2024. Április 29. - 14:19:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rövid hírek  (Megtekintve 91099 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. December 11. - 15:37:00
Válasz #225
Nem elérhető

syntha


Syntha

Én itt élek már Svédbe 5 éve, úgy hogy tudom hogy milyenek  ;) Tájékozodj egy kicsit mielőtt beszólsz  ::)

Feltételezem személyesen ismered,Magnus Samuelssont is,és ő elmondta neked,hogy csak tehéntejet ivott egész életében.Esetleg őt is beszokták vinni "ilyen vizsgálatra"? ::)


Osztálytársam ismeri személyesen mivel egy kondiba edzenek :) Èn Linköpingbe lakok és Magnus Samuelsson meg Kistába ami Linköping külvárosa. És a válasz igen, már ö is volt számtalanszor dopping vizsgálaton   ::)  Èppen az ilyen hülye gyerekektöl (mint sokan közületek) van a magyar sportolóknak rossz hírnevük külföldön. Mert megy a hülye szöveg hogy a dopping jóó, másképp nincs eredmény stb...  ˝=/  ˝=/ 

Már elnézésedet kérem kedves barátom,de én pl.még soha sem nyúltam a szteroidokhoz,ennek ellenére fejtettem ki eléggé nyilvánvaló véleményemet,mely elsősorban azt a képmutatást célozza meg, amit ez az egész témakör körülölel.
Másrészt személyeskedésed semmivel sem tesz meggyőzőbbé mint amilyen vagy.

2010. December 12. - 01:36:27
Válasz #226
Nem elérhető

Kaess


Syntha

Én itt élek már Svédbe 5 éve, úgy hogy tudom hogy milyenek  ;) Tájékozodj egy kicsit mielőtt beszólsz  ::)

Feltételezem személyesen ismered,Magnus Samuelssont is,és ő elmondta neked,hogy csak tehéntejet ivott egész életében.Esetleg őt is beszokták vinni "ilyen vizsgálatra"? ::)


Osztálytársam ismeri személyesen mivel egy kondiba edzenek :) Èn Linköpingbe lakok és Magnus Samuelsson meg Kistába ami Linköping külvárosa. És a válasz igen, már ö is volt számtalanszor dopping vizsgálaton   ::)  Èppen az ilyen hülye gyerekektöl (mint sokan közületek) van a magyar sportolóknak rossz hírnevük külföldön. Mert megy a hülye szöveg hogy a dopping jóó, másképp nincs eredmény stb...  ˝=/  ˝=/ 

Már elnézésedet kérem kedves barátom,de én pl.még soha sem nyúltam a szteroidokhoz,ennek ellenére fejtettem ki eléggé nyilvánvaló véleményemet,mely elsősorban azt a képmutatást célozza meg, amit ez az egész témakör körülölel.
Másrészt személyeskedésed semmivel sem tesz meggyőzőbbé mint amilyen vagy.

Nem arra céloztam hogy te doppingolsz, de ha nem érted a mondandóm célzását akkor felesleges elmagyaráznom is  ::)  Hidj amit akarsz  ;D Olyan nagy ívbe sz...m le hogy else hinnéd  @-o 

2010. December 12. - 08:12:14
Válasz #227
Nem elérhető

syntha


Syntha

Én itt élek már Svédbe 5 éve, úgy hogy tudom hogy milyenek  ;) Tájékozodj egy kicsit mielőtt beszólsz  ::)

Feltételezem személyesen ismered,Magnus Samuelssont is,és ő elmondta neked,hogy csak tehéntejet ivott egész életében.Esetleg őt is beszokták vinni "ilyen vizsgálatra"? ::)


Osztálytársam ismeri személyesen mivel egy kondiba edzenek :) Èn Linköpingbe lakok és Magnus Samuelsson meg Kistába ami Linköping külvárosa. És a válasz igen, már ö is volt számtalanszor dopping vizsgálaton   ::)  Èppen az ilyen hülye gyerekektöl (mint sokan közületek) van a magyar sportolóknak rossz hírnevük külföldön. Mert megy a hülye szöveg hogy a dopping jóó, másképp nincs eredmény stb...  ˝=/  ˝=/ 

Már elnézésedet kérem kedves barátom,de én pl.még soha sem nyúltam a szteroidokhoz,ennek ellenére fejtettem ki eléggé nyilvánvaló véleményemet,mely elsősorban azt a képmutatást célozza meg, amit ez az egész témakör körülölel.
Másrészt személyeskedésed semmivel sem tesz meggyőzőbbé mint amilyen vagy.

Nem arra céloztam hogy te doppingolsz, de ha nem érted a mondandóm célzását akkor felesleges elmagyaráznom is  ::)  Hidj amit akarsz  ;D Olyan nagy ívbe sz...m le hogy else hinnéd  @-o 

Részemről a téma lezárva.Egyrészt értelmezési problémáid vannak,másrészt van egy szint ami alá nem kívánok menni egy "internetes"vitában.

2010. December 12. - 19:32:11
Válasz #228
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 12. - 19:47:41
Válasz #229
Nem elérhető

Raymond


.......jól tette... ****) ..(ja meg Dennis James se megy a svédekhez)......

2010. December 12. - 23:29:52
Válasz #230
Nem elérhető

Kaess


Toney Freeman egyik nagy szponzora szerzödést bontott a Svéd történések miatt mert ez nagyban rontja az ö hírnevüket. Jay Cutler szponzora a Muscel Tech azt mondta Jay-nek hogy ne menjen Svédbe mert ö is megfog bukni a teszten mert öt is tesztelni fogják.Ezért Jay nem is jött el. Ezt olvastam ma az interneten a svéd hírekben.

Itt a link, ha valaki tudna svédül:

http://st.nu/medelpad/sundsvall/1.2572363-huvudsponsor-bryter-med-freeman

2010. December 13. - 17:33:29
Válasz #231
Nem elérhető

Cressler


Én csak 2 szót ismerek svédül: Volvo és SAAB  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 13. - 20:42:51
Válasz #232
Nem elérhető

George


Én csak 2 szót ismerek svédül: Volvo és SAAB  ;D
Grippen ;D

2010. December 13. - 20:44:42
Válasz #233
Nem elérhető

Gabe


Én csak 2 szót ismerek svédül: Volvo és SAAB  ;D
Grippen ;D
Ez kellett nekünk a svídektől jópénzért.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 13. - 20:51:25
Válasz #234
Nem elérhető

George


Én csak 2 szót ismerek svédül: Volvo és SAAB  ;D
Grippen ;D
Ez kellett nekünk a svídektől jópénzért.
Én a szárazföldi haderőnél voltam, tököm se tudja hogy kell ezeket a szarokat heJesen írni ;D

2010. December 13. - 20:54:47
Válasz #235
Nem elérhető

Gabe


Én csak 2 szót ismerek svédül: Volvo és SAAB  ;D
Grippen ;D
Ez kellett nekünk a svídektől jópénzért.
Én a szárazföldi haderőnél voltam, tököm se tudja hogy kell ezeket a szarokat heJesen írni ;D
Egy EBG-vel le kellet vÓna dobnod a faszba, azt' akkor leolvasod az oldaláról. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 13. - 20:56:40
Válasz #236
Nem elérhető

endre66


Én csak 2 szót ismerek svédül: Volvo és SAAB  ;D
Grippen ;D
Látszik, hogy sokszor gépelted már be a  ?:-) -ba, hogy "gruppen"... 8-}

2010. December 13. - 21:53:11
Válasz #237
Nem elérhető

Cressler


Én csak 2 szót ismerek svédül: Volvo és SAAB  ;D
Grippen ;D
Látszik, hogy sokszor gépelted már be a  ?:-) -ba, hogy "gruppen"... 8-}
bekapcsolt az automatikus kiegészítés funkció :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2012. December 24. - 14:27:51
Válasz #238
Nem elérhető

doncicco



2012. December 26. - 14:28:01
Válasz #239
Nem elérhető

Tóth Attila


csak idő kérdése mikor vetik be a Pro versenyzők közt!vagy már rég tudják...   ***)))
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"