hét? A másik hogy meddig szoktátok vinni, a kúra végéig vagy a levezetése is részt vesz? Ez így megfelelő lenne?

Köszönöm

2021. Június 01. - 14:30:26
Válasz #12076
Nem elérhető

Kareszx


Sziasztok valakinek van infója omega vagy master masteronról? Működnek mint masteron vajon?

2021. Június 09. - 21:20:09
Válasz #12077
Nem elérhető

Grifith


Hello mindenki új vagyok. Kérdésem 2 hétig 400 propi 2-10 hétig teszt ena 500. 5 héttől winyo 0,5 minden másnap vagy szemes stana 30-50 mg naponta. 1-10 hétig proviron minden nap 2 szem kúra után hcg +nolvadex. Első milyen? Cél tiszta tömeg növelése.

2021. Június 09. - 21:30:50
Válasz #12078
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Egyik fórumon azt írják hogy ha kreatint is használsz szteroidokkal együtt, akkor az fokozza a szteroidok hatását. Valakinek info erről?

2021. Június 09. - 22:48:53
Válasz #12079
Nem elérhető

G


Sziasztok. Egyik fórumon azt írják hogy ha kreatint is használsz szteroidokkal együtt, akkor az fokozza a szteroidok hatását. Valakinek info erről?

Aztán miért fokozná vagy rontaná egyik a másik hatását,  mi köze egyáltalán egyiknek a másikhoz.... az egyik egy tápanyag a másik meg egy hormon.
Elárulom még a nátrium meg a kálium is "fokozza" a hatásuk :D

2021. Június 09. - 23:43:45
Válasz #12080
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok. Egyik fórumon azt írják hogy ha kreatint is használsz szteroidokkal együtt, akkor az fokozza a szteroidok hatását. Valakinek info erről?

Az egyiknek mi köze a másikhoz?
Sokat nem ért hozta aki írta!

2021. Június 11. - 05:01:49
Válasz #12081
Nem elérhető

Glacika


"Nem okoskodni akarok,de a szteroidok egyik hatasa magasfokú creatin foszfat szintezis+feherjeszintezis.Tehat ha creatint hasznalsz nagyobb lesz a tömeged mint nelküle."

EZT ÍRTA AZ ARC

2021. Június 11. - 10:41:11
Válasz #12082
Nem elérhető

G


"Nem okoskodni akarok,de a szteroidok egyik hatasa magasfokú creatin foszfat szintezis+feherjeszintezis.Tehat ha creatint hasznalsz nagyobb lesz a tömeged mint nelküle."

EZT ÍRTA AZ ARC

Őszintén ez igaz is meg nem is.... ha most elképzelünk egy párhuzamos univerzumot ugyanaz az ember, edzés, kaja, kúra az egyik használ 5 g kreatint edzés után a másik meg nem szerinted mi és mennyi lesz a különbség?....
Meg amúgy is a kreatin az egyik legalapabb tápkieg kb 10 éve nem volt olyan edzésem ami után nem volt a turmixomban....
De ahogy írtam nátrium+kálium szabályozza a sejten kívüli-belüli vízmozgást, a magnézium+kalcium az izom összehúzódást-elernyedést, a magnézium még vagy 300 enzematikus folyamatban vesz részt, a cink meg az RNS szintézishez kell, meg az emberi test 60% víz szóval érted...
Meg azon is lehet lovagolni hogy mi az hogy "tömeg", tolok növit+meg inzulint, meg manipulálom az ásványi anyag bevitelem 1 hétig megnövelem a sejten belüli vizet meg glikogént és még egy CT is azt mutatja ki hogy nőtt a száraz izomtömegem.
Amúgy az meg hogy a szteroidok növelik a fehérje szintézist meg a nitrogén vissza tartást is mivel ezek beteg embereknek lettek kitalálva pont azért jók mert a kevesebb kaja jobban "hasznosult" szóval igazából annyi fehérjét sem kéne ennünk.

A lényeg a kreatin alap kiegészítő, kúrában meg kúra nélkül is használd edzés után legalább, segít majd igen, jelentőset nem.

2021. Június 11. - 18:11:22
Válasz #12083
Nem elérhető

Grifith


Valaki segítsen legyen olyan kedves  :-)->

2021. Június 12. - 08:05:36
Válasz #12084
Nem elérhető

kalmanka


Hello mindenki új vagyok. Kérdésem 2 hétig 400 propi 2-10 hétig teszt ena 500. 5 héttől winyo 0,5 minden másnap vagy szemes stana 30-50 mg naponta. 1-10 hétig proviron minden nap 2 szem kúra után hcg +nolvadex. Első milyen? Cél tiszta tömeg növelése.

gondolom gyors inditásnak gondoltad a propit 2 hétig, aztán ena. nem tudom van-e értelme. ena felezési ideje kb 4-5 nap, vagyis megközelitőleg a hatása is ennyi idő alatt szokott beindulni (nem ekkor üt be, hanem kb. innen lehet már érezni). én lehet elhagynám ezért  az elejéről a propit.

sokan sok helyen leirták, hogy a Provironnak nincs értelme a kúra alatt, bár van egy ilyen régi becsipődés, hogy az kell! Anastrazole (ez a hatóanyag) kell neked kúra alatt, amikor elkezded érezni a testot. valamint ugyan nem irtad mennyire vagy rutinos, de heti 500 NI HCG-t szoktak még javasolni kúra alatt.

Stana meg izléstől függően napi, vagy minden másnap 50mg.

2021. Június 12. - 13:26:20
Válasz #12085
Nem elérhető

G


Hello mindenki új vagyok. Kérdésem 2 hétig 400 propi 2-10 hétig teszt ena 500. 5 héttől winyo 0,5 minden másnap vagy szemes stana 30-50 mg naponta. 1-10 hétig proviron minden nap 2 szem kúra után hcg +nolvadex. Első milyen? Cél tiszta tömeg növelése.

Szia!
Tök fölösleges ez a 2 hétig propit nyomok aztán utána az ena, ha így akarod akkor egyből kezd a propit az enával, de én sok értelmét nem látom attól hogy nem érzed az a tesztó gyakorlatilag észtertől függetlenül már szinte órákkal később a véredben van. Én azért 12 hétre kihúznám.
Wini inkább a szemes változat, injekciós csak ha olaj bázisú, bár az inkább egy kozmetikai jellegű cucc szóval ha nincs 10% alatt a testzsírod sokat nem fogsz látni belőle cserébe üti a májad, akkor már inkább anavar vagy valamilyen SARM az jóval több tömeget hozna.
Provi felejtős már 100 leírtam meg ez a napi 2 szem egy hasraütésszerű dózis, egy normális aromatáz inhibítor kell aromasin, arimidex, letrozol és ha tapasztalt felhasználó vagy mehet "érzésre" de a vérkép alapján a biztos.
Kúra közben min heti 1*500 IU HCG.
A tiszta tömegnövelés meg a kaján múlik, tolhatsz danát meg decát is ha tiszta a kajád nem fogsz zsírosodni max az ideiglenes víz visszatartás lesz több.

2021. Június 12. - 13:31:21
Válasz #12086
Nem elérhető

G


Hello mindenki új vagyok. Kérdésem 2 hétig 400 propi 2-10 hétig teszt ena 500. 5 héttől winyo 0,5 minden másnap vagy szemes stana 30-50 mg naponta. 1-10 hétig proviron minden nap 2 szem kúra után hcg +nolvadex. Első milyen? Cél tiszta tömeg növelése.

gondolom gyors inditásnak gondoltad a propit 2 hétig, aztán ena. nem tudom van-e értelme. ena felezési ideje kb 4-5 nap, vagyis megközelitőleg a hatása is ennyi idő alatt szokott beindulni (nem ekkor üt be, hanem kb. innen lehet már érezni). én lehet elhagynám ezért  az elejéről a propit.

sokan sok helyen leirták, hogy a Provironnak nincs értelme a kúra alatt, bár van egy ilyen régi becsipődés, hogy az kell! Anastrazole (ez a hatóanyag) kell neked kúra alatt, amikor elkezded érezni a testot. valamint ugyan nem irtad mennyire vagy rutinos, de heti 500 NI HCG-t szoktak még javasolni kúra alatt.

Stana meg izléstől függően napi, vagy minden másnap 50mg.

Csak érdekességként 4-szeres felezési idő ameddig egy hatóanyag eléri a maximális koncentrációt a vérben bár ezt szteroidoknál lehet gyorsítani a beadási gyakoriság növelésével (meg attól is függ hogy hova adod be és milyen a hordozó olaj benne)
5-szörös felezési idő meg egy hatóanyag teljes kiürülése.

2021. Június 12. - 17:20:05
Válasz #12087
Nem elérhető

kalmanka


Hello mindenki új vagyok. Kérdésem 2 hétig 400 propi 2-10 hétig teszt ena 500. 5 héttől winyo 0,5 minden másnap vagy szemes stana 30-50 mg naponta. 1-10 hétig proviron minden nap 2 szem kúra után hcg +nolvadex. Első milyen? Cél tiszta tömeg növelése.

Szia!
Tök fölösleges ez a 2 hétig propit nyomok aztán utána az ena, ha így akarod akkor egyből kezd a propit az enával, de én sok értelmét nem látom attól hogy nem érzed az a tesztó gyakorlatilag észtertől függetlenül már szinte órákkal később a véredben van. Én azért 12 hétre kihúznám.
Wini inkább a szemes változat, injekciós csak ha olaj bázisú, bár az inkább egy kozmetikai jellegű cucc szóval ha nincs 10% alatt a testzsírod sokat nem fogsz látni belőle cserébe üti a májad, akkor már inkább anavar vagy valamilyen SARM az jóval több tömeget hozna.
Provi felejtős már 100 leírtam meg ez a napi 2 szem egy hasraütésszerű dózis, egy normális aromatáz inhibítor kell aromasin, arimidex, letrozol és ha tapasztalt felhasználó vagy mehet "érzésre" de a vérkép alapján a biztos.
Kúra közben min heti 1*500 IU HCG.
A tiszta tömegnövelés meg a kaján múlik, tolhatsz danát meg decát is ha tiszta a kajád nem fogsz zsírosodni max az ideiglenes víz visszatartás lesz több.

:) a mester is megerősitett!

a vizes wini valóban elég szar. ha valamiben elszaporodik valamilyen baci, vagy virus, na akkor az az! inkább az olajos!

2021. Június 12. - 17:46:29
Válasz #12088
Nem elérhető

kappl


Kalmanka te is eléggé otthon vagy a témákban, szóval nyugodtan megadhatod magadnak is a mesteri címet :D :D

2021. Június 12. - 18:58:00
Válasz #12089
Nem elérhető

Kamagraking




:) a mester is megerősitett!

a vizes wini valóban elég szar. ha valamiben elszaporodik valamilyen baci, vagy virus, na akkor az az! inkább az olajos!
[/quote]

Hogyan szaporodik el benn e baci vagy vírus ha van benne benzyl alcohol?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit